Skocz do zawartości
marcin990

Wybierak skrzyni DQS

Rekomendowane odpowiedzi

Regulacja jest równiez na ciegnie pod autem

 

Nie.. nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie czeka wymiana wybieraka( ma już zbyt duże luzy i ciężko czasem wbić dwójkę) Ktoś podpowie ile może czasu zająć wymiana wybieraka , dodam że skrzynia 6stka" i jaki jest orientacyjny koszt wymiany w warsztacie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie czeka wymiana wybieraka( ma już zbyt duże luzy i ciężko czasem wbić dwójkę) Ktoś podpowie ile może czasu zająć wymiana wybieraka , dodam że skrzynia 6stka" i jaki jest orientacyjny koszt wymiany w warsztacie..?

 

Ale chcesz wymienić cały wybierak czy może tylko "jabłuszko" na łączeniu cięgien ? Sam wybierak wątpię żeby był uszkodzony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chcesz wymienić cały wybierak czy może tylko "jabłuszko" na łączeniu cięgien ? Sam wybierak wątpię żeby był uszkodzony ...

 

powiem szczerze że mało się na tym znam, po prostu lewarek nie pracuje jak powinien, ciężko wyczuć1 i 2 bieg poza tym nie wchodzą tak jak w innych autach które używam. jest wyczuwalne sporo luzu i biegi trzeba szukać"

 

---------- Dodano o 13:08 ---------- Poprzednia wiadomość o 12:36 ----------

 

dodatkowo zauwazylem ze galka, jabłuszko" jest jakby opadnięte w gnieździe", czy da się to wymienić nie wymieniając całego mechanizmu? być może to jest przyczyna...

Edytowane przez krecisie
zmiana zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź pod auto ... znajdź łączenie cięgien ... one są nad skrzynią , znajdziesz bez problemu. Druga osoba niech delikatnie porusza drążkiem od zmiany biegów i zobaczysz gdzie masz luzy , czy w na łaczeniu cięgien czy może w wybieraku samym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod autem byłem i zauważyłem ze jak podniosę cięgno lekko o pół,centymetr to wtedy osoba znajdująca sie w srodkuzauwazyla ze biegi lepiej wchodzą" tzn wygląda to tak jakby drążek zmiany biegów był nieco opadnięty i widać to pod zdjęciu osłony plastikowej od góry...jabłuszko" znajduje się nizej niż powinno wg mnie..tzn gniazdo prawdopodobnie jest wyrobione..

druga sprawa na końcu cięgna na łączeniu znajduje się również mała kulka" w gnieździe która również wykazuje niewielki luz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy udało się wszystko wyregulować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności