Skocz do zawartości
zorbus

Turbo BRD 03G145702H w AJM...NIE JEDZIE !!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

turbo 100 % nówka a że mało to dlatego się skusiłem :)

Zaraz podjadę do nich żeby jer sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób logi inaczej będziesz szukał igły w .... Jak za 1400 to chyba od znajomego bo nowe kosztuje min. dwa razy tyle. Żadne allegro czy od mechanika nie będzie nowe za 1400 zł.

Rób logi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

477823_352708088125556_1135743983_o.jpg

 

widzisz czerwony wezyk odchodzi od turbo tam wlasnie muszisz miec podlaczony jak nie masz to turbo sie nawet nie zalacza .

w gruszce od brd jest troszke inna srednica tego weza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mechaniku też świadczy nie najlepiej, że zamontował turbo pozostawiając niezaślepiony otwór na sondę EGT. Najwyraźniej chyba nie miał do czynienia z silnikami turbodoładowanymi więc wcale bym się nie zdziwił gdyby i o wężyku podciśnienia zapomniał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to nie byl mechanik, tylko jakis kowal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

widzisz czerwony wezyk odchodzi od turbo tam wlasnie muszisz miec podlaczony jak nie masz to turbo sie nawet nie zalacza .

w gruszce od brd jest troszke inna srednica tego weza

Turbo jak sie nie myle zawsze działa po odpaleniu silnika, swoją efektywność daje wraz ze zwiększającymi się obrotami ....

a Tobie raczej chodzi o nie ruszające się kierownice z powodu nie podpięcia (domniemanego) braku wężyka do gruszki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Turbo jak sie nie myle zawsze działa po odpaleniu silnika, swoją efektywność daje wraz ze zwiększającymi się obrotami ....

a Tobie raczej chodzi o nie ruszające się kierownice z powodu nie podpięcia (domniemanego) braku wężyka do gruszki .

 

no tak masz racje. chodzilo mi o to ze nie bedzie regulacji zaluzjami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
turbo 100 % nówka a że mało to dlatego się skusiłem

 

podaj namiar kupie ze dwie od ręki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podaj namiar kupie ze dwie od ręki :D

 

TURBO JEST 100000 % NOWE, WIDZIAŁEM TURBINY PO REGENERACJI, TA NA PEWNO NIE BYŁA REGENEROWANA.

AUKCJA : http://moto.allegro.pl/turbina-audi-a3-a4-a6-passat-2-0tdi-170km-nowa-i2369941241.html - WYTARGOWAŁEM NA 1500 ZŁ

TURBO JUŻ CHODZI ELEGANCKO BO FAKTYCZNIE NIE BYŁ PODPIĘTY WĘŻYK.

BUDZI SIĘ PÓŹNO ALE OGÓLNIE JEST OK. TERAZ TYLKO STROJENIE...

CZY KTOŚ KORZYSTAŁ Z USŁUG kacperwww ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zorbus jedź i zrób program do kogos kto jest Dobry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chłopak jest z wawy to blisko ma np. do Rogala na Motorowej, za trochę kasy wszystko mu poustawia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to nie byl mechanik, tylko jakis kowal .

dokładnie. To że tę dziurę trzeba zatkac to nawet moja 9 letnia córka zauważyła jak oglądała turbinę. Sprawdź wężyki ale wszystkie. Dziura w jednym i wszystko leży. Kowal pewnie coś źle popodłączał. Jak są lużne wymien. Turbo po wymianie ma dmuchać jak szalone. Za 1400 nie kupił nowego tylko regenerowane. Ponieważ to 1400 to może być różnie z regeneracją znam przypadki że turba po regu jadą słabo i dobrze jak jadą a nie rozsypują się po 500km. Do BRD polecam wyrzucenie kata - pomaga to mu zbierać się na obroty bo jest trochę leniwe z natury swojej taki caha 170 dużo lepiej się zbiera.

 

Mam wujka, regeneruje turbiny pompy i wtryski. Ma w sklepiku koło 500 sztuk rożnych na półce zregenerowanych. Wszyskie wyglądają jak nowe z fabryki i w takim są też stanie. Oszczędzę opisu co on z nimi robi i dlaczego kosztują u niego trochę więcej niż 1400zł.

Edytowane przez Shit-Tzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to turbo brd ma kilka różnych oznaczeń/numerów czy jeden konkretny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeden konkretny

 

kkk bv43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie co do turbo brd na jakim wymiarze ma byc ustawiona sztanga w gruszce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie co do turbo brd na jakim wymiarze ma byc ustawiona sztanga w gruszce

Przede wszystkim zrób wpierw tak :

http://forum.vw-passat.pl/threads/110041-Turbo-KKK-z-BRD-potrzebna-pomoc-)

później LOGI i delikatna regulacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChRzAnIu dzięki za temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ChRzAnIu dzięki za temat

Spoko, sam z tym walczyłem, i udało się to zwalczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja mam inny problem kupiłem po regeneracji turbo na allegro od Top-Tune z Wrocławia to chyba u nas na forum olek_wroc i jak zrobiłem logi http://vaglog.rtnet.pl/mical14_98424.html http://vaglog.rtnet.pl/mical14_98426.html pod koniec września i ludzie mi piszą że to turbo zbiera sie od 3000obr/min, a jak jeżdzę po mieście to 1400obr/min i auto zaczyna przyśpieszać natomiast jak wyjade na obwodnice i wcisnę gaz do dechy to 2000obr/min 105km/h i uruchamia sie tryb awaryjny a przed wymianą turbiny miałem brak ciśnienia doładowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jeździsz na programie przed zmianą turbiny, na co wskazują logi z września to masz chyba przeładowania przy bucie. Niech ktoś zmieni soft u Ciebie.

 

U mnie po ostatniej regulacji jeździ się nawet przyjemnie po mieście, zbiera się od 1500-1600, ogień gdzieś pow. 2500 i leci. Niestety straciłem pierwszy bieg, przy normalnym ruszaniu większość aut jedzie szybciej a ja nie czuję tego momentu który daje pierwszy bieg, natomiast mocne wciśnięcie gazu na jedynce powoduje tylko pisk opon i brak przyczepności.

Edytowane przez serek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności