Skocz do zawartości
JACU6X6

Po VII zlocie - wrażenia - zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje i ja :) Chłopakom za organizacje i za klimacik :) i Dużemy i Szafcikowi za małe 2 piwka w piątek o 5 rano :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMPREZKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !!!!!!

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW CAŁEJ IMPREZY.

W KILKU PROSTYCH SŁOWACH BYŁO IŚCIE MEGA ZAJE.....E !!!!

Pozdrowionka dla wszystkich !!!! oraz tych co poznałem osobiście !!!!!

 

Ps. efekty imprezki brak głosu !!!!. I mnie palą stopy (efekt ciśnięcia samochodu po gorącym asfalcie bez butów) hihihi) ALE WARTO BYŁO !!!!

Hugster i jak plany na przyszłośc 2.0 TFSI ????? bo ja zbieram na chipa

 

 

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy jeszcze dodać ,że pojawiły się wysokogatunkowe alkohole :P

 

-płyn hamulcowy

-płyn do spryskiwaczy

-blade coś w plastikowym baniaku po niewiadomo czym

:wmorde

 

:lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Należy jeszcze dodać ,że pojawiły się wysokogatunkowe alkohole :P

 

-płyn hamulcowy

-płyn do spryskiwaczy

-blade coś w plastikowym baniaku po niewiadomo czym

:wmorde

 

:lol :haha

 

nie ważne co ważne żeby sponiewierało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękujemy zlot :jupi pogoda :beach: towarzystwo git gitara no i oczywiście z 2 MIEJSCE W " PRÓBA STEWARTA" za roczek będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mój 6 zlot, więc pozwolę sobie na słowa krytyki. W porównaniu do poprzednich zlotów, nie był to zlot forumowiczów tylko niezależne wczasy wypoczynkowe.

Winny temu też jest sam ośrodek, który nie był na wyłączność, a forumowicze zakwaterowani byli w dwóch oddzielnych grupach (brda, ranczo).

Przede wszystkim minusem był brak przejazdu w kolumnie, osoby będące pierwszy raz na zlocie nie wiedzą co straciły.

Na placu manewrowym stały zaparkowane auta osób przyjeżdżających na plażę, skoro za plac zapłacono to powinno się w piątek zagrodzić wjazd na ten placyk.

Konkurs na najładniejszego passata zlotu, to była jakaś farsa. Skoro dajecie kartki do wypełnienia w kopertach to poinformujcie gdzie je „oddać”, można było to zrobić na śniadaniu. Ja pytałem się Was rano i po południu (dwa razy) komu je oddajemy (czemu w ogóle ktoś powinien Was o to pytać?). W odpowiedzi usłyszałem, że jeszcze nie ogarniacie tego i że później. A jak przyszedłem „później” to się okazało że dyplomy już wypisaliście. Gdzie ta urna, o której mowa w wątku informacyjnym o zlocie? Wiem, że znaczna ilość osób nie oddała kart do głosowania, trzeba było się trochę do tego przyłożyć. Ja jak nikt nie chciał w zeszłym roku jechać „rajdu passata” to obszedłem każdego po kolei i zaraz znalazły się chętne ekipy, na poprzednich zlotach było podobnie. Przede wszystkim nie było nic ogłaszane, a same konkursy zaczęły się po 10, a nie jak w programie zlotu od 11.

Co było zamiast piwa na kupony?

O karaoke też mógłbym wspomnieć parę słów, jak już rozkręciliśmy imprezę, to odniosłem wrażenie, że zamówienie piosenki do śpiewania to była wielka łaska, oczywiście rozumiem „kolejkę” ale nie to co robił DJ. Oczywiście nie doczekałem się na swoją piosenkę ;)

A no i część oficjalna w sobotni wieczór powinna być prowadzona przez organizatorów, a nie DJa.

Z plusów to oczywiście, poza niezawodną ekipą forumowiczów do picia, miejsca noclegowe, jednak myślę, że jeżeli za rok zlot miałby odbyć się w tym samym miejscu, to będzie wojna o domki typu ranczo. Sos czosnkowy do grilla no i oczywiście pogoda.

Gdyby wyeliminować te niedociągnięcia byłoby super, ja już zaplanowałem 28-30.06.2013 przyjazd na następny zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuttie fajnie że chociaż jeden napisał prawdę bez wazeliny :) i naświetlił jak wyglądała impreza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuttie myślę że wyolbrzymiasz. Każde zloty miały swoje niedociągnięcia. Fakt masz prawo napisać swoje zdanie. Grunt że te minusy pewnie większości nie przysłoniły plusów i świetnej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozrzut był duży, jednak w każdym miejscu ośrodka kogoś można było spotkać, gdzie nie poszedłem zawsze kogoś spotkałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie że chociaż jeden napisał prawdę bez wazeliny i naświetlił jak wyglądała impreza
Nie było Cię, to nie masz czego komentować. I każdy, komu się podobało to wazeliniarz? Głupi i prowokujący do nieprzyjemnych sytuacji wniosek.

 

Jak dla mnie, taka "wczasowa" forma to ogromny plus.

Poza tym nie zauważyłem, żeby ekipa z brdy miała jakiś problem, żeby poimprezować przy ranczo.

rozrzut był duży, jednak w każdym miejscu ośrodka kogoś można było spotkać, gdzie nie poszedłem zawsze kogoś spotkałem
Otóż to :D

 

 

Co do organizacji konkursów - nie wiem, nie brałem udziału, ale to ich pierwszy raz i można by przymknąć oko na drobne niedociągnięcia. Trzymam kciuki żeby chłopakom chciało się podjąć organizacji kolejnego zlotu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie było Cię, to nie masz czego komentować.
jak narazie prowokujący to był twój komentarz ;) i tak bo rok temu było słabo a 90 proc komentarzy to były ochy i achy także każdy chciałby się dowiedzieć jak było naprawde w tym roku, i nie było mnie bo jak będą nadal robione zloty przez każdego kto chce to co roku będą popełniane pewne błędy ;) to tak jakby imprezę typu cult style robił zwykły user, tym powinna zajmować się administracja, a jak nie ma na to czasu to może lepiej nie robić zlotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że impreza ogólnie udana

 

Pierwsze zloty były organizowane przez tą samą ekipę, co roku poprawiane błędy dawały super rezultaty. Do czasu aż organizacji dorwali się nowi ludzie i wyszły stare błędy.

 

Trzeba było by nad tym pomyśleć i powrócić do korzeni - czytasz to Dardi? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niedomówień, nie napisałem tego, dlatego że chcę komuś zrobić na złość albo coś. Moje uwagi do zlotu, w żaden sposób nie czynią go nieatrakcyjnym, a tym bardziej nie chcę aby to zabrzmiało tak że organizatorzy nie powinni się zabierać za organizaowanie zlotu, wszak kaliber moich uwag to nie jest jakaś waga ciężka. Zwróciłem tylko uwagę na to, nad czym warto popracować w przyszłym roku, biorąc za wyjściowe poprzednie zloty. Organizatorzy muszą być bardziej widoczni i pewne rzeczy powinny być ustalone jasno z góry, co, gdzie kiedy i jak.

 

Nie wspomnę już o tym jak wypełniałem kartę "jak dobrze znasz swój samochód" nie mając miarki, po czym się dowiedziałem że konkursu nie będzie :D Chyba trzeba było powiedzieć wcześniej, że nasąpiła pomyłka, a nie w momencie oddawania kart :) Wiecie jak ciężko jest zmierzyć przekątną przedniej szyby smartfonem, nie mając 2m wzrostu? :P

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak bo rok temu było słabo a 90 proc komentarzy to były ochy i achy
To wg Ciebie ludzie pisali wbrew sobie? Ktoś im te ochy i achy kazał wypisywać czy jak?
a jak nie ma na to czasu to może lepiej nie robić zlotu
Obowiązku przyjeżdżania na zlot też nie ma. Lepiej siedzieć w domu i czekać na słowa krytyki, którym można przyklasnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mam tak wielkiego doświadczenia i tak imponując obecności na zlotach jak Nutti ale zgadzam się w sporej części z jego słowami . W mojej ocenie ośrodek ten jest zdecydowanie za wielki jak na nasze realia zlotowe w granicach 200 osób kolejnym minusem było to ze był to ośrodek otwarty . Brak przejazdu w kolumnie . Organizatorzy w minimalny sposób wykorzystali potencjał tego miejsca był tam park linowy , boisko do siatki , boiska do piłki , możliwość zorganizowania jazdy na koniach . Brak informacji o ciekawych miejscach w okolicy chociażby takich jak tarasy widokowe na kopalnie i wyrobisko . Z plusów to plaża i kąpielisko bardzo dobre warunki noclegowe położenie ośrodka w centralnej części polski . I największy z plusów czyli nasi forumowicze z którymi zabawa zawsze jest zajebista . Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
park linowy
]

nie wyobrazam sobie tego po upojnych nocach:D, no weź takiego komandosa na linie nad tym jeziorem:d puść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on nie da rady nawet tam wejść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak bo rok temu było słabo a 90 proc komentarzy to były ochy i achy także każdy chciałby się dowiedzieć jak było naprawde w tym roku, i nie było mnie bo jak będą nadal robione zloty przez każdego kto chce to co roku będą popełniane pewne błędy

Proponuję samemu podjąć się organizacji ,a nie liczyć na "drapane" i że będzie 100km od domu :D.Powiedzmy otwarcie,ideą naszych niekomercyjnych zlotów jest się na*ebać,w gronie osób które się poznały i lubią passaty.Nie jest to jakaś dofinansowana impreza,na którą się jedzie żeby lansować swoje auto po "agro-tuningu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Organizatorzy w minimalny sposób wykorzystali potencjał tego miejsca był tam park linowy , boisko do siatki , boiska do piłki , możliwość zorganizowania jazdy na koniach

 

Właściciele ośrodka proponują też szereg dodatkowych zabaw/konkursów zorganizowanych ale to

podniosłoby cenę VII Ogólnopolskiego o min 50zł/os więc uznaliśmy

że odpuścimy ze względu na aspekt finansowy.

 

Było napisane przez Blopa co pozwoliłem sobie zacytować.Jeśli cena miała by wynieść min 240zł za pobyt (przy Brdach,bo przy ranczo dolicz jeszcze 40zł) to ile osób by przyjechało?

Zawsze znajdą się osoby którym coś nie pasuje-nikt tego nie uniknie i każdemu nie da się dogodzić.Najprostsza metoda to przymnkąć oko na minusy i świetnie się bawić.

Wypowiadanie się osób których tam nie było to już w ogóle jakieś nieporozumienie jest (bez urazy) :wmorde

 

---------- Dodano o 11:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:17 ----------

 

Przecież on nie da rady nawet tam wejść :D

 

On by się tam uniósł :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności