Skocz do zawartości
maystero

[Instrukcja] Czyszczenie wtyczek poduszek powietrznych fotela (błąd 01218 (N200))

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.07.2012 o 13:03, maystero napisał:

Ja już zrobiłem pond 1000km od momentu naprawy i problem sie nie pojawia. Uznałem więc problem za rozwiązany.

Czy rzeczywiście to popsikanie kontaktem S rozwiązało komuś problem na stałe?

Edytowane przez leszel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 7 lat spokój, więc chyba rozwiązuje problem. Marek, u mnie kontrolka zgasła. Tak samo gdy kiedyś wyjmowałem radio i odłączyłem ramkę, więc nie wiem od czego to zależy. Wtedy byłem jeszcze dość "świeżym" Passatowcem i zdziwiło mnie to trochę, że zegary czyste, a na komputerze błąd. Ale od jakiegoś czasu coraz mniej rzeczy mnie zadziwia w moim B6. Tak samo jak odpinam akumulator(np. do ładowania) to kontrolka kierownicy raz się świeci(gaśnie po przejechaniu kilkunastu metrów), a innym razem gaśnie po paru sekundach i też nie wiem dlaczego. Ot chyba ten typ tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie- stałem sie posiadaczem B6 na jakis czas, niestety typowa usterka - wypeirdziany fotel z przetarciem. bylem u tapicera i po jego macaniu oparcia wyskoczył bład wyzwalacza poduszki bocznej. raz dał sie skasowac ale gdy usiadłem znów wskoczył i juz ****- niestety sio nie kasuje :( 

czy z takim błędem sie ktoś spotkał?  

wstępnie zajrzałem pod fotel i juz widzę ze "nasi tu byli" . Mianowicie jeden kabelek od jest połączony na zwykła kostkę elektryczna 

nie usmiecha mi sie prucie fotela 💀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności