Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Can masz na myśli kostka zegarów ? I gdzie znajde blisko zegarka plus stały ?:ocochodzi:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, kostka przy gatewayu.

Stały to np stacyjka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Czy ten zegar przypasuje wymiarami i uchwytami montażowymi zamiast włącznika awaryjnych w b6 przy jednoczesnym pozostawieniu tych kieszonek/schowków?

2.Czy jak mam nieodpowiedni gateway to można ten zegar jakoś ustawić żeby w ogóle pokazywał poprawną godzinę

3.Czy musiałby być cały czas pod napięciem wraz z podświetleniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki też jestem na tym etapie czy może mi ktoś podpowiedzieć jak usprawnić ten zegarek srał pies to ustawianie tylko chodzi mi o to żeby chodził i podświetlał sie po zapłonie. Byłbym bardzo wdzięczny za każdą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pin 1 plus stały(czerwony kabel)

Pin 3 masa(brązowy kabel)

Do zaznaczonego na zdjęciu miejca trzeba pociągnąć 'iluminacje' czyli podświetlenie(kabel szary)

DSC_0212.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiejś ścieżki nie trzeba przerywać w tym zegarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jezeli chcesz podłaczyć iluminacje pod pin 2 w zegarku, jeżeli podepniesz iluminacje pod to co zaznaczyłem to nie trzeba przerywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za pomoc

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Wolfe a masz gdzieś fotke którą ścieżke przerwać bo chciałbym ten kabel zamknąć w obudowie zegarka i wykożystać do podłączenia podświetlenia pin 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie są moje tylko ze strony mobile-talk.de

img-6230-8880753987132676601.JPG

img-6223-5282140202155924089.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem dzisiaj u siebie w aucie ten zegarek. Oczywiście na skróty bo nie zakładałem BCM z B7. Na skróty  to znaczy, że możliwość ustawienia zegarka jest 2 razy na dobę o 12 i 24 godzinie. Podświetlenie z zapalniczki, jednak przewód od podświetlenia puściłem przez potencjometr bo na maksa strasznie mocno świecił. Przyciemnianie z auta też działa. Plus stały z kostki od radia. Przewód od podświetlenia przylutowałem jak na zdjeciu powyżej. Pin 2 kostki zegarka pozostał pusty. Masa z gniazda zapalniczki puszczona przez przełącznik, który zamontowałem sobie w popielniczce, żeby można było odłączyć zasilanie od zegarka, wtedy ustawia się na 12:00 i leci dalej już normalnie. Dlatego 2 razy na dobę  można go ustawiać. Jak ktoś wie czy da się gdzieś wlutować do jakiegoś miejsca na płytce, aby można było przełącznikiem do przodu lub do tyłu pogonić i ustawiać godzinę kiedy się chce to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, frodo napisał:

Oczywiście na skróty bo nie zakładałem BCM z B7.

Przykro mi, ale swap BCM w miejsce CECM nic nie zmieni, BCM nie ma nic wspólnego z prawidłowym działaniem zegarka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok może się nie znam do końca. Nieważne. Nie mam tego co potrzeba aby ustawiać ten zegarek z poziomu licznika, ale po już dwóch dniach stwierdzam, że raz ustawiony będzie działał spoko. No chyba, że odłączymy w jakimś celu aku. To wtedy ustawianie tylko o 12 i 24. Ważne, że ciśnie do przodu i się ładnie podświetla.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności