Skocz do zawartości
StefanTG

Stuki, trzeszczenie w podsufitce w okolicach tylnych prawych drzwii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,może głupie pytanie , ale czy spotkał się któryś z kolegów z trzeszczeniem podsufitki w okolicach tylnych drzwi prawych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie w okolicy amortyzatora ci skrzypi? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko złudzenie, że podsufitka skrzypi? Połóż tylną kanapę i sprawdź śrubę w którą zatrzaskuje się oparcie tylnego fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to tylko złudzenie, że podsufitka skrzypi? Połóż tylną kanapę i sprawdź śrubę w którą zatrzaskuje się oparcie tylnego fotela.

 

śruba ani drgnie . Może o coś ocierać tak podsufitka ? dodam że mam szyberdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko cokolwiek podpowiedzieć jeśli się nie słyszy tego osobiście. Moim zdaniem podsufitka odpada bo niby o co by mogła ocierać? Jest sztywno osadzona i dodatkowo trzymają ją rączki. Jedyne co mi przychodzi na myśl to sprawdzenie dokręcenia rączek w podsufitce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co może trzeszczec w tylnej prawej okolicy, to raczej amortyzator i wszytko, co jest wokół niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między dachem a podsufitką idą wiązki kabli, więc może któraś spadła z zaczepu o gdzieś ociera. Choć ja też się przychylam do teorii że to raczej z zawieszenia. Kiedyś w tolku miałem dosyć zabawną rzecz - podczas jazdy słyszałem "chrobotanie" a to z dolnej części środkowej konsoli, a to z okolicy prawych przednich drzwi. Okazało się że osłonka przeciwsłoneczna nie była zaczepiona i ocierała o plastikowy zaczep. Doszedłem do tego zupełnie przypadkowo, a właściwie zauważyłem, że nie jest zaczepiona i ją poprawiłem. Ruszyłem i .... ZERO hałasów. Podczas jazdy niestety trudno zlokalizować miejsce bo dźwięk "krąży". Może na spokojnie spróbuj "ręcznie" poszukać tego ocierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też trzeszczy i na pewno jest to podsufitka, bo jak docisnę ręką na chwilę to przestaje. Samochód to VW CC z 2013 r. Rączek nad drzwiami nie ma. Szyberdach panorama. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Trochę to irytujące bo nad samym uchem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2018 o 09:13, mientki napisał:

U mnie też trzeszczy i na pewno jest to podsufitka, bo jak docisnę ręką na chwilę to przestaje. Samochód to VW CC z 2013 r. Rączek nad drzwiami nie ma. Szyberdach panorama. Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Trochę to irytujące bo nad samym uchem ?

Udało się rozwiązać problem mam podobny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, dalej trzeszczy, ale nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności