Skocz do zawartości
mnichu

GT2052V w Passacie 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

czytając wasze posty wydaje mi się że powinniście odpocząć od tego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że masz dostęp do neta,to zdołasz przeczytać jak się turbiny modyfikuje,co z czym połączyć.Piszesz,że według Twojego pomysłu.Jeszcze rok temu nie miałeś pojęcia o istnieniu billetów.Dobrze,że na tdi tuning o tym pisali,to udało ci się temat podłapać.Biorąc pod uwagę wiedzę,jaką posiadałeś,to szczerze wątpię,żebyś sam mógł wykluć jakikolwiek sposób na reprodukcję turbin.

Zwyczajnie siedzisz z łbem w necie,śledzić zagraniczne forum i zrzynasz wszystko,co napiszą,po czym zlecasz przeróbki turbin wyspecjalizowanemu fachowcowi.Tak wygląda twoja wiedza,doświadczenie.

Ale najważniejsze,że działasz,produkujesz,zyskujesz szacun,uznanie i z mozołem wspinasz się na szczy,z którego zlecisz na pysk,jak każdy który miał wygórowane ambicje.

Za kilka lat słuch o tobie zaginie tak,jak zaginął po aw69,lukkozie,cowboyu ze swoją najmocniejszą 10tką i innych.

 

To jak,sam te turbiny rzeźbisz,czy robi to ktoś inny,boś nie był łaskaw napisać?

 

Jednakże teraz wielki spawacz który czytając,jak się zwiększa moc w pd,czyli wydłużając czas wtrysku,tym samym sposobem chciał ugrać coś więcej w vp stosując falę de 185,zostaje największym w świecie turbin.Czytałeś,że gdzieś dzwonią,ale z racji ograniczonego wtedy jeszcze doświadczenia nie do końca wiedziałeś,jak to działa w jednym i drugim przypadku.

Teraz się wyrobiłeś,bo naczytałeś się,jak turbiny modyfikować,faktycznie,wsadzić inny wałek,bądź też koło, to nie lada wyczyn.Biorąc pod uwagę multum dostępnych już materiałów dydaktycznych.

Ja w turbinach nie siedzę,pompy też robię od święta,bo mam się z czego utrzymać!!!

 

Co zaś się tyczy mojego zasięgu finansowego,to powiem ci chłopczyku,że jeżdżę tym,czym jeżdżę,bo na szczęście nie muszę utrzymywać rodziny z tego,co uda mi się zarobić współpracując z innymi działaczami.

Zatem nie muszę błyszczeć co rusz nowym mega mocnym projektem,żeby tylko zwabić do siebie potencjalnych klientów i żyć z tego,co uda mi się zarobić modyfikując turbiny,albo dorabiając sobie wrzucając na forach wykresy.

Mam inne,pewne i stałe źródło utrzymania,toteż nie potrzebuję sobie dorabiać,jak wspomniałem produkcją kolejnych mega projektów,zwabiając tym samym napalonych małolatów,którzy sypią kasą,żeby tylko choć przez chwilę zaistnieć na forach.

 

Ja sieroto w nowo budowany dom wje..m już ponad 150 000 zeta,więc mi nie wyskakuj z brakiem kasy.Na szczęście moje priorytety są zgoła odmienne od twoich forumowy tjuningowcu turbin.

Dla mnie liczy się nie to,czym jeżdżę,ale to kim jestem w oczach bliskich i rodziny,twoje o mnie zdanie zwyczajnie mi lotto.

Jeden turbiny,drugi turbiny i pompy tjuninguje(KRZYSIU).Wyrobili się wszyscy,jak gów..o w betoniarce,bo dzięki Bogu jest gdzie przeczytać,co i jak się robi.

Pokazałem tej kalece,jak się pompy robi,bo już się niemal ze spankusiem nad ziemią unosili,z tym wynikiem,jaki osiągnął z pełną gamą wspomagaczy.Popełnił tylko jeden mały błąd,niepotrzebnie na forum toledo wciągnął mnie pewną rozgrywkę,czego chyba pożałował.Dostał ostrzeżenie i naukę,której dłuugo nie zapomni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obodzil sie spiacy pieniacz i tuningowiec co mu golf zardzewial w stodole

bo cztery lata stoi na kolkach

brak slow na ten referat jak zwykle nic sam nie zrobiles

jedyne co potrawisz to chwlic sie nie swoimi projektami sagan a

znajac ciebie to setup w aucie jest inny:piesio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie utrzymuje sie z TUNINGU!!! Robie mechanike, tuning to dla mnie zabawa i poznawanie nowych rozwiazan - a nie VP jak to w twoim przypadku , tam gdzie mieszkam jakbym tylko z tuningu zyl to bym dawno pod mostem mieszkal... . Jezeli chcesz zobaczyc dom to zapraszam, mysle dupke by ci scisnelo jakbys zobaczl co jest w srodku... , nie jestem tez kawalerem ,wiec mam rodzine i rachunki ktore tez kosztuja . I mi tu nie pier... o wywodach 150 k za dom. Jestes pieniacz jak to krzysiu slusznie zapisal, mam nadzieje ze chlopaki z forum vwgolf.pl pomoga ci w opuszczeniu forum, bo kiedy AW robil 250HP na VP to ty mowiles na siku lemoniada.... sagon -czlowiek z nikad . Takie jak do mnie auta niektore przyjezdaja to ty bedziesz mogl ogladac tylko w katalogach motoryzacyjnych!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyście wrzucili screeny kont bankowych i zdjęcia domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie robię mechaniki,nie uśmiecha mi się całe życie chodzić z ujeb...mi w smarach,olejach i innych gównianych substancjach rękach.

Dlatego też,jak ci już pisałem,nie muszę się na siłę reklamować,nie muszę stawać na głowie,żeby zwabić kolejnych,potencjalnych klientów.

Utrzymuję się z czegoś innego,więc nie potrzebne mi co rusz nowe wydumane projekty,wabiące młodocianych,jak lep muchy.

Masz rodzinę,wydatki więc uszanuj to,że nie każdy musi brać przykład z ciebie i latać po forach wrzucając dziesiątki wykresów,żeby tylko mieć na rachunki,bo nie każdy musi być mechanikiem,który szuka klienta.

Mam takie auto,jakie mam,takie mi odpowiada,a beemy 530tki robię jak chcę,więc nie widzę sensu zmiany auta,tylko dlatego,żebyś komuś zaimponować.

 

I co z tego,że aw69 kiedyś robił 250 koni na sportowym wałku,który dał minimum 15 koni,skoro słuch po tym już zaginął,tak jak i po tobie zaginie.Jak on miał te 250 koni,to ja miałem 140,zaczynałem wtedy przygodę z tdi,obecnie te 250 mógłbym mieć kiedy bym chciał i to na bloku od afna,tyle tylko,że z korbami od atd 16x23.

W ostateczności zrobiłbym rozwiert na 2 litry i wsadził tłoki od bmm/bmn/bgw.

GTB nie jest w sferze moich marzeń( oddaję swoje bv+vnt 15 i mam gtb 22 na billecie bez dopłaty),jest wyłącznie poza moimi planami,bo mnie kolego wystarczy to co mam,z taką turbiną jaką mam,z taką pompą,wtryskami i całą resztą.

Gdybym był zmuszony/uzależniony wręcz finansowo od kwestii powodzenia/niepowodzenia/nagłaśniania moich projektów na forach,wówczas był grzebał,ale na szczęście nie jest mi to przekleństwo póki co pisane.

 

Nie wyjeżdżaj mi więc proszę z hasłami,że jeżdżę starym autem,bo nie szata zdobi człowieka.Coś ci powiem,teść chciał się ze mną zamienić,dawał mi b6 2.0 tdi w zamian za drugiego gofra jakiego mam colour concept'a.Całe życie jeździł malutkimi autami i zgłupiał,jak wsiadł w b6,a kupił to,bo go szwagier namówił.Nie zamieniłem się,bo polubiłem tę trójeczkę,on z czasem się nauczył jeździć b6,a passat i tak wcześniej,czy później będzie mój.

 

Krzysiu,twoich rozpaczliwych wypocin nie komentuję.I nie ukrywam,że cieszy mnie fakt,iż krew cię zalewa.Jakbyś nie był idiotą,to nie miałbyś obecnie drugiego miejsca na podium.

Pewność siebie bywa zgubna.

Rozumiem,że ty też jesteś mechanikiem i potrzebujesz rozgłosu,ale ta sytuacja z tym wynikiem,bez dodatków ewidentnie temu chyba nie służy.

Ostatni raz ci napiszę,gówno jeszcze wiesz o modyfikacjach pomp vp:papa.

Baa,wiesz tyle,ile byłem łaskaw tutaj napisać.

Edytowane przez sagon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja

Ostatni raz ci napiszę,gówno jeszcze wiesz o modyfikacjach pomp vp:papa.

Baa,wiesz tyle,ile byłem łaskaw tutaj napisać.

proponuje koledze odwiedzic psychiatre i zazywac leki w 2 dawce a po jakims czasie przejdzie:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, dzis jego sprawa bedzie poruszana , mam nadzieje ze "pieniacz" z domkiem za 150 k i golfem3 w TDI odpocznie ... na dluzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuje koledze odwiedzic psychiatre i zazywac leki w 2 dawce a po jakims czasie przejdzie

 

Mógłbyś się wysilić i nie pisać słowo w słowo tego,co klepiesz na innym forum.Czyżbyś aż tak na psychice usiadł?

Lać mi się już chce,jak widzę co ty przeżywasz.Na forum tolka dostałeś ostrzeżenie,pisząc tylko bzdury i obelgi,bo i co ofiaro możesz napisać.Nie było znikąd pompcy,a vwir zafundował ci karę i musiałeś się przenieś na forum ibizy.Tam też ci marnie idzie,znikąd bowiem pomocy,zero argumentów,zero merytoryki,to opierasz swoją linię ataku... na obelgach.Na sam koniec zawitałeś tutaj,chociaż masz wsparcie w osobie spawacza,bo spanky cię chyba opuścił.

Gdzie byś się nie pojawił,to wszędzie będzie tylko drugi,z tym swoim wynikiem,drugi.Co do wyniku i osiągnięć będziesz w tyle:takiego.Byłeś w tej dziedzinie i będziesz w ciemnej d..e,i nawet 10ciu spawaczy niewiele tutaj zmieni,bo ten w turbinach siedzi.A mocy z powietrza nie natrzepiesz:rozpacz

Wydrukuj sobie ten wykres i nad łożem zawieś,niech ci się śni nocami.

 

Spawacz,domek defakto będzie kosztował ponad 200 kafli.Pisałem,że do tej pory wsadziłem w niego już 150.Zadrościsz,czy współczujesz?

Nie bujam się nowym autem choć,jak piałem mogłem,to fakt,ale jak widzę miny szoferów w nowych autach zostających w tyle,to chyba nigdy się tego golfa 3 tdi nie pozbędę:marecek.

 

Pozdrawiam pasierba i jego ojczyma.

Edytowane przez sagon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Na forum tolka dostałeś ostrzeżenie,pisząc tylko bzdury i obelgi,bo i co ofiaro możesz napisać

tylko jedno ze ty dostales 2 ostrzezenia:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie to zrobiło takie wrażenie,jak wykluczenie z forum audi 80,czy z forum golfa za dyskusję z modem cowboyem,do dzisiaj leczę się z depresji.Wiesz dlaczego dostałem drugie,bo napisałem coś do moda.Czy ciebie byłoby stać na coś takiego.Zesrałeś się w gacie i uciekłeś na forum ibizy,po czym pojawiłeś się tutaj,bo masz tu sprzymierzeńca.Ty z resztą nigdy bez obstawy "nie buczysz".

 

Chcesz być number one,wyjmuj wałek,fmica,kolektor,gtb i jedź na rolki.A póki żyj ze świadomością,że jesteś tylko number seconds.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na mnie to zrobiło takie wrażenie,jak wykluczenie z forum audi 80,czy z forum golfa za dyskusję z modem cowboyem,do dzisiaj leczę się z depresji

 

kolego tego nie da sie ukryc

sam bym mial depresje jak bym 3 lata poswiecil na budowe pompy a na fmic zabraklo funduszy:ok

nie poddawaj sie badz konsekwetny w dazeniu do celu a moze tuz przed emerytura uda ci sie posklejac auto:victory:hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może już czas zakończyć dyskusję, posty dawno sięgnęły dna... szkoda komentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności