Skocz do zawartości
Luke

Gdzie tankujecie paliwo do swoich aut? w UK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, oraz czy zauważyliście różnice miedzy jakością paliwa na stacjach benzynowych? Gdzie najlepiej tankować?

 

osobiscie tankowalem na kilku stacjach, takich jak:

- tesco

- sainsbury

- shell

- bp

 

i z tej grupy najgorzej wychodzi tesco - ale to tylko moje osobiste wrażenie.

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 99% shell

 

ale zderzyło się zatankować w bp i MPG były podobne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shell lub statoil (również w wersji 123) nie zauważyłem różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esso

na tesco czasem ale nawet moja benzynka odczula roznice jakies nedzne paliwko maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
esso

na tesco czasem ale nawet moja benzynka odczula roznice jakies nedzne paliwko maja

ale przeciez esso dostarcza paliwo do tesco?? przynajmniej tam gdzie ja tankuje.. a tankuje w 99% na tesco. nie narzekam. jak tankowalem na shellu to bylo czuc roznice delikatna- moze nie w mpg ale jakby troszke zwawszy byl samochod. ale to i tak nie ma porownania do tego co jest w pl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze shell i zawsze v-power :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tankowalem kiedys na Tesco ale mialem nawet raz problemy z paliwem zakupionym na tesco ... auto wogole nie chcialo jechac ... to bylo jeszcze zanim kupilem paska .... teraz pozostaje tylko przy shell'u i tylko V-power przez mape ktora jest przystosowana pod troszke wieksza ilosc oktanow ... pozatym nawet przy moim spalaniu odczuwam wieksza ilosc kilometrow na pelnym baku ... U nas w chorley cena tez gra duza role ... mowie tu o benzynie

 

Texaco 132.9 , Tesco 130.9 , Asda 130.9 , Esso 132.9 , Shell 130.9 ( v-power 134.9 ) ... Jak widac cena paliwa na shellu jest taka sama jak zwyklego paliwa na tesco badz asda ( wiadomo ze za v-powera musze zaplacic wiecej ale to juz moj wybor )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esso bo mam pod domem a i cenowo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

only v power ;) po innych auto juz nie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super unleaded na sainsbury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez mape ktora jest przystosowana pod troszke wieksza ilosc oktanow

 

deopiero doczytalem, misiek ty jaja sobie robisz czy oczytales sie czegos o zabkach i prubujesz zamydlac tym oczy chlopakom z forum. Kazdy kto pisze oprogramowanie do ECU ( tak zwane mapy ) nie oprze sie na jakim oktanowym paliwie jezdzisz, nie ma takiej mozliwosci. Oprogramowanie bedzie pisane pod oprzyzadowanie silnika oraz jego wydajnosc w zawartych wartosciach. Jak kiedys sie z tym juz styknoles i masz troche pojecia to bedziesz wiedzil co mam na mysli. pomysl sobie ze napisali ci mape na Vpower i co zrobisz jak sie skonczy he he. Totalny paradox remapowania auta. Oczywiscie jest to do zrobienia ale totalnie do dup..y , a chocby dla tego ze kazdy tuner wie dobrze ze nie jednemu psu na imie burek i w zyciu by sie na to nie pokusil, bo mial by tylko przez to problemy ( stacja paliw nie rowna stacji paliw i co na drugiej by byl zonk ). Wiec jak juz zdazyles sie zorietowac to paliwko w pisaniu map jest bardzo neutrealna drabinka, no chyba ze piszesz mape pod paliwo rakietowe lub NOS wtedy jest inna gadka, ale mapa specjalnie pod Vpower to smiechu warte

 

Bez urazy ale normalnie jak bym czytal posty Stavrosa Swietej pamieci he he

Edytowane przez bialek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sainsbury i Bp - nectar points rzadzi :)) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morrison bo blisko i dobre nie narzekam, a do tego daja te ich talony do sklepu na 5pandow ( a punktów trzeba nabic chyba ze 5000tysi) smiech ale zawsze cos se tam mozna wziasc za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tankowałem V-power ale dzisiaj dla próby zatankowałem do pełna na BP zwykłego diesla. Jutro zdam relację jaka różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co popadnie ale zauważyłem że paliwo z Sainsbury w Peugocie dawało lepsze spalanie. Na żadnym v-Power czy innym podobnym tego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem poprzedniego passka 1.8 zatankowalem kiedys na Tesco i wyszlo mi 14l w miescie i zrezygnowalem z dalszych wizyt ,teraz tankuje tylko na Shell'u i spalanie od 14 do ??????? (w miescie ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności