Skocz do zawartości
crommell

Prawe lusterko od anglika - przekładka

Rekomendowane odpowiedzi

Podepne się :P Witam - proszę powiedzieć czy lusterko elektryczne jest również lusterkiem od razu grzanym czy może występować elektryczne bez grzania - potrzebuje kupic prawe duze od anglika i nie wiem czy są 2 rodzaje czy tylko jedno. Dziękuje Passat B5 FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to kazde lusterko jest grzane to nie polonez.

Ja kupilem od anglika i nic nie bylo pisane na aukcji ze grzane czy cos. Ale bylem pewien ze jest. Predzej to moga sie roznic tym ze jest kierunek czy jest el skladane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/threads/35791-Wymiana-lusterka-zewn%C4%99trznego!

 

Czy istnieje możliwość albo inaczej, można prosić o scalenie tematów ? Jakiś 1 tytuł ?

Zmiana lusterka - Lusterko z aglinka - przekładka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy lusterko z innego auta grupy VAG podejdzie idealnie do passata ???

Jeśli tak to z jakiego ???

 

Dziękuję za info , pozdrawiam P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lusterko bez kierunków to z golfa i z bory są identyczne. Z delikatną rzeźbą podejdzie z B5, C6.

Instalacja lusterka z LT-ka i Craftera wymaga już solidnej rzeźby :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A octavia I ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć w sieci wynika że prawie to samo, więc powiedziałbym że będzie pasować.

 

Zdjęć w grafikach google jest mnóstwo, całych i rozebranych lusterek, wystarczy popatrzyć na różnice i będzie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to inny problem, niedawno zakupiłem również lusterko od wersji angielskiej, chciałem zamienić ten stelaż, lecz jedna ze śrubek nie wytzymała od starości i ułamał jej się łepek a reszta (część nagwintowana) została.

Jak wyciągnąć to gunwo co zostało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wd40, szczypce i jedziesz z koksem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej ją. Bez niej tez wszystko złożysz do kupy i bedzie się trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem dwa lusterk na allegro koles mowil ze z wersji Eu a sa z anglika załozyłem i szok.Nie mozna ich ustawic do kata widzenia.

Czy ktos powie jak to pokonac,Lusterka z kierunkiem rocznik 2004 2005.

Czy wystarczy przełozyc mechanizm z prawego na lewy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale da się chyba zrobić tak jak w zwykłych że zamieniasz ten trójkąt ze starych lusterek który jest przykręcony do drzwi z tym nowym i składasz to nowe lusterko ze starym trójkątem i powinno pasować, ale tak jak pisałem na 100% pewien nie jestem czy to przejdzie w lusterku z kierunkiem tak jak w zwykłym;/ Czemu nie zareklamujesz ich skoro cię gość oszukał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kupiłem dwa lusterk na allegro koles mowil ze z wersji Eu a sa z anglika

Anglia to też eutopa:) a tak poważnie to sku....syństwo na tym allegro, ale nie ma tego złego.

da się chyba zrobić tak jak w zwykłych że zamieniasz ten trójkąt ze starych lusterek który jest przykręcony do drzwi z tym nowym i składasz to nowe lusterko ze starym trójkątem i powinno pasować

Nie chyba a na pewno i nie powinno pasować, a będzie pasować. Tylko wiązki jeszcze musisz przełożyć z wersji z kierunkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anglia to też eutopa:) a tak poważnie to sku....syństwo na tym allegro, ale nie ma tego złego.

 

Nie chyba a na pewno i nie powinno pasować, a będzie pasować. Tylko wiązki jeszcze musisz przełożyć z wersji z

kierunkami.

 

A jak przełoze same mechanizmy obrotu lusterk?bo widze ze maja duzo zapasu do regulacji ale w odwrotną strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak przełoze same mechanizmy obrotu lusterk?bo widze ze maja duzo zapasu do regulacji ale w odwrotną strone.

Różnica nie jest w mechanizmie regulacji, tylko w mocowaniu lusterka. Chodzi o ten czarny trójkąt przy szybie to on ma inny kont nachylenia w angliku i wersji kontynentalnej. U mnie w wątku jest kilka info, poszukaj w pierwszym poście, jest link prosto do fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak robie anglika i ma byc tanio a sam mam tak u siebie to poprostu naginam lekko lusterko w strone auta i daje wkreta do gk i juz jest gitara,koszt 0zl czas 30sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak robie anglika i ma byc tanio a sam mam tak u siebie to poprostu naginam lekko lusterko w strone auta i daje wkreta do gk i juz jest gitara,koszt 0zl czas 30sek

 

gratuluję :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gratuluję
Heheh naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pytanie z innej beczki. Jak z lustrem z angola? Jest asferyczne? Po zmianie mocowania z angola na EU dobrze w tym lustrze widać? Asferyczność przeszkadza czy pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności