Skocz do zawartości
crommell

Prawe lusterko od anglika - przekładka

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pytanie z innej beczki. Jak z lustrem z angola? Jest asferyczne? Po zmianie mocowania z angola na EU dobrze w tym lustrze widać? Asferyczność przeszkadza czy pomaga?

Ja u siebie mam założone z angola asferyczne. Trochę dziwnie w nim widać na początku ale to trzeba się przyzwyczaić. Przeszkadzać na pewno nie przeszkadza. Czy pomaga to nie wiem. Ale jedno jest pewne dopiero teraz coś widać w prawym lusterku. Nigdy bym już nie wrócił do miniaturowego oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem prawe lusterko od angola z lusterm asferycznym (lusterko z paskiem). Po zmianie mocowania na EU, zostawiłem stary asferyczny wkład i... powiem tak w dzień jest spoko, chociaz trochę dziwnie, ale w nocy to była masakra, nie wiedziałem czy wyprzedza mnie motor, osobówka czy może to i to. Mi osobiscie asferyczność bardzo przeszkadzała w podejmowaniu błyskawicznych decyzji. Jak jest czas zeby spojrzeć i chwilke popatrzec to jest spoko. Zmieniłem wkład na EU i teraz jest MEGA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem podobno lusterko już przełożone na ruch EU. Mam wątpliwości a lusterko już jest zamontowane. Może ktoś wrzucić zdjęcie jak wygląda odbicie szkła lusterka z pozycji kierowcy ? Chodzi mi o zakres widoczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie pomaga, widzisz więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale w nocy to była masakra, nie wiedziałem czy wyprzedza mnie motor, osobówka czy może to i to.
Ja u siebie tego nie zauważyłem ale nie byłem też w jakiejś dłuższej trasie w nocy więc może jeszcze zauważę. Na razie jest ok.

 

Dorzucę jeszcze zdjęcie jak można sobie poradzić z założeniem sprężyny i tej ponacinanej podkładki na bolec. Sprężynę w imadło ścisnąć, dwie w miarę mocne opaski, zaciskamy, sprężynę zakładamy na bolec, zakładamy podkładkę tak żeby się zablokowała i przecinamy opaski, ich resztki można spokojnie wyciągnąć kombinerkami:

Zdjęcie0457.jpg

P.s. Sorry za słabą jakość ale nie mam super hiper wypaśnego smartfona:hyhy

Edytowane przez michal_tmi
Dodałem zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy lusterka od Passata B5 i Skody Octavii I są takie same ? Nie chodzi mi o mocowanie do budy tylko same lusterka.

 

EDIT :

 

SORRY przeoczyłem wcześniejsze posty.

Edytowane przez Gegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc :) Mialem passata teraz mam octavie..i w pt mialem mala awarie :/ otoz w srodku lusterka cos peklo, lusterko jest luzne nie blokuje sie i mozna cale lusterko wyciagnac do gory. Lusterko w zasadzie trzyma sie na kablach. W mojej opinii peklo mocowanie lusterka taka ponacinana zawleczka a pod nia sprezyna. Czy wie ktos czy jest jakis zestaw naprawczy lusterka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanie odnośnie lewego lusterka...a mianowicie moje sie stłukło i założyłem zamiennik (sam wkład). Niestety po roku praktycznie nic w nim nie widać...nie wiem jak to wytłumaczyć, jakby zmatowiało od środka.

W takiej sytuacji pomyślałem żeby kupić całe lusterko od anglika i wymienić szkło ( i pewnie bebechy?) a dodatkowo górną cześć obudowy bo jest delikatnie pęknięte.

Krótko mówiąc chcę złożyć z obu jedno całe i ładne. Da się ?:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności