Skocz do zawartości
tomek1`

Przewody skrzyni automat vw passat b5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanów vw .

Mam problem z automatyczną skrzynio biegów wycieka mi olej z przewodu stalowego ,czy da sie jakoś to zakleić czy trzeba kupić nowy i ile to kosztuje .Jak mogę to sam naprawić

 

 

 

 

bylem dziś w salonie jak mi powiedzieli ile to kosztuje to mi ręce opadły dwie rurki stalowe 800zl .Czy da się jakoś ta rurkę zakleić ,szukałem używanej ale nie znalazłem są to te rurki które wychodzą ze skrzyni do chłodnicy przy chłodnicy są złączone z gumowym przewodem POMOCY

Edytowane przez tomek1`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za jakiś tydzień będe miał te rurki ze swojego bo przerabiam na manual możemy sie dogadać jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja mam takie przewody do ręki.

Posiadam cale przewody od skrzyni do chłodnicy. Oczywiscie w 100% sprawne.

Jak coś to pisz.

d9381718a9e2e2d8med.jpg

Edytowane przez szewos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też posiadam też przewody po przekładce z automatu na manual ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie są inne .Czym można zakleić tą stalowo rurkę bo przy zapalonym silniku kapie olej a nie mogę dostać takiej nigdzie a jest mi potrzebny samochód , bylem w salonie i dali mi zdjęcie tej rurki kupiłem ja na eBay i okazało sie ze jest inna [ona jest z tym gumowy wężem ] POMÓŻCIE MI PROSZĘ

Edytowane przez tomek1`
BLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje przekładka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje przekładka

Dziękuje wszystkim za pomoc kupiłem dziś u dilera 100f, bo klejenie nic nie dało a używanych nie moglem dostać ,Teraz muszę tylko dolać olej

JAK SPRAWDZIĆ STAN OLEJU

Jeszcze raz dziękuje..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje przewody wyglądają jak miały by zaraz przeciekać , szczególnie przy przednim pasie . Poprowadzone są z prawej strony silnika co uniemożliwia mi "otwieranie " przodu do wymiany rozrządu , znalazłem takie które poprowadzone są nad skrzynią i z lewej strony silnika co ułatwiło by mi obsługę . Lecz nie wiem czy ą one zamienne czy może macie takie przewody i mogli byście podesłać fotki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania przewody, nie przeszkadzały przy wymianie rozrządu. Są kompletne od skrzyni do chłodnicy. Metalowo gumowe. Jak cos to pisz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sempre

Witam, jeżeli ktoś dysponuje wspomnianymi wyżej przewodami do B5FL 1.9 TDI 130 km, 2001 rok bardzo proszę o kontakt na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie przewody,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam te przewody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

 

Pozwolę sobie odświeżyć temat po paru latach.

Posiadam VW Passata B5 FL 2002 r. z silnikiem 1.9 TDI 101 KM z automatyczną 4-biegową skrzynią biegów. Jakiś czas temu, z pod skrzyni zaczął uciekać olej, okazało się, że przeciekają przewody wychodzące ze skrzyni. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć przewodów konkretnie do tej skrzyni. Znalazłem wyłącznie takie jak w aukcii poniżej, lecz mechanik stwierdził, że to nie te:

http://allegro.pl/przewod-rurka-skrzyni-biegow-vw-bf-fl-1-9-automat-i5102968332.html

Czy któryś z kolegów posiada jeszcze takie przewody do tej skrzyni na sprzedaż?

Czy mógłby mi ktoś podać oznaczenie tej 4 biegowej skrzyni oraz ewentualnie numer tej części (według mechanika przeciek jest przy samym wyjściu przewodów ze skrzyni)?

 

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby mi ktoś podać oznaczenie tej 4 biegowej skrzyni

Oznaczenia skrzyni najlepiej szukać na naklejce w bagażniku tam gdzie masz oznaczenie silnika i wyposażenia, albo na samej skrzyni jest tabliczka znamionowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum.

 

Pozwolę sobie odświeżyć temat po paru latach.

Posiadam VW Passata B5 FL 2002 r. z silnikiem 1.9 TDI 101 KM z automatyczną 4-biegową skrzynią biegów. Jakiś czas temu, z pod skrzyni zaczął uciekać olej, okazało się, że przeciekają przewody wychodzące ze skrzyni. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć przewodów konkretnie do tej skrzyni. Znalazłem wyłącznie takie jak w aukcii poniżej, lecz mechanik stwierdził, że to nie te:

http://allegro.pl/przewod-rurka-skrzyni-biegow-vw-bf-fl-1-9-automat-i5102968332.html

Czy któryś z kolegów posiada jeszcze takie przewody do tej skrzyni na sprzedaż?

Czy mógłby mi ktoś podać oznaczenie tej 4 biegowej skrzyni oraz ewentualnie numer tej części (według mechanika przeciek jest przy samym wyjściu przewodów ze skrzyni)?

 

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

 

 

Zapytaj mechanika czy takie jak z postu 3 - mojego. Mam je gdzieś u rodziców w piwnicy o ile nie robili porządków. Oczywiście pan spec wykluczył że padły oringi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj mechanika czy takie jak z postu 3 - mojego. Mam je gdzieś u rodziców w piwnicy o ile nie robili porządków. Oczywiście pan spec wykluczył że padły oringi?

 

Dokładnie ta część, mechanik potwierdził! Oringi wykluczył. Kolego, czy mógłbyś dowiedzieć się czy posiadasz jeszcze tą część? Chętnie odkupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ta część, mechanik potwierdził! Oringi wykluczył. Kolego, czy mógłbyś dowiedzieć się czy posiadasz jeszcze tą część? Chętnie odkupię :)

Godzina w piwnicy rodziców stracona ale dokopałem się do nich. Napisz mi na pv nr. tel to się dogadamy.

Jak ktoś potrzebuje polosie to też mam. Sanki były duże to ojciec wywalił na smietnik. T9 w telefonie mądrzejsze odrobię i muszę posty edytować.

Edytowane przez szewos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Proszę -jeśli to możliwe-  o podanie wymiarów oringów występujących w przewodach które biegną od skrzyni do chłodnicy.

Mam wyciek oleju z miejsca łączenia tych przewodów. Jest to mniej więcej  pod skrzynią pośrodku.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.  Proszę o pomoc . Potrzebuję pilnie przewodów od skrzyni do chłodnicy. Skrzynia 4 ro biegowa.

Czy te przewody można pospawać lub wyciąć uszkodzony kawałek i zakuć lub jakaś inna naprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności