Skocz do zawartości
Asia

VW Mania 27-29 lipca 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie montujemy ekipę na VW Manię 2012 :kumple

 

Miałam jechać rok temu, ale nie wyszło i w tym roku nie zamierzam odpuścić. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać, zarezerwować sektor jako vw-passat.pl, pokazać nasze autka i przede wszystkim zajefajnie sie bawić :ok: :party

 

VWMANIA2012_Plakat.jpg

 

 

Informacje:

- do 30 czerwca trzeba zebrac 20 aut i tyle samo wpłat, aby zarezerwować sektor

- opłaty: wjazdówka - 60 zł auto, pasażer 10 zł (w dniu rozpoczęcia imprezy już 20zł) do tego sraczyk na sektorze kosztuje 160 zł - czyli przy 20 autach 75zł wjazd i 10zł od pasażera

- na lotnisku są też prysznice koszt w ur to 5zł

- potrzebne będą: pawilon ogrodowy lub dwa, grille, węgiel, folia strecz, krzesełka, znicze jako lampki, kłudka do sraczyka, taśma klejąca, młotek i sznurek

 

Ważne:

Zadeklarować się trzeba i wpłacić pieniążki do 30 czerwca

Wpłaty zbiera Dodzia i do niej na PW proszę o podanie danych:

 

-Imie

-Nazwisko

-Seria i nr dowodu

-Ulica

-Kod pocztowy

-Miasto

-Marka samochodu

-Model samochodu

-NR. rej.

-e-mail

-Telefon

- Ilość pasażerów

Zgadzam się na przetwarzanie danych na potrzeby rezerwacji sektora na imprezie motoryzacyjnej VWMANIA 2011 (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)

 

Jest to wymagane przez organizatora,żeby dokonać rezerwacji. Na każde takie pw dostaniecie odpowiedź z danymi do przelewu.

 

 

 

 

Lista osób:

 

1. Dodzia + Ola i Filip - dane - wpłacone

2. Asia + Weronika i Wiktor - dane - wpłacone

3. Papluch + Ewelina - dane - wpłacone

4. JacekGlaca + Karolina

5. Lukas + Martyna

6. Ligus - dane - wpłacone

7. ....

Edytowane przez Asia
aktualizacja listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje sie wyrwac na jeden dzien ale jak wyjdzie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Aśka rozmawialiśmy ja jadę i jak zdarze zrobić to ja się pokaże czrnym matowym golfem na czarno perłowych felach z polerowanym rantem:) a jak nie zdarze to bede taki jak się udało zrobić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty na dzien jedziesz czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy na cały weekend i zbieramy ekipe na sektor - czyli musimy mieć 20 aut i konkretnych ludzi, bo termin rezerwacji sektorów mija 30 czerwca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dwa miejsca dla mnie, towarzyszyć mi będzie golf IV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dwa miejsca dla mnie, towarzyszyć mi będzie golf IV
i to mi się podoba :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty na dzien jedziesz czy jak?

 

Try

 

Jedziemy na cały weekend i zbieramy ekipe na sektor - czyli musimy mieć 20 aut i konkretnych ludzi, bo termin rezerwacji sektorów mija 30 czerwca :/

 

Ja dałem znać kilku osobom jak wszyscy będą chcili jechać tobedzie 5 VAGów:)

Aśka a może zrobimy listę ludzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to jako jeden ze sprawców zamieszania wtrącę swoje trzy grosze :serducho :D

 

Żeby zarezerwować sektor potrzeba minimum 20 aut. Jak najszybciej trzeba podać listę nazwisk, wtedy jest szansa na najlepszą miejscówkę (rok temu "lożę szyderców" pierwszy środkowy sektor miało vsk, dwa lata temu VagKujawy)

a do 30 czerwca trzeba zebrać kasę. W regulaminie jest coś jeszcze,że 6 zł za przesyłkę a bilety wysyłają do domu,ale tu się jeszcze dowiem.

 

Wjazdówka za auto z kierowcą to 60 zł, pasażer 10 zł (w dniu rozpoczęcia imprezy już 20zł) do tego sraczyk na sektorze kosztuje 160 zł i warto się na ten sraczyk zrzucić,żeby nie biegać po lotnisku ;) wtedy taki sraczyk zamykamy na kłódkę i nikt tam nam nie robi... :D

 

hmm co tu jeszcze.. jak ktoś nie był to powiem,że najlepsza impreza jest zawsze w piątek :kciuki:564:

jak już po godzinie,lub kilku godzinach stania w Pruszczu w korku do bramy lotniska,na pełnym wku***eniu otworzysz

tą upragnioną puszkę piwa hehehe :jupi

 

Na lotnisku są prysznice z ciepłą wodą i prądem ;) w zeszłym roku po 5 zł były, więc można i włosy wysuszyć i telefon naładować :P i pani z alkomatem jest za 5 zł ale tam to już nie pójdę... :wstyd

 

to chyba taki ogół.. bo z rzeczy organizacyjnych to potrzebny będzie pawilon ogrodowy albo dwa, folia strech (bo rok temu tak pizgało,że trzeba było owinąć pawilony folią,żeby było ciepło i musiałam latać po budowie i odkupować od robotników,jeszcze na % obiecałam im,że im w tym roku pierniki przywiozę :D ), jakieś grille, węgiel, znicze (jako oświetlenie) kłódka do sraczyka, stoliki i krzesełka, przyda się też taśma klejąca, młotek i sznurek.

A sam wyjazd,zbiórki po trasie itp to się ogarnie później.

 

lol ale się naprodukowałam :D jak jeszcze jakieś pyatnia to pisać

 

ja oczywiście jadę z wami :jupi

 

aa i najważniejsze,po wpisaniu się na listę proszę o pw z danymi:

-Imie

-Nazwisko

-Seria i nr dowodu

-Ulica

-Kod pocztowy

-Miasto

-Marka samochodu

-Model samochodu

-NR. rej.

-e-mail

-Telefon

- Ilość pasażerów

Zgadzam się na przetwarzanie danych na potrzeby rezerwacji sektora na imprezie motoryzacyjnej VWMANIA 2011 (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)

 

jest to wymagane przez organizatora,żeby dokonać rezerwacji. Na każde takie pw odpowiem danymi do przelewu :)

jak ktoś doczytał do końca to gratuluję i przepraszam,że tak dużo :rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git:ok: Z pawilonem i całą resztą nie powinno być problemu. Czynię więc powinność i lecimy z listą:

 

1. Dodzia

2. Asia

3. Papluch + ???

4. JacekGlaca + ???

5. ...

 

 

P.S. Panowie dopszcie ile osób z Wami jedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja + Ewelina

Jaj bede w domu to pogadam z rodzicami na temat namiotu hadlowego jeśli dobrze pamiętam to 3x5m mlotek i strecz też mogę wziasc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najprawdopodobniej wyglądać to będzie tak:

Jacek + Karolina

Lukas + Martyna

Także 2 auta i do każdego po jednym pasażerze, aczkolwiek wszystko potwierdzę na dniach, bo czekam aż kumpel z Raichu wróci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku się nie wymigam,żeby dzieciaków nie zabrać więc ja +2 ;)

 

1. Dodzia + Ola i Filip

2. Asia

3. Papluch + Ewelina

4. JacekGlaca + Karolina

5. Lukas + Martyna

 

 

 

 

-Po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie wpisuję na listę , że zapłacono .

-30 Czerwca wysyłam Listę Sektorową oraz robię przelew organizatorowi także przelewy muszą wpłynąć do 30-go

 

mogę kupić znicze na lampki i jakieś kadzidełka na komary

 

 

określcie się jeszcze czy bierzemy toi-toia bo wtedy trzeba to przeliczyć

Edytowane przez Dodzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje młode też pojadą ;) Lista więc wygląda tak:

 

1. Dodzia + Ola i Filip

2. Asia + Weronika i Wiktor

3. Papluch + Ewelina

4. JacekGlaca + Karolina

5. Lukas + Martyna

6. ....

 

Zabiore grilla, bo na ogólnopolski i tak musze kupić jakiś przenośny ;) Węgiel też ogarnę, ale jak ktoś weźmie dodatkowo to na pewno sie przyda. Nad stolikiem muszę pomyśleć.

 

P.S. Sraczyk bierzemy obowiazkowo ;):lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wrzucić na pakę kilka krzeseł ogrodowych, jakiś grill też się znajdzie, no i od znajomego mogę po taniości załatwić dużo kiełbachy na grilla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem jak z wami wszystko sprawnie idzie :respect

 

Jeśli chodzi o wungiel czy nie wiem srajtaśme albo inne cuda wianki to z VWigilii mi zostały te pieniądze,które wrzucaliście do koszyczka za zdjęcia i można je zagospodarować. Niedaleko lotniska jest Biedronka więc można tam podjechać i kupić za tą kasę to co będzie jeszcze potrzebne.

 

Skontaktowałam się z organizatorem i w tym roku,będą inaczej rozmieszczone sektory podobno ze względu na bezpieczeństwo

mapka: http://www.vwmania.pl/images/imprezy/vwmania2012/VWMANIA2012-mapka.jpg

 

opłata wygląda tak jak pisałam 60 auto i kierowca + 10 pasażer (dzieci do lat 10 free więc Asia za naszych chłopaków nie płacimy)

20 zł ogólnie przygotowanie dokumentacji (czyli do podziału na wszystkich) i 6 zł przesyłka. Koleś napisał,że może wszystkie wjazdówki przesłać osobie zamawiającej ale ze względu na to,że każdy daleko mieszka to chyba lepiej do domu.

Więc dzieląc to wszystko ze sraczykiem na 20 aut wychodzi mi 60+ 6 przesyłka + 9 sraczyk = 75 + X w zależności od ilości pasażerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niewiem czy sam czy z żoną ale raczej pojade... Jutro się określę. Dodzia kaske bezpośrednio do Ciebie czyyyy przelewać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelewem Ligus ;) wyśle ci dane na gadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja da Wam odpowiedź niestety dopiero pod koniec czerwca :(.

Od założenia, że jadę troszkę się zmieniło (strusia wróciła do pracy) i nie wiemy czy będzie miała wolny weekend :(.

Jak Tylko ogarniemy jej grafik to się zdeklaruję na 100 % a teraz to tylko chęci Nam pozostały.

Tylko tak się wstępnie zastanawiam czy 1 szt ToiToi to nie za mało? Generalnie biorąc pod uwagę min. 20 aut i ewentualnie 2 szt. ToiToi wyszłoby po +16zł od auta, a poranna wygoda bezcenna :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strus spoko jeden sraczyk styknie :hehe rok temu byłam na sektorze gdzie mieliśmy koło 60 aut i też mieliśmy jeden i było ok więc na 20 na bank wystarczy :)

 

Ahmed dopiszesz się do listy czy sama mam cie dopisać??? :mlotkiem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności