Skocz do zawartości
Gość slawek_utg

VIRTUAL TUNING

Rekomendowane odpowiedzi

sivasec, :hurra: te są w sam raz :D(ale ja i tak wole BBS RS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, nie no BBS RS to kultowe felgi ... respect :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerek
BBS RS
blah :):) - mnie te fele w ogóle nei podchodzą - ok do autek z lat 70-80 może :):):) a nie do 10-12 letnich :):) - to moja opinia - kultowe to są OZ racingi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BBS RS
blah :):) - mnie te fele w ogóle nei podchodzą - ok do autek z lat 70-80 może :):):) a nie do 10-12 letnich :):) - to moja opinia - kultowe to są OZ racingi :)

 

OZ wg mnie nie sa jakoś specjalnie interesujące. Jednak jeśli piszesz, że mnie te fele w ogóle nei podchodzą - ok do autek z lat 70-80 może :):):) to mniej na uwadze, że B3 to projekt lat 80-tych i do B3, jak i do ewolucji B3, czyli B4 BBS RS jak najbardziej pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rangerek, malo widziales...

 

Luq@sz, dobrze gadasz. Pod Olawa jezdzi koles Corrado (G60 chyba) wlasnie na polerowanych BBS RS ... wyglada przekozacko, czarny, niski i jeszcze z polerowanymi RSami, dla mnie przekozak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corrado mialo orginalnie BBS RM, które są bardzo podobne do RS, ale dużo tańsze. A ja na wiosne wyjeżdżam na tych img7361fh3.th.jpg BBS RM 012 własnoręcznie polerowane :hyhy::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerek

no włąśnie - wszyscy chcą BBSy a ja nie ;):) - mnie się po prostu nie widzą i to moje zdanie jest :):) - ja tam wolę felgę z większymi "dziurami :D" niż tego typu zresztą na szczęście nie każdy ma taki gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rangerek, Każdy ma swoje upodobania, wiem bo nie tylko ty masz takie ;) Znam ludzi, któży uważają tylko "lekkie felgi", szkoda tylko, że w naszym kraju tak szybko się takie z "dużymi dziurami" wyginają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Corrado mialo orginalnie BBS RM

ale mnie chodzi o RS w szczegolach sa ladniejsze i ten corek co jezdzi to ma RS

 

mam okazje kupic RS 16'', ale cena mnie dobija :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shade_, cena jest przeważnie wysoka, a 16 hmm we wrocku to chyba nie jest dobry pomysł. Troche ulice Wrocławskie nie są łaskawe dla niskiego profilu opony a przy 16-tkach profil w B3 powinien być 45. Jak dasz wyższy to licznik będzie przekłamywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, ciul tam z licznikiem. dla bezpieczenstwa lepiej podwyzszyc lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, jezeli to ma byc auto na pokazy to tak. jezeli natomiast ma to byc auto uzytkowe na codzien to nie przejdzie. brak klamek, za bardzo przyciemione szyby z przodu, za niski profil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sivasec, w wirtualnym tunigu, jak i w wirtualnym świecie wszystko jest możliwe :P w niemczech na zlotach widziałem takie profile opon i prześwity, zreszta ten zawis jest orginalny nie dłubany przezemnie to fottka passaka z usa :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, ten VT za bardzo mi Vento przypomina ... ja jestem na NIE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, ale jaki sens ma robienie auta w virtualu skoro nie mozna zastosowac tylko w realu. no chyba ze tylko dla czystej przyjemnosci lub zabicia nadmiaru wolnego czasu. wg mnie tym autem nie da sie podrozowac - na pewno nie w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, ale jaki sens ma robienie auta w virtualu skoro nie mozna zastosowac tylko w realu. no chyba ze tylko dla czystej przyjemnosci lub zabicia nadmiaru wolnego czasu. wg mnie tym autem nie da sie podrozowac - na pewno nie w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luq@sz, ale jaki sens ma robienie auta w virtualu skoro nie mozna zastosowac tylko w realu. no chyba ze tylko dla czystej przyjemnosci lub zabicia nadmiaru wolnego czasu. wg mnie tym autem nie da sie podrozowac - na pewno nie w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w polsce podruzowanie zwyklym autem to przygoda a obnizonym to juz extremalne przezycie, jednak w niemczech tak niskie passki snują się po ulicach jest to pewne utrudnienie ale da radę. Kolega w niemczech ma A3 jakeś 10cm nad ziemią, takich przykładów jest mnustwo więc nie mów mi, że się nie da :wpale: hee nawet po moim mieście śmiga golf 2 extremalnie nisko wiszący tak jak ten passat. Nie bądz taki niedowiarek i da się takim autem podróżować nawet po polsce(tyle, że trzeba dobrze planować trasę :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności