Skocz do zawartości
latinoo_80

Czujniki poziomowania bi-xenonów .

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kolego :)

Dla potomności: nr czujnika to 3C0 412 521 B

Z konkretnym numerem ofert na allegro całkiem sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął mi się podobny problem z xenonami, błąd 2629 po wymianie palników. Muszę sprawdzić połączenia w lampie bo chyba to ja narozrabiałem.

Innym problemem jest zapieczony czujnik poziomowania z przodu i uszkodzony wodzik w tylnym. Tył kupię nowy ale zastanawiam się jak wykodować przedni, skoro i tak jest zbędny. Czy ktoś z kolegów już to robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może ktoś mi podesłać lub wrzucić tu schemat z ETKI montażu czujnika poziomowania w passacie b7/2011r. ze wszystkimi elementami. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie , mianowicie chodzi mi o zasięg bixenonów - po wymianie mechanik podniósł mi zasięg na krótkich na maxa bo tak krótko biły że gościa na przejściu nie było widać teraz w miarę ale na długich ptaki mogę z gałęzi zganiać czy coś można w tym temacie zrobić , Passek 2010 r. kupiony w Polsce .W poldku miałem lepsze a szwagier w yarysce mówi że ma na krótkich lepszą widoczność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się jedzie równą drogo to światła prawie sięgają od słupka do słupka czyli nie całe 100m jakieś 70-80m na mijania powinien być zasięg,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka - krotkie pytanko:

 

Czy w Passacie MR2006 czujnik poziomowania i przod i tyl jest taki sam, jesli chodzi o sam sensor, tzn jest to: 1T0 907 503 ?

Zastanawiam się, czy taki jest odpowiedni na wymiane obu http://allegro.pl/czujnik-poziomu-swiatel-passat-b6-superb-ii-golf-v-i6754516178.html

 

Z gory dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie własnie montuję xenony w swoim Passacie. Mam do was wielką prośbę. Ma ktoś może zdjęcie,jak jest umieszczony czujnik poziomowania na lewym tylnym weahaczu? Jesli tak,to proszę o dodanie zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem 5 lat temu w poprzedniem Passacie... Oto moje foto.

IMG_6695.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja montowałem 5 lat temu w poprzedniem Passacie... Oto moje foto.

[ATTACH=CONFIG]153914[/ATTACH]

 

A którędy puszczałeś kabel do środka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to jest fabryczny otwór w nadkolu-kabel wychodzi wówczas w okolicy siedziska kanapy czy lewego boczku-gdzieś w tamtej okolicy. Zdemontujesz koło, to znajdziesz dziurkę. Ja już dokładnie nie pamiętam.

W ciągu dnia poszukam jeszcze fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdemontowaniu lewego nadkola puściłem kabelek tędy:

IMG_6699.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak wypnę kostkę od czujnika poziomowania xenonów to coś się stanie z lampami? Muszę wymienić czujnik bo ułamałem te plastikowe cięgną i skręciłem na wkręta. Działa bez problemu ale mam już drugi i chcę go wymienić. Może lepiej odłączyć akumulator i wtedy wymienić żeby nie złapał jakiegoś błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co aku odłączać?

Bez kluczyka w stacyjce wymieniasz czujnik, przełączasz kabelek i tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info. Czujnik wymieniony wszystko hula jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności