Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

ANGELSIN widzę że już znalazłeś?! Auto idzie do ludzi. Może ktoś ma rozbitka z którego silnik sobie przełoży albo potrzebuje do przekładki z anglika. Dziś chciałem go reanimować ale okazało się że wiązka którą zamówiłem nie pasuje. W zależności od rocznika niektóre kostki i piny są inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiem Ci że totalnie przypadkiem na niego trafiłemprzez grupe z FB. Po opisie usterki skumałem co to za pasek :P

 

No cóż życie, mam nadzieję że się dobrze sprzeda. Co do elektryki to tune-up nie ogarnął?? Może poszukasz jeszcze wiąchy? czy coś konkretnego masz już na oku??

 

tych pinów nie idzie poprzekładać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tune up by ogarnął tylko faktura na koniec w granicach 3000-4000 zł nie bardzo mnie satysfakcjonowała.

Pewnie całe kostki by szło poprzekładać ale straciłem cierpliwość. Na razie będzie trzeba sobie poradzić na jeden samochód. Najpierw muszę finanse uspokoić a dopiero później będę myślał.

Na której grupie zauważyłeś ogłoszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na VAG TROJMIASTO na fejsbuku ;D

 

No fakt fakturka nie mała... W Rumi na ul. Górskiej jest warsztat, nie pamiętam nazwy ale... ogarniali mi kiedyś elektryke w pasku 1,9tdi vp 90km... miałem tam taki bajzel że cały środek był pruty... nie przekroczyłem 800zł a robiłem jeszcze łożyska itp rzeczy. Bylem tez swiadkiem jak robili fabie w prądzie , zmiana instalacji i nie wszystko tam pasowało , cześć kabli sztukowali. Może poszukaj ich, zadzwoń opisz sprawę. A nóż ogarną za dużo mniejsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem już w innym warsztacie ale rozmowa też zaczynała się od 2500 pln. Dlatego sam próbowałem sił ale jak zobaczyłem dziś te kostki to się wku....em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Passata z ręczną klimą, wersja europejska bez szybra :)

Siemka ma ktoś tutaj z grupy Passata b6 z ręczną klimą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda bo resztę z tego co czytam masz ogarnięte. Moim zdaniem nikt nie da tyle za niego, w związku z tym szukał bym warsztatu który to zrobi w normalnych pieniądzach.

W czerwonym jak usmażyła mi się instalacją też miałem problem ze znalezieniem fachowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, wiem że szkoda. Ale cóż. Decyzja zapadła. Cena podlega lekkiej negocjacji. Jak ogarnę finanse to czas na coś młodszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek z Kwidzyna, od którego biorę części ma teraz właśnie AHLa na "warsztacie" i ma wiązkę silnika z komputerem za 100zł. Zakupy możemy ogarnąć razem, bo mi dziś pierd... nagrzewnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszę szkoda Piotrek paska,w końcu włożyłeś trochę serca w niego.Fele od niego masz na zbyciu?

Marek z nagrzewnicą to następstwo dzwona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiadomo. Strona pasażera, więc może tak być. Może jakiś wąż się poluzował, a dziś pod obciążeniem padł...? Okaże się po zdjęciu deski :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, z tym że wiązka musiałaby być z 99r bo mam z 97 i kostki są inne I piny w innych miejscach.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Chociaż prawdę mówiąc ten samochód wykorzystał juz moje pokłady cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak miałem z moim... ale dzięki żonie zluzowałem i brne w temat, a był już wystawiony jakiś czas temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał. Moja właśnie stwierdziła że trzeba skończyć w niego ładować kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

Wam i waszym bliskim , oraz wszystkim forumowiczom najserdeczniejsze życzenia Bożo -Narodzeniowe :) Niech kolejny rok będzie lepszy jak ten co się kończy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności