Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

wersji 3D

 

będzie prawie jak w kinie:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie skusze pewnie. W srode sie wpisze na liste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie ramek. Chętni na zbiorową wysyłkę? Zrobilibyście przelew za same ramki a ja razem z przesyłką i na spocie byśmy się podzielili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz oplaciłem z wysyłką także jak co to mogę je wziąć na swój adres i na spocie przekazać albo jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z naszych oklejał auto? Na tylnej szybie bagażnika wyraznie widać link.Oklejanie Dachu i Lusterek VW Passat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą!!!!

 

Rozpoczęły się zapisy na

 

X Jubileuszowy Zlot Ogólnopolski

 

Razem z Mieszkoc mamy zaszczyt

 

zaprosić wszystkich chętnych,

 

więc radzę się spieszyć bo ilość miejsc ograniczona.

 

Więcej info po kliknięciu:

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/144015-info-X-Zlot-Og%C3%B3lnopolski-%C5%9Alesin-26-28-VI-2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :) mam taką małą prośbę :) mógłby ktoś dzisiaj bo temat jest bardzo pilny (Bardzo dobra koleżanka chce zostac posiadaczką Jeepa) zerknąc na jeepa z linku ????? Blacharka przede wszystkim progi i podłoga i czy w motorze nic za bardzo nie stuka. Bardzo bym prosił bo mam deko km do przejechania , a się wybieram jutro :)http://otomoto.pl/jeep-grand-cherokee-stan-dobry-limited-v8-5-2-b-gaz-skory-C35898500.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest u nas ktoś z okolic Gniewu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i z góry przepraszam za umieszczenie posta w niewłaściwym wątku, ale nie mam uprawnień by założyć odrębny temat, a ten wydaje się dość poczytny ;-)

 

Sprawa jest nietypowa, bo na tym forum... poszukuję właściciela niewiarygodnie żółtego i zadbanego oldschoolowego Passta (po konsultacjach z Wujkiem Google obstawiam, że chodzi o model B1), z którym 15-ego marca (niedziela) ok. godz. 16 wymieniłam kilka spojrzeń w McDonald'sie na Obrońców Wybrzeża w Gdańsku :-)

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o kontakt na priv albo e-mail: [email protected]! Jednocześnie proszę o nierobienie sobie ze mnie jaj i niepisanie głupot - przewidziane pytanie weryfikujące tożsamość ;-)

 

Pozdrawiam i - niezależnie od wyniku moich poszukiwań - życzę udanego spotu!

Oliwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i z góry przepraszam za umieszczenie posta w niewłaściwym wątku, ale nie mam uprawnień by założyć odrębny temat, a ten wydaje się dość poczytny ;-)

 

Sprawa jest nietypowa, bo na tym forum... poszukuję właściciela niewiarygodnie żółtego i zadbanego oldschoolowego Passta (po konsultacjach z Wujkiem Google obstawiam, że chodzi o model B1), z którym 15-ego marca (niedziela) ok. godz. 16 wymieniłam kilka spojrzeń w McDonald'sie na Obrońców Wybrzeża w Gdańsku :-)

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o kontakt na priv albo e-mail: [email protected]! Jednocześnie proszę o nierobienie sobie ze mnie jaj i niepisanie głupot - przewidziane pytanie weryfikujące tożsamość ;-)

 

Pozdrawiam i - niezależnie od wyniku moich poszukiwań - życzę udanego spotu!

Oliwia

 

może to ten :)

 

http://allegro.pl/vw-passat-b1-idealny-stan-zarejestrowany-w-pl-i5164168923.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Arek! Z lekkim poślizgiem, ale odczytałam i zaraz sprawdzę "trop" ;-) Moc internetu jest niesamowita :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

 

chciałem się zapytać czy mieszka ktoś z Was koło Słupska, szukam pasiaka dla żony i znalazłem takiego jak poniżej. Może ktoś zna to auto, albo mógłby podjechać go oglądnąć i wypowiedzieć się na jego temat ?

 

http://olx.pl/oferta/piekny-vw-passat-kombi-200km-swietnie-wyposazony-CID5-ID8UKf1.html#424976d332;promoted

 

Pozdrawiam

zbijar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ludziska,

Pytanie mam takie- czy ktoś ma ochotę pomóc mi z dorobieniem drugiego gniazda zapalniczki, które będzie miało prąd po stacyjce?

Dodatkowo przerobienie jednego z gniazd w bagażniku, żeby również miało zasilanie po stacyjce? Chodzi ofc o kamerki. Jedna z przodu, druga leży mi luzem to mogłaby nagrywać tył.

Sam mam średnie zdolności manualne i pewnie niewystarczającą wiedzę, więc szukam pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołego jądra wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności