Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Później koło godz.17:30-18 przy Auchan Gdańsk zaparkował za mną granatowy passat 3b sedan o nr GD xxxxx z logo klubowym na klapie i adresem www na tylnych trójkątach. Pozdrawiam kierowniczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to moja żona szwędała się po galerii w Auchan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziewal, to nasze passata stały odwrócone do siebie plecami. Ja akurat się pakowane jak Twoja małżonka odjeżdżała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było zaczepiać :) następnym razem będzie ciężko bo właśnie usunąłem wszystkie naklejki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś szykował auto do sprzedaży że usuwasz naklejki? Ja za to właśnie się przymierzam do oklejania swojego.

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadna sprzedaż, po prostu za dużo tego wszystkiego było :) mam małą wlepkę magnetyczną którą ewentualnie założę ale póki co to będzie czysto, muszę pomalować znaczki bo odpryski są no i felgi ale ciągle waham się między srebrnym, białym a czerwonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz felgi na czerwono to będzie się rzucał w oczy i bez naklejek. A tak z innej bajki zapytam. Widziałem w temacie, że zdjęcia robiłeś na Chełmie. Mieszkasz tam czy tylko przejazdem? Mieszkałem na starym Chełmie 25 lat i często jeszcze tam bywam u rodziców ale wcześniej nie trafiłem tam na nikogo z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czterech lat mieszkam na Jasieniu wcześniej we Wrzeszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To forumowicz?

 

chyba nie

 

koleszka nie odbiera telefonów, a jak dzwonie z innego nr to się rozłącza po usłyszeniu mojego głosu

 

utopiłem przez niego trochę kasy i teraz mam mały problem

 

na pewno nikt go nie zna?

 

Michał Jaczek

ul Morska 71/14

81-332 Gdynia

tel 514837439

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika granatowego passata B5 kombi, tablice GD 5xxxxx, z przodu ksenon, wlepka na zadku i przyciemnione szyby spotkanego dziś ok. 6:30 w Oliwie na Grunwaldzkiej w kierunku Żabianki/ Sopotu. Stałem do skrętu w kierunku obwodowej. A wczoraj wyczajone zglebione B5 FL w kolorze błękitnym na tablicach GTC xxx na osowej pod biedronką kolo castoramy. Czyj to bo widuje go tam częściej ale dopiero wczoraj wlepke na zadku zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wyczajone w Gdańsku na ul. Szczecińskiej granatowe b4 kombi z wlepą na zadku z prawej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis wyczajone w Gdańsku na ul. Szczecińskiej granatowe b4 kombi z wlepą na zadku z prawej strony.

Pietrek, w dziale OFF TOPIC masz temat "Spotkania forumowiczów na drodze." i tam to pisz. Jest to bardziej popularny temat i wieksza szansa ze odezwie sie twoj cel. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pietrek, w dziale OFF TOPIC masz temat "Spotkania forumowiczów na drodze." i tam to pisz. Jest to bardziej popularny temat i wieksza szansa ze odezwie sie twoj cel. pozdrawiam

 

a my piszemy tutaj jak byś nie zauwazył:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie potrzebował bym noclegu dla ok 5 osób z 21/22 marca w Kościerzynie możecie coś polecić Proszę o PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blade13 mieszka obok pytaj jego na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a my piszemy tutaj jak byś nie zauwazył

No własnie nie zauważyłem wiec sie tak nie burz. Ja mu zaproponowałem a nie nakazałem wiec nie wiem o co ci kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie zauważyłem wiec sie tak nie burz. Ja mu zaproponowałem a nie nakazałem wiec nie wiem o co ci kaman

 

nikt tu sie nie burzy więc sie tak nie unoś jak nie masz powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Wpisuje tutaj bo nawet jeśli nie odezwie się właściciel to chociaż ktoś wspomni czyje to auto i daje mi dalszą motywację do wypatrywania klubowiczów na drodze. O tamtym temacie nie wiedziałem, ostatni wpis tez tam skopiowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności