Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

kto się wybiera na VW Manię???
ja napewno będę.pozatym widziałem Cie mistrzu na wiśniewskiego w piątek około 17 z kawałkami.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

witam panowie i panie

chcialem sie dowiedzec czy dzieja sie jakies spocisze albo spontany gdzies w 3-city??

jade na urlop 02.08 do 18.08 do Gdyni i bym sie wybral poogladac jakies autka ?!?

pozdrawiam Sebastian :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ostatnia niedziela miesiąca ale jak będziesz to się zmontuje ewentualnie jakieś spotkanko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy B5. Wczoraj przy ruszaniu padł mi pedał gazu. Coś pstryknęło jak łamany kawałeczek plastiku i pedał wpadł w podłoge, jest luźny i nie reaguje. Szukałem w dziale warsztatu ale prawie nic na ten temat....Dzisiaj rozbieram tapicerke pod kierownicą i będę macać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do posiadaczy B5. Wczoraj przy ruszaniu padł mi pedał gazu. Coś pstryknęło jak łamany kawałeczek plastiku i pedał wpadł w podłoge, jest luźny i nie reaguje. Szukałem w dziale warsztatu ale prawie nic na ten temat....Dzisiaj rozbieram tapicerke pod kierownicą i będę macać.
Jacku poradziłeś sobie.jeśli nie to może mogę Ci pomóc mam w piwnicy wymontowane pedały od angola więc można rzucić okiem i zobaczyć co i jak. jeśli reflektujesz to zapraszam do Redy.

 

A ja poszukuję specjalisty od altelnatorów poniewarz mój mi padł prawdopodobnie regulator napięcia albo szczotki. jak macie kogoś w okolicy to chętnie poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku poradziłeś sobie.jeśli nie to może mogę Ci pomóc mam w piwnicy wymontowane pedały od angola więc można rzucić okiem i zobaczyć co i jak. jeśli reflektujesz to zapraszam do Redy.

 

A ja poszukuję specjalisty od altelnatorów poniewarz mój mi padł prawdopodobnie regulator napięcia albo szczotki. jak macie kogoś w okolicy to chętnie poproszę.

 

Samochód już oddałem do mechanika. Obadałem i stwierdziłem że sobie nie poradze. Pękła cienka stalowa linka łącząca króciec na pedale z potencjometrem który siedzi bardzo głęboko że go prawie nie widać, a moje zgrabiałe łapy się tam nie mieszczą:D pewnie będe potrzebować potencjometr z linką. Nie wiem tylko czy od lifta podejdzie. Jakby co to się odezwe.

 

A co do speca od alternatorów to znam dobrego i to w Redzie. Za hotelem WASKO po prawej stronie jest żółto biała myjnia samochodowa. Wjeżdżasz w tą posesje, objeżdżasz myjnie i z tyłu masz zakład tego gościa. tel 781801803

 

Już porównałem na alledrogo i pedały sie różnią. W lifcie potencjometr zespolonu jest z podałem i nie ma tej lipnej linki:D tu masz winowajce: http://moto.allegro.pl/potencjometr-pedalu-pedal-gazu-passat-b5-1-9-tdi-i2409509674.html

Edytowane przez BlackJack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do speca od alternatorów to znam dobrego i to w Redzie. Za hotelem WASKO po prawej stronie jest żółto biała myjnia samochodowa. Wjeżdżasz w tą posesje, objeżdżasz myjnie i z tyłu masz zakład tego gościa. tel 781801803
dzięki gość naprawdę jest konkretny i można śmiało go polecić. warsztat teraz zmienił miejsce i jest na obwodowej. jadąc obwodową w stronę wejherowa zaraz przed koksikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki gość naprawdę jest konkretny i można śmiało go polecić. warsztat teraz zmienił miejsce i jest na obwodowej. jadąc obwodową w stronę wejherowa zaraz przed koksikiem

 

Nawet nie wiedziałem, że się przeniósł. To jest brat mojego mechanika więc jestem pewien jego usług. Jakbyś potrzebował speca od diesla to wal śmiało po namiary. To do warsztatu piechotką pewnie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś ma namiary na kogoś kto sprzedaje wędzonego węgorza? Chodzi mi o takie miejsce gdzie sami wędzą a nie takiego ze sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam Was :) Mam taką sprawę... W sierpniu wybieram się do Gdańska, na ok. tydzień i będę stacjonował przy ul. Dworskiej, w bloku. Chętnie wziąłbym rowery ze sobą, jednak nie mam za bardzo gdzie ich przechowywać... Czy jest może ktoś od nas z Gdańska, kto mógłby mi pomóc np. przechowując nocą 2 sztuki rowerów oraz ew. Paszteta na podwórku? Szkoda trochę pojechać autem a wrócić PKSem ... :P Oczywiście nic za darmo :) Ostatecznie może też być tylko sam samochód. Pozdro z podlasia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, może ktoś ma namiary na kogoś kto sprzedaje wędzonego węgorza? Chodzi mi o takie miejsce gdzie sami wędzą a nie takiego ze sklepu
ja zawsze kupowałem na giełdzie samochodowej w pruszczu i był naprawdę super a i cena lepsza jak w marketach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto się wybiera na VW Manię???

Na pewno jakaś ekipa z Bytowa się tam wybiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze kupowałem na giełdzie samochodowej w pruszczu i był naprawdę super a i cena lepsza jak w marketach

Widziałem Jacek twojego paska w piątek przed Auchan. Stałeś na miejscu parkingowym dla vipów:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustrzeliłem dzisiaj w okolicach Świbna bodajże czerwony B5 przed liftem w sedanie, blachy jak dobrze zapamiętałem GA......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem Jacek twojego paska w piątek przed Auchan. Stałeś na miejscu parkingowym dla vipów
mam nadzieję że pilnowałeś pod moją nieobecność. a swoją drogą miejsce dla vipów często przezemnie zajmowane przez lenistwo :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bodajże czerwony B5 przed liftem w sedanie, blachy jak dobrze zapamiętałem GA......

.... w Twoim stanie to nawet mógłby być czarny LandRover zielonego koloru, w starej wersji z lampami nowego typu, z wlepą na przodzie przyklejoną na tylnej klapie zaraz obok tablicy rej GD lub BS...... ważne że kierowała blondi z dużymi cyckami :lol

 

:lol

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Byłem właśnie w Łebie na urlopie. 10 lipca widziałem forumowicza - kto to?

 

dafota.2.2tm1342607019g.JPG.smDSC_3505.JPG&th=1554

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... w Twoim stanie to nawet mógłby być czarny LandRover zielonego koloru, w starej wersji z lampami nowego typu, z wlepą na przodzie przyklejoną na tylnej klapie zaraz obok tablicy rej GD lub BS...... ważne że kierowała blondi z dużymi cyckami :lol

 

 

 

 

 

pzdr

 

pier*ol się :rotfl:

ciemno już było, a droga wąska, na jeździe musiałem sie skupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pier*ol się

też Cie Kofam :lol

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności