Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Forum umiera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ziewal od pewnego czasu odnoszę dokładnie takie wrażenie. Na spoty nikt nie przyjeżdża, ogólnopolskiego nie było. Coś niedobrego się dzieje. Kiedyś na spotach potrafiło być po kilkanaście samochodów/osób, później zaczęła przyjeżdżać mała garstka kilku wybrańców m.in. ja, Daniel @The_Saint, Adrian czasem wpadł Michał @ANGELSIN czy Tomek z małżonką @yksi. A teraz nawet na godzinę pogawędki ciężko się zgadać. Nie wiem jak jest w innych regionach ale u nas robi się jakiś mindfuck.

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie jest do kitu a wszystko zaczęło się po zmianie silnika forum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no silnik forum nie ma raczej nic do rzeczy :) 

aczkolwiek , myślę że realny wpływ na to ma fakt iż paski się stażeją i sporo osób zmienia modele... popieram ta teorie na kontakcie z osobami z polski i na tym że wiecej krytyki w tematach się pojawia jak ktoś coś zrobi niż dobrego słowa a to zniechęca... stąd sam też nic nie piszę bo i po co.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ANGELSIN pół biedy jak jest to konstruktywna krytyka ale napiszmy to wprost. Często pojawia się hejt bo ktoś zrobił coś pod siebie, a nie pod innych. Chociaż z drugiej strony patrząc ludzie wklejają info o modach i myślą, że wszyscy będą piać z zachwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu mamy problem, myslisz ze dlaczego spora rzeczy niegdys mega aktywnych forumowiczów przymarła?

rozmawiałem z jorgiem, vwtdi, wojtastdi, i kilkoma innymi osobami i wszyscy maja podobne wrazenie. Hejt niestety zaczał sie saczyc nieziemsko... konstruktywne pytania i prosby o pomoc odbijaja sie od scian bo jest szukajka... jak dołączyłem na forum było inaczej

 

z reszta obecnie jak mowilem b5fl juz jest leciwe , jedno sie zrobi drugie sie rozpada i to takie zamkniete kolo... mnie osobiscie juz to mierzi i o modach nawet nie mysle. Kiedy jakis spocik pomorski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Pogoda nie rozpieszcza już na jakieś stanie na dworze ale gdzieś w jakiejś galerii w miarę osłoniętej można byłoby się spotkać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tez zalogowany na vwpomorze i vwgolf tam tez jest kicha ze spotami praktycznie zero 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wojtasgwe napisał:

jestem tez zalogowany na vwpomorze i vwgolf tam tez jest kicha ze spotami praktycznie zero 

 

no ale tu bylo inaczej, grupa miała regularne spoty co miesiac xD mozna cos pomyslec a jak wyjdzie sie okaze

 

dodam ze min dwoch czlonkow spotow sprzedalo szpachelwageny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmontować spota i tyle ?

Wszystkie fora umierajo a jestem na kilkunastu, przyczyną fejsunio ?

BTW. Miałem kiedyś Poloneza, sprzedałem go dawno ale z chłopakami z klubu FSO kręcimy regularnie spoty okrągły rok co środa od 2002 roku i musi być święto że nie ma spotkania. Co środa palimy też składkowego grilla i nikt nie marudzi na pogodę. Zmierzam do tego że zmiana auta nie jest przeszkodą jeżeli zawiążą się więzy między ludziami i jest ogólno pojęta chęć. Można też zza ekranu komputera ponarzekać na hejt i że stare auta są stare i pierdzieć dalej w zydel. I żeby nie było że to personalnie do kogoś, sorry tak to widzę na wielu grupach, nie tylko tutaj.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pietrek_g napisał:

@ANGELSIN kto taki? Ja nadal jestem wierny. 

Chyba chodzi i mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, The_Saint napisał:

Trzeba zmontować spota i tyle ?

Właśnie ..trzeba ,więc organizujmy ,Daniel jako opiekun grupy zaproponuj termin i miejsce (oczywiście po konsultacjach ).Mnie się już znudziło mobilizowanie ale zawsze byłem i jestem za.Tak patrzę na spoty chociażby OCP to aż żal dupsko ściska jak jednak się potrafią mobilizować i nas to umarło. 

5 godzin temu, pietrek_g napisał:

Ja nadal jestem wierny. 

Ja cały czas szukam b5 w automacie chociażby ze względów praktycznych bo zostało mi od cholery różnych części mechanicznych i blacharskich więc żal ich się pozbyć.Poza tym dalej podoba mi sie ten model :-) wygodny i przestronny ,ale znaleść już teraz coś naprawde zadbanego to cud.Już mi sie znudziło jeżdżenie i oglądanie bo to co piszą a co widzę po przyjeździe to niebo i ziemia ,fajnie by było jak ktoś by zwracał za podróże.Wracajac do meritum to kiedy i gdzie najbliższy spot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba w weekend. 

Co do zmiany marki. Klub tworzą ludzie, nie ich samochody. Ja od prawie 7 lat jeżdżę passatami ale na klubie OCP Octavia Club Polska jestem nadal aktywny. Od czasu do czasu zajrzę na spota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy kto to ? za kierownicą płeć piękna

B9182BB7-8AEA-45E4-AF58-0FCC169714A4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może by tak jakiś spocik?? ^^??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada, polać mu!

Przydałoby się chociaż jeden w tym roku zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też tak myślę , że faknie było by wasze mordki zobaczyć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności