Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Miśki... Poszukuje dekla do alu 

TF A816

Tyl wyglada tak. Srednica frontu 158mm

 

20180424_201510_Film3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje osoby/osób z Trójmiasta, dysponującą podobnym egzemplarzem auta, czyli B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF) 2004 r + Tiptronic. Chodzi głównie o silnik i skrzynie. Coś wydaję mi się, że strasznie zamula mi ten pojazd albo jego kierowca :) . Nie daję mi to żyć a diagnostyka wykazała, że wszystko jest ok. Pamiętam ze mój wcześniejszy B5 1997, 110 KM był żwawszy. Nie mam punktu odniesienia więc chciałbym się spotkać, pogadać i w razie możliwości porównać auta. Będę wdzięczny za pomoc. Proszę o kontakt w tym miejscu lub na PM. Pozdrawiam. Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2018 o 19:52, Gasior napisał:

Witam

Poszukuje osoby/osób z Trójmiasta, dysponującą podobnym egzemplarzem auta, czyli B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF) 2004 r + Tiptronic. Chodzi głównie o silnik i skrzynie. Coś wydaję mi się, że strasznie zamula mi ten pojazd albo jego kierowca :) . Nie daję mi to żyć a diagnostyka wykazała, że wszystko jest ok. Pamiętam ze mój wcześniejszy B5 1997, 110 KM był żwawszy. Nie mam punktu odniesienia więc chciałbym się spotkać, pogadać i w razie możliwości porównać auta. Będę wdzięczny za pomoc. Proszę o kontakt w tym miejscu lub na PM. Pozdrawiam. Adam

Jak napisales AVF to przez moment chcialem sie zaoferowac... Ale dodales tiptronik... Skrzynia mega zmula auto i sprawia ze jest mniej ekonomiczne. 

Obecnie mam nieco wieksza moc niz seryjna wiec porownanie z moim nie wiele Ci pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2018 o 10:10, ANGELSIN napisał:

Jak napisales AVF to przez moment chcialem sie zaoferowac... Ale dodales tiptronik... Skrzynia mega zmula auto i sprawia ze jest mniej ekonomiczne. 

Obecnie mam nieco wieksza moc niz seryjna wiec porownanie z moim nie wiele Ci pomoze...

Dzięki za reakcje. Dlatego właśnie poszukuję kogoś z tym silnikiem i skrzynią. To, że zamula to może ok, pytanie tylko jak mocno:). Stąd chęć porównania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie Gąsior by się Tobie udało porównać bo byłem już o włos od zakupu auta z tym silnikiem w automacie ale na razie muszę się wstrzymać.Kto wie jak długo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest tu jakiś spec od radi samochodowych ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się popsuło czy potrzebne lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściagnie ktoś kod do radia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to raczej słaby temat. Chcesz to mogę podrzucić Ci namiary w Gdańsku na firmę która Ci nie drogo rozkoduje radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poproszę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorad Gdańsk ul. Kocurki 1a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoradu tam nie ma już od kilku lat i nie wiem czy w ogóle są 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nawet nie wiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy, ktoś z Chojnic lub bliskich okolic chętny do pomocy? Potrzeba odebrać pewną rzecz i wysłać do mnie 

EDIT..................

Temat nieaktualny

Edytowane przez marcin_pesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym pomógł ale to 200 kilosów ode mnie... Z chojnic malo kto aktywny w grupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tam same Januszem artystycznej szpachli som

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności