Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

to może jakieś namiary panowie napiszcie i sie rozejze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Alpine jeden z właścicieli to znajomy ale terminy odległe i.ceny wysokie za to jakość bardzo dobra ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z terminem aż tak się nie pali ale PZU kokosów nie daje wiec nie wiem czy nie będę musiał dołożyć do tego interesu. naprawa lub wymiana błotnika i malowanie zderzaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz podjechać do blacharza niech Ci zrobi wstępną wycenę i jeśli PZU daje mniej to się odwołać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłem w Aplinie , gdy się umawiałem to po tygodniu odstawiałem auto , i potwierdzam są dobrzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, koledzy. Jako ze jestem z Gdańska i posiadam B6 to zaczalem ambitnie czytac forum.. Mam kłopot, a wlasciwie pytanie lub tez prosbe.. Potrzebowalbym na 5 minut pozyczyc adapter bluetooth żeby sparować auto z telefonem.. Bo z tego co doczytałem to wystarczy raz to zrobić i można się pozbyć adaptera.. A nawet jeśli tak nie będzie to chociaż będę miał pewność ze musze go kupic..

 

Tak wiec zwracam się z uprzejma prosba do Gdanszczan posiadających adapter bluetooth do telefonu o spotkanie :)

 

Proszę o PW jeśli znajdzie się chętny lub tel pod nr 5"zero"3 445 842

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, połowa miesiąca za nami. Może czas zacząć rozważania gdzie w tym miesiącu organizujemy spota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel wstawi odpowiedni post to sie cos wybierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może też bym się zjawił po raz pierwszy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy.. Nikt nie ma adaptera bluetooth? Czy nikt nie chce pozyczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Jacka (BlackJack) napotkanego dziś ok. 18:35 na ul. Budowlanych w Gdańsku. Mijaliśmy się przy budowie PKM. Za późno Cie zauważyłem żeby zatrąbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam na kolejny SPOT Międzyregionalny 26-28 września 2014 w Leźnie Małym - 20km od Brodnicy. Temat w warmińsko-mazurskim: http://forum.vw-passat.pl/threads/142303-III-SPOTkanie-Międzyregionalne-Lidzbark-27-28-IX-2014 :party

Edytowane przez Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27-28 września jest zlot Vag Story w Pile. zakończenie sezonu. ktos jedzie?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo,jest ktoś z Łeby?

Szwędam się po mieście i żadnej wlepy nie znalazłem jeszcze...

Piwko wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elo,jest ktoś z Łeby?

Szwędam się po mieście i żadnej wlepy nie znalazłem jeszcze...

Piwko wieczorem?

 

Kiedyś było niebieskie B5 3B. Teraz w sumie najbliżej wlepe to w Lęborku ustrzelisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to doopa :)

Ale może ktoś się odezwie...

Jutro ostatni dzionek popijania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

drodzy koledzy i koleżanki, 16.10.2014 dodałem post w temacie"Porady w sprawie zakupu konkretnego samochodu" (str.29) z prośbą o Wasze opinie na temat auta, do którego się przymierzam. Niestety odzew z Waszej strony była bardzo słaby, a konkretnie dostałem jedną prywatną wiadomość w tej sprawie od "kamilovy"za co bardzo dziękuję.

W każdym razie jeśli ktoś zauważy ten wpis w tym wątku to będę wdzięczny za Wasze wypowiedzi, chociaż piszę tu głównie w innej kwestii,ale dotyczącej tego auta...

Otóż byłem dziś oglądać te auto i trochę pojeździć.... i wszystko fajnie ,ale ... od 4lat jeżdżę 150konnym Golf'em IV GTI TDI (silnik ARL) i przyznam szczerze, że próbując porównywać przyspieszenie 170konnego Paska do mojego dziadka to....passat wypada bardzo słabo, a muszę przyznać ,że Golf nie jest w najlepszym stanie (nieszczelność w układzie dolotowym Turbo).

Aktualny właściciel passata ma bardzo specyficzny styl jazdy i mam wrażenie,że auto jest zamulone....

Do czego zmierzam? A do tego, że mam do Was GORĄCĄ prośbę:

Czy jest ktoś z terenów 3city i okolic mający passata ze 170 konnym silnikiem i DSG (extra jeśli też 4motion) i byłby skłonny spotkać się ze mną, żebym mógł porównać odczucia których dziś doświadczyłem z Waszymi autami???

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo napaliłem się na wizytę 26października o 12:00 pod Auachanem... ;)

Pozdrawiam

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Tu link gdyby ktoś chciał się wypowiedzieć ;)

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C33780103.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności