Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

JakiCMG jestes moze tutaj gdzies w terenie?

 

nieststy od pt juz u siebie na kujawach a czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Gdyni obok placu tajnego hufca przepuszczał mnie na przejściu bordowy passat 3b kombi z ciemnymi lampami z soczewką. Kultura wśród forumowiczów musi być :D Pozdrawiam kierownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej:) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ma ktoś w Gdyni komputer i kabel oraz chwilkę by podjechać na ul. Warszawską :(?

 

Fura mi nie chce odpalić, nie odpuszcza kontrolka od świec. Po 10 minutach trzymania na zapłonie odpala, lecz gdy ruszyłem i przejechalem 10 metrów auto zgasło. Nie wiem co to może być, przekaźnik, immo , może czujnik temp. zewnętrznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakby ktoś słyszał, że ktoś chce sprzedać oryginalne dekielki do alufelg 16' w Malborku i okolicach to prosilbym o informacje, ponieważ w piatek w nocy zostały mi skradzione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto widziany B5 3B koło Galerii Bałtyckiej Przy torach :) o ile pamiętam chyba zielony z wklepa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czesto widziany B5 3B koło Galerii Bałtyckiej Przy torach o ile pamiętam chyba zielony z wklepa

P@tryk w pracy ;)

 

dokręca śruby na torowisku :lol:

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P@tryk w pracy ;)

 

dokręca śruby na torowisku :lol:

 

 

pzdr

I tak już parę lat, co to muszą być za śruby :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie - Panie i Panowie - czy jest ktos z Karwii ?? chcialbymsie wybrac tam na urlopi szukam inormacji gdzie warto ... jak ktos z okolic Karwii to niech klepnie do mnie na PRIV ... odwdzięczę sie na miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie - Panie i Panowie - czy jest ktos z Karwii ?? chcialbymsie wybrac tam na urlopi szukam inormacji gdzie warto ... jak ktos z okolic Karwii to niech klepnie do mnie na PRIV ... odwdzięczę sie na miejscu :)

 

Karwia :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j.w. :dodupy, to tez zalezy co chcesz robic, lenistwo i spokoj czy imprezki do rana, z rodzinką czy bez. Ja polecam Dębki ale troche drogo. Teraz ciezko z miejscami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja generalnie chce spokoj bo z corka 4 letnia lece wiec miejsca imprezowe odpadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karwia i Dębki się nadają na taki wypoczynek. Poza tym najładniejsza plaża w Polsce, całe wybrzeże zjechałem i wiem co mowie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super... jade doKarwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam domek w Dębkach ale tylko na swoj uzytek i polecam Dębki ale Karwia tez jest ok na wypoczynek. Jak bedziesz w Karwii to na plaze polecam troszke podjechac w strone Dębek mniej wiecej w polowie odleglosci, tam masz luzik chyba ze chcesz jak sardynki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super , dzieki za rade , napewno skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz do Blade13 on mieszka koło Kościerzyny po za tym sprzedaje to jakis wieśniak bo nawet nie chciało mu się umyć felg ja bym w życiu nie kupił no ale to Ty decydujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisz do Blade13 on mieszka koło Kościerzyny po za tym sprzedaje to jakis wieśniak bo nawet nie chciało mu się umyć felg ja bym w życiu nie kupił no ale to Ty decydujesz
Dlatego chciałbym je sprawdzić bo cena jest nie najgorsza tylko zależy jaki stan, bo jak są mega zryte to dzięki. Wieśniak to na pewno :). Dzięki Wojtek za namiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności