Skocz do zawartości
FoTom

Passat B53B które felgi - ankieta

które felgi  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. które felgi

    • bez rantu
      5
    • z rantem
      4


Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam zamiar kupić alumfelgi. znalazłem dwa wzory alumek. nie moge sie zdecydować. te z rantem, to miałem takie same w omedze i pasowały bardzo ładnie. natomiast te drugie, to sąsiad ma taki sam wzorek ale w lagunie. oba mnie sie podobają, ale nie wiem jak na passacie B53b będą wyglądać. które waszym zdaniem lepsze? ew. gdyby ktoś miał fotke paska z takimi alumkami do podglądu jak to wygląda, to by umiał wrzucić.

photo19.jpg

2335582930.jpg

Edytowane przez FoTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym wybierać między tymi dwoma modelami to chyba bym się zdecydował na te pierwsze. RH wizualnie będą wyglądały na mniejsze niż w rzeczywistości. A co do felg na aucie to najlepiej wrzuć prośbę do wątku z virtualem to chłopaki Ci coś tam wymodzą :).

 

P.S. Piszemy lepsze a nie leprze :P

 

edit: a jeśli wolno zapytać... do jakiej kwoty szukasz kół? czy to same felgi mają być?

Edytowane przez seknok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze - widziałem na pasku i jak dla mnie, to wyglądają tak, jakby wystawały sporo poza obrys nadkola. Założyłbym wiec te drugie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za opcją numer 1 sam kiedyś widziałem passka na takich i mi się podoba ale każdy ma swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Piszemy lepsze a nie leprze
dzięki, już poprawiłem :rumieniec

 

 

edit: a jeśli wolno zapytać... do jakiej kwoty szukasz kół? czy to same felgi mają być?

powiem tak myślałem gdzieś około 800zł wydać. w przypadku tych felg mam możliwość odbioru osobistego, bo daleko nie mam, wiec koszta przesyłki odpadają. felgi te pierwsze maja opony michelinki z bieżnikiem około 5-6mm/ wiec oponki są rewelka, a cena za komplecik utargowałem 800zł.

natomiast te drugie RH z rantem utargowałem za 700zł ale oponki juz praktycznie na ogranicznikach, na jeden sezon by jeszcze dały rade bo do tych ograniczników parę mm zostało.

 

wiec gdzieś w takim przedziale no i z oponami a najlepiej jak z najlepszymi. ale nie koniecznie, mogą być na jeden sezon. szukam czegoś blisko czyli na terenie Śląska, co mogę podjechać osobiście, zobaczyć, pomacać. a przesyłka to też tania nie jest, no i nigdy nie wiadomo co przyjdzie. ostatnio pod Kraków jechałem po felgi. na aukcji pisało oryginalne, nie malowane super stan, na miejscu sie okazało że ranty szpachlowane razem ze szprychami i pomalowane chyba pędzlem a opony juz spękane ze starości były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to budżet okrojony troszkę. Ja bym na Twoim miejscu poczekał trochę, dozbierał i kupił jakiś serio konkretny wzór pod Passata... same felgi w jakimś znośnym wzorze, w tej cenie to jeszcze da radę znaleźć ale z oponami za tyle rzadko kto sprzedaje i nie są to jakieś porywające modele ( ale to sam na pewno zauważyłeś podczas poszukiwań ) same opony w stanie który pozwala się przemieszczać w miarę bezpiecznie to koszt zapewne koło 300-400 zł więc "na felgi" zostaje drugie 400zł... ( sprzedawca oferując komplet z oponami za 800 zeta też wie co robi i super stanu, w tych pieniądzach, Ci nie sprzeda ) a to oznacza że takich sytuacji jak ta Twoja z wycieczką na darmo do "idealnych felg" może być więcej... . Albo kup jakieś zwykłe 15-16" i ciesz się z komfortu ;) ( ale przynajmniej kupisz coś co będzie nadawało się do jazdy - pomijając wyszukane wzory a skupiając się na samym stanie technicznym felg )albo dozbieraj i uderz w coś przed czym po miesiącu nie staniesz i nie stwierdzisz "ale to chu***wo razem wygląda" :D. Nie chcę Ci niczego sugerować bo zapewne sam wiesz co dla Ciebie najlepsze, to jest tylko mój pogląd na tego typu zakupy :) Pozdrawiam :) (P.S. piwo dla Ciebie jak dałeś radę doczytać do końca ;) )

Edytowane przez seknok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ułatwienia sprawy, znalazłem na PJ kilka fotek passatów z takimi alumkami. może to nie czerwone ale bryła raczej ta sama. powiem że oba wzory mi sie bardzo podobają, ale nie mogę się zdecydować.

images_thumb_247689_800_800_resize.jpg

images_thumb_247690_800_800_resize.jpg

images_thumb_247691_800_800_resize.jpg

images_thumb_546396_800_800_resize.jpg

images_thumb_642042_800_800_resize.jpg

images_thumb_642043_800_800_resize.jpg

images_thumb_671481_800_800_resize.jpg

images_thumb_825905_800_800_resize.jpg

images_thumb_825906_800_800_resize.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te RH do kupienia to 17" czy inny rozmiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedne i drugie to 17" ET 35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bierz te RH tak jak Danek pisał rzeczywiście... tamte brzydko odstają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niektóre te paski to agro jak cholera :/ ale mniejsza oto , ja by miał dla ciebie jeszcze jedna opcje w nawiązaniu do tego aby się na razie wstrzymać i poszukać czegoś takiego np felgi1.jpg bo idzie je wyrwać tylko trzeba szukać :P

szukam czegoś blisko czyli na terenie Śląska, co mogę podjechać osobiście, zobaczyć, pomacać
a próbowałeś może po komisach ?? albo innych sklepach bo czasami mają właśnie używki zza granicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam dobrze prawi :ok:

Ja osobiście bym poczekał i dozbierał na lepszy wzór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności