Skocz do zawartości
picardi

gniazda pompowtryskiwaczy i pompowtryski silnik AVB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze zerwanym gwintem pompacza, warsztat regeneracji głowic zrobił mi głowicę włącznie z tulejami - dali mi gwarancję dożywotnią :), warsztat montujący mi głowicę byłem już 4 krotnie zmuszony odwiedzić by wymienić oringi pompaczy..... przy 3 wizycie dowiedziałem się że jedna śruba a właściwie to gwint w głowicy zerwany był i naprawili go ...po 1500 km ..to samo .....czwarta wizyta już mnie kosztowała 250 zł.

Poprzednie 3 wizyty w ramach gwarancji bezpłatne.

Obecnie znowu to samo zapowietrza się.

Żaden z warsztatów nie poczuwa się do winy.......

Co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój passek stracił moc byłem u mechanika stwierdził uszkodzone dwa pompowtryski zakupilem używane o numerze 0414720037 AJ mój silnik to 1.9 TDI 101 km 74 kw będą pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny bo aj sa od avb 101 chyba ze w takim stanie jak twoje heheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź gościu dał mi gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dałem głowicę do regeneracji gniazd tak wyglądało gniazdo na 4 cylindrze, na którym nie było czasami zapłonu

Gniazdo pompowtrysku.jpg

 

Tak wygląda głowica po wstawieniu tulejek:

 

20160902_172451.jpg

 

Samochód jeszcze u mechanika, jutro ma być złożony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile taka usługa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same gniazda po 100pln planowanie, docieranie zaworów, prowadnice, uszczelniacze razem 800pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś może kontakt do forumowicza Pokonamwas który się ogłaszal ze posiada nadwyMiArOwe oringi do pompowtryskow bardzo zależy mi na czasie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś dostęp do takich oringow nadwymiarowych Bardzo będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz na priv do niego ja tak samo pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , u mnie się sytuacja wyjaśniła :), wymieniono mi głowicę a tę pierwszą zregenerowano i oddano. Mam dwie może V zrobię z sinika :)

Pozdrawiam.

Panowie bierzcie rachunki za usługi, nic na gębę !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem już :) Tak jak wspomniałem na priv nadwymiarowe uszczelnienia 200zł wiec spora różnica w remoncie głowicy z nowymi gniazdami.

Wspomne że u mnie były tak bardzo wytarte gniazda że nawet na nowych uszczelnieniach nie palił .

Zmatowałem ostre krawędzie papierem 800 i 2000 .Założyłem nowe nadwymiarowe uszczelnienia nie odbiegajace jakością od orginału i do dziś żadnego problemu . Czas takiego zabiegu to ok 2-3 godzin na spokojnie

Jeżdżę już ponad 1,5 rok i 35tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Szczególnie w silnikach 1.9 TDI jest tendencja do wycierania się gniazd pod pompkami. Jedyny sposób na to, to wstawienie mosiężnych tulei.

 

Niekoniecznie , ja zastosowałem 3 miesiące temu nadwymiarowe uszczelnienia od Pokonamwas i do dziś nie mam problemu z odpalaniem. Cena tulejowania gniazd przeraziła mnie 1200zł na gotowo . Tulejowanie gniazd+plamowanie głowicy+uszczelki uszczelniacze robota itd. A nadwymiarowe uszczelnienia wyszły mnie 220zł z przesyłka , Kolega Zrobił :zdrowko::zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi podać namiary gdzie dostane nadwymiarowe uszczelniacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 21:21, Pokonamwas napisał:

Jak ktoś ma problem z gniazdami mogę pomóc w tej sprawie , mam też nadwymiarowe uszczelnienia na pompowtryski.

 

Witam mozna n a miar na te nadwymiarowe uczelki do pompwtryskow vw sharan 19tdi115 najprawdopodobnie ryrobione gniazda bynajmniej nato wskazije

Dnia 2.09.2015 o 10:10, krojcu napisał:

 

mozesz dac jakis namiar `? na pewno sie przyda .. stosowales to ? jaki skutek ? sprawdzaja sie nawet jak sa gniazda powycierane ?:jasne

Ja tesz bym poprosil bo imnie som objawy wytarcia gniast 

Dnia 13.11.2016 o 11:39, Loko1 napisał:

 

Niekoniecznie , ja zastosowałem 3 miesiące temu nadwymiarowe uszczelnienia od Pokonamwas i do dziś nie mam problemu z odpalaniem. Cena tulejowania gniazd przeraziła mnie 1200zł na gotowo . Tulejowanie gniazd+plamowanie głowicy+uszczelki uszczelniacze robota itd. A nadwymiarowe uszczelnienia wyszły mnie 220zł z przesyłka , Kolega Zrobił :zdrowko::zdrowko:

Witam mozna namiar na te uszczelki  

By marcin_pesel,

pisownia/ortografia na poziomie podstawówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie info Priv .Mam jeszcze kilka kompletów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Też mam problem z o ringami na pompowtryskach. Nawet dałem głowice do zrobienia nowe tujeje wstawione. Spokój na 15tys km. Problem powrócił ponieważ tuleje obejmują tylko dwa górne o ringi a trzeciego dolnego już nie robią. Po 15tys górne oringi jak nowe ale dolny za to tragiczny. Objaw po nocy problem z odpaleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności