Skocz do zawartości
Gegas

[B5] Gałka zmiany biegów+mieszek - co zamiast oryginału???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie.Co i od czego pasuje w miejsce oryginalnej gałki i mieszka ???

Czy BORA i GOLF IV mają te same rozmiary ramek pod mieszek?

Edit:

Chodzi mi o coś podobnego jak w tym Audiku.

dscn2468resize.jpg

Edytowane przez Gegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W a6 też były takie ramki, ja u siebie coś podobnego zainstalowałem-zerknij u mnie w temacie, jeżeli jakieś pytania to wal śmiało PW

Co do rozmiaru tych ramek to nie wiem czy są kompatybilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - z tą ramką od Golfa IV lub Bory nikt nie poratuje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Armin_f

Dzień dobry. Jestem nowym "forumowiczem" i od 2 miesięcy posiadaczem VW Passata B5.

 

Co do mieszka zmiany biegów zakupiłem ładną Chromowaną Ramkę. Ramka pasuje do Passata 2000-2005 , do SuperB oraz do Audi A6.

 

Ramka wygląda bardzo ładnie, pasuje idealnie do chromowanych klamek oraz elementów Radia itd.

 

Nie zwróciłem uwagi, ze ramka jest z modelu z automnatyczną skrzynia biegów, a ja mam manuala :-(

 

Chętnie zamienię się na ramkę do manuala, lub odsprzedam.

Za Ramkę płaciłem 52 zł, nie chce zarobić, ale bynajmniej nie chciał bym stracic.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chętnie zamienię się na ramkę do manuala, lub odsprzedam.

Za Ramkę płaciłem 52 zł, nie chce zarobić, ale bynajmniej nie chciał bym stracic

od tego to jest dział giełda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy polecicie jakiś mieszek z allegro ? jest tyle wzorów że ogłupiałem. Skóra prawdziwa czy jakieś tworzywo sztuczne ? Swój mieszek mam cały ale po zmianie gałki jest za krótki.... i jak wbijam 4-kę to wyrywam go spod ramki :P

 

 

EDIT 3 dni później : dobra :P kupiłem już.... z tym że jest mały haczyk ze sprzedającym :]

 

tu jest aukcja z materiałem skóropodobnym a zdjęcia przedstawiają skórę prawdziwą :P ale jest wzór jak to wygląda w kolorze czarnym na ramce i gałce z passata b5 FL.

 

> http://allegro.pl/mieszek-golf-3-4-iv-v-passat-b3-b4-b5-fl-b6-okazja-i2396118089.html

 

a tu jest właściwa aukcja z prawdziwą skórą (niby prawdziwa skóra:P )

>http://allegro.pl/mieszek-skora-golf-3-4-iv-v-passat-b3-b4-b5-fl-b6-i2398315484.html

 

więc tu kupiłem towar pokazany na pierwszej aukcji..... paranoja jak ludzie kombinują. Bo niby ktoś zobaczy obrazek..... o ładny mieszek i wogóle...... a przychodzi jakiś szit do domu.

 

 

pozdro ;)

Edytowane przez mnichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy gałka biegów od Golfa IV będzie pasować do Passka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ma ktos na sprzedaż galke do passata b5??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności