Skocz do zawartości
126tomek

Montaż oświetlenia pod nogi przód i tył-manual

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego mialem na myśli wlutowanie się przewodem jak najbliżej konektorka jak komuś chce sie bawić w rozbieranie. Zazwyczaj lutuje tam gdzie jest najlepsze dojście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl przod... to nadszedl czas i na tyl :)

 

20160213_172703.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistości też jest tak jasno?

co za światełka tam włożyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistosci jest ciemniej. Az tak nie daje po oczach ;) to efekt robienia zdjec w kompletnej ciemnosci telefonem.

Zalazona tasma led SMD 5730 z 15 punktami swiecacymi pod kazda strone. Najmocniejsza jaka byla dostepna w tym sklepie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak tomnik napisał i wpiąłem się w seledynową kostkę w słupku.

Robione na lampkach jak te pod drzwiami + żarówki LED.

Włożyłem je w miejsca gdzie były już wycięte otwory.

~3 godziny spokojnej roboty przy piwku.

Efekt?

 

qcZew9J.jpg

 

7fTv6LJ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny efekt chłopaki muszę przyznać też się zabiorę u siebie za to tylko z tylna partia myślę czy żeby się nie wpiac w lampkę w podsufitce co o tym myślicie dzięki czemu mógłbym je włączyć przy zamkniętych drzwiach z lampka podsufitkowa jak i ustawić ta lampka żeby włączaly się przy otwieraniu drzwi lub całkowicie to odłączyć przez wyłączenie lampki podsufitkowej i tak żeby każda strona miała swoje źródło zasilania z przodem zrobilbym to samo ale muszę sprawdzić i pokombinować z tym dodatkowo pod fotelem dołożylbym jakiś wyłącznik gdyby podczas jazdy ktoś chciał korzystać z lampki tylko podsufitkowej to będzie można wyłączyć światło pod fotelem

 

Wysłane z mojego INFINITY_II_S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kamil33350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 POTRZEBNA POMOC Witam. wpinam sie do seledynowej kostki i ledy świecą cały czas a chciałbym żeby gasły razem z lampką główną lub świeciły cały czas po przestawianiu na ciągłe świecenie. Jedynie gasną i zapalają sie po otwarciu samochodu z pilota lub gdy go zamykam. Czy one będa sie świeciły cały czas czy od razu przylutować je do lampki głownej i wtedy będą działały tak jak lampka ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2018 o 20:25, Kociu90 napisał:

 POTRZEBNA POMOC Witam. wpinam sie do seledynowej kostki i ledy świecą cały czas a chciałbym żeby gasły razem z lampką główną lub świeciły cały czas po przestawianiu na ciągłe świecenie. Jedynie gasną i zapalają sie po otwarciu samochodu z pilota lub gdy go zamykam. Czy one będa sie świeciły cały czas czy od razu przylutować je do lampki głownej i wtedy będą działały tak jak lampka ? 

W moduł komfortu dobrze działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jerzalke modułu nie sprawdze bo bir mam kompa. Ale ogolnie problemów z elektroniką  nie mam wszystko działa ( moduł suchy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ratujcie, ta lampka jest jakby mniejsza niz otwor i wylatuje - jak na foto... jakies pomysly ? lampki sa takie jak u dolu drzwi. Moze do tego jakas ramka jeszcze jest? WIem ze po stronie pasazera z przodu musi byc taki element montazowy do tej lampki a u kierowcy ??

IMG_20191118_131416.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2014 o 12:11, tomnik napisał:

W tym roczniku jest to czerwona kostka(zaznaczona na zdjęciu)

 

czerwona kostka.jpg

 

 

Kolory przewodów bez zmian:

-czerwony z czarnym paskiem "+"

-brązowy z białym paskiem "-" pojawiający się po otwarciu drzwi

Cześć, czy jeśli do tej kostki wepnę projektor z logo VW zamontowany w drzwiach to będzie działał przy otwarciu i zamknięciu drzwi?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uzytkownikow forum mam jedno maciupkie pytanie odnosnie oswietlenia pod siedzeniami ida do mnie juz 4 te adaptery bo uwazam to za bardzo estetyczne wykonanie oswietlenia do auta teraz pytanie jakie lampki tam wvhodza chodzi o krztalt to taki jak sa w passku oswietlenia pod drzwiami i pytanie drugie jak sie wpiac i w co zeby oswietlenie dzialalo z ustawieniem na lampce przy pod sufitce np dajemy na 0 to sie nie wlacza dajemy na 1 to sie swieci caly czas dajemy na 2 to sie swieci podczas otwartych drzwi chcialbym wlasnie zeby na takiej zasadzie mi to dzialalo oczywiscie poprzez lampke w podsufitce zeby oswietlenie nog bylo sterowane 

Edytowane przez Kamil301409

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności