Skocz do zawartości
Gość kretilla

Wejscie AUX IN.

Rekomendowane odpowiedzi

i pytanie da sie czy i jak zainstalowac wejscie aux w podlokietniku mam fabryczne radio ( albo wejscie do ipoda)

 

da się, ale jeszcze musisz podać nam kolor auta :)

 

a tak na poważnie, to dokładną nazwę radia, lub jego foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze takie dane bo raz pisalem na innym forum to mnie zjechali ze nie pisze dokladnie jakie auto mozesz sie smiac ale niektorzy uwazaja sie za lepszych no nic radio mam http://www.incar-emporium.com/images/RCD%20300.jpp rcd 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po podłączeniu telefonu kabelkiem jack do aux in mogę rozawiac przez telefon bez trzymania go przy uchu i mogę słuchać piosenek które są na telefonie. Moje pytanie to czy jest mozliwość albo jakiś sposób aby to co jest na wyświetlaczu telefonu (np okno nawigacji) ukazało mi się na wyswietlaczu w passacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlacze w rns to rgbs teoretycznie zwykle zlacze monitorowe vga. Do samsunga sa adaptery aby wyswietlacz bezprzewodowo obraz na tv. Jest to teoretycznie mozliwe ale albo to albo kamerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wejście AUX w podłokietniku. Podłączyłem pod niego kabelek, który z drugiej strony telefon. Puściłem muzykę tak aby coś grało i nic. Patrzyłem już na ustawienia w nawigacji, nic. Zmieniałem ustawienia na te http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=60066&d=1317025001 jak i chyba wszystkie możliwe i nic. Kabel jest dobry bo sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam wejście AUX w podłokietniku. Podłączyłem pod niego kabelek, który z drugiej strony telefon. Puściłem muzykę tak aby coś grało i nic. Patrzyłem już na ustawienia w nawigacji, nic. Zmieniałem ustawienia na te http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=60066&d=1317025001 jak i chyba wszystkie możliwe i nic. Kabel jest dobry bo sprawdzałem.

 

Ja nie mam takiego wypasionego ekranu, ale tam masz Audio zaznaczone jako "wyl". Więc może dlatego nie gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem też na włączone, próbowałem na różne sposoby i muzyka nie grała... W takim razie co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś posiada numer orginalnego przewodu do Aux-a????

Aux mam fabryczny ale przewodu brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś posiada numer orginalnego przewodu do Aux-a????

Aux mam fabryczny ale przewodu brak

 

A po co Ci fabryczny kabel? Pasuje jakikolwiek z odpowiednią wtyczką :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co Ci fabryczny kabel? Pasuje jakikolwiek z odpowiednią wtyczką :-)

bo ja lubię oryginały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1Q0971656

wg etki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mfd2dvd - zalożylem monitor w zagłowku dla córki i podłączony dźwięk przez aux do mfd2dvd... czy moge jakoś przesłać też obraz??? kable wyjsciowe video z zagłówka mam ale do mfd2dvd nie mogłem znaleść kabelka audio video

Edytowane przez rafal0584

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Mam to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ma ktoś może u siebie takie coś podłączone ? jak to sie spisuje itp ?? mam zamiar to kupić i przerobić wtyczkę na żeńska i przy jednym zaaplikować w jednym z przycisków koło gałki biegów

 

http://allegro.pl/wejscie-aux-gniazdo-line-in-vw-audi-mfd2-rns2-navi-i3332313351.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Mam to podłączone spisuje się rewelacyjnie. Jakoś dźwięku bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś patenty jak to schludnie wyprowadzić do podłączenia tzn jakieś fotki jak macie jacka wyprowadzonego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no u mnie sa silne zaklocenia gdy podlaczam ladowarke... bez ladowarki wszystko OK

 

wymień ładowarkę

 

Kiedys kupiłem ładowarkę za 15zł i robiła mi zakłócenia na CB. Po zmianie na porządną wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie jakieś patenty jak to schludnie wyprowadzić do podłączenia tzn jakieś fotki jak macie jacka wyprowadzonego ?

A tak jak w ori- do schowka, źle jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności