Skocz do zawartości
Gość kretilla

Wejscie AUX IN.

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz w ustawieniach opcje AUX - ja mam ustawione na "audio" i działa z takim właśnie wtykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi nie działa, musi kabel być uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, mi też nie chciało zadziałać. Zmieniałem kilka razy i nagle zaczęło grać. Idę zobaczyć co dokładnie mam tam ustawione i zaraz dodam fotę.

Photo 26.09.2011 10 14 30.jpg

Edytowane przez pawaroti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie działa, nie działa również jak góra jest off, a dół na audio, lub góra na audio-video a dół off, lub wszystko włączone, obstawiam kabel, bo innych możliwości niema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca nie jest pewien, powiedział, że jeżeli RCD300 ma wejście na zmieniarkę to powinno pasować, ale dostał negatywny komentaz bo komus nie zadziałało. Ale ponoć w radiu trzeba jakoś aktywować funkcję AUX, ktoś wie czy tak jest i jeżeli tak to jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz w moim poście powyżej (#55)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RCD 300 nie ma takie menu.

W ogóle ma bardzo ubogie.

Spróbuj aktywować vagiem zmieniarkę.

Do emulatora tak trzeba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kabel z 18 pinami raczej nie będzie pasował do RDC300, bo DRC300 ma 12 pinowe wejścia, tak przynajmniej wygląda na fotce jaką udało mi się znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam też problem z wejściem Aux in w moim Passacie, mam gniazdo w podłokietniku i nie działa podłączałem różne urządzenia i konfigurowałem opcje Aux w radiu w różnych ustawieniach i nie działa , mam radio MFD2 DVD poniżej przesyłam zdjęcie podłączonego radia , i myślę że to gniazdo nie jest podłączone, zastanawiam się czy nie kupić tego kabelka AUX LINE IN Adapter VW AUDI MFD2 RNS2 Navi MP3 (omawiany powyżej na forum)

 

tył radia:

http://img338.imageshack.us/img338/3052/50616755.jpg[ATTACH=CONFIG]70749[/ATTACH]

Edytowane przez jmichu1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam w pasacie B6 radio RNS 300 ( http://sprzedajemy.pl/nawigacja-vw-rns-300-mp3-polecam-do-sprzedania,299049 )

chce słuchać mp3 czy podłaczę z tyłu radia AUX LINE IN Adapter ( http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw-audi-mfd2-rns2-navi-mp3-i2624607627.html ) po podłączeniu pod mp3 pentagram(sd) będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie, w RNS 300 wejście masz 12 pinowe to raz, a dwa potrzebujesz adaptera aux który będzie "udawał" przed radyjkiem zmieniarkę - np. TRACK66/12 ze strony http://www.piloty.pl/TRACK66.html, koszt około 90-100 zł, sprawdzałem u siebie ten z Twojej aukcji nie działał, TRACK66/12 zadziałał bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usb i aux mozna dołozyć cena zestawu ponad 1100 zł a same aux moge pomyśleć jak ktoś bedzie chciał ? schemat jest w warsztacie na forum zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
usb i aux mozna dołozyć cena zestawu ponad 1100 zł a same aux moge pomyśleć jak ktoś bedzie chciał ? schemat jest w warsztacie na forum zapraszam

 

A czy da rade to pod radio rcd 300 czy muszę zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten adapter z allegro co jest wyżej, w MFD 2 będzie działała bez problemu ?? i gdzie go podłączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na aukcji pisze ze ma działać z mfd2, z tyłu radia podłącza się z tego co wyczytałem(do gniazda zmieniarki) a kabel wyprowadzasz sobie gdzie ci pasuje.

(sprawdz schowek podlokietnik czy nie masz wejscia aux bo pisali ze czasem bywa)

Edytowane przez gw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było :(,ale zamontowałem sobie w podłokietniku - koszt 200 zł w VW a radio mfd2 - podłoczony iphone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam podłokietnika wiec zapewne tego wyjścia nie mam. A możecie podesłać jakaś fotkę jak to wygląda w tym podłokietniku żeby szukając podłokietnika znaleźć taki z tym wejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blncty

Witam w moim passacie nie mam wyjścia aux a chciałbym podłączyć iPhona .szukalem wszedzie w podlokietniku ,schowku etc... I nic .:( samochód mam duża nawigację z kolorowym wyswietlaczem jednak nie ma zmieniarki a wkurza mnie wyciągnie plyty od navi żeby posłuchać czegoś z płyty.moje pytanie jest taki .. Czy w serwisie vw podlacza mi wyjście aux czy moze są jakieś inne opcje . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpakuj kartę SD... ew. kopiuj na HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam passata b6

Produksjonsår: 08/05 -> ...

Motortype: Diesel

Effekt: 77 KW, 105 hk

Slagvolum (CCM): 1896

Liter: 1,9

Antall sylindre: 4

Motorkode: BXE, BKC , BLS

Karosseri: Stasjonsvogn (3C5)

 

i pytanie da sie czy i jak zainstalowac wejscie aux w podlokietniku mam fabryczne radio ( albo wejscie do ipoda)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności