Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jeden z forumowiczów pisał tez odnośnie pompy vacum, ponieważ miałem podobny problem:

 

"Witaj! Też miałem podobny problem. gdy wkręcałem samochód na obroty to bardzo często przełączało mi silnik w tryb awaryjny. Zgaszenie go i odpalenie znowu przywracało moc. W moim przypadku okazało się, że winna temu była vacum pompa/pompa paliwowo próżniowa, na której był uszkodzony króciec. Wtedy uciekało mi ciśnienie i nagle zero mocy. Po wymianie tez czasem przełączy mi sie w tryb awaryjny ale wydaje mi się, że to już jest wina brudnych/zapieczonych łopatek w turbinie.

Za nową pompę (Pierburg) dałem w intercarsie po zniżkach około 800zł. Wymiana 60zł w warsztacie, który się już tym zajmował. "

 

A turbo hmmm, różne warsztaty robią to różnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale napisał ze po wymianie pompy tez mu się włącza w tryb awaryjny. A nie mam zamiaru wymieniać pompy bo wydaje mi się że to nie będzie jej wina. Rozbiore wszystko co jest możliwe jeszcze raz sprawdzę co i jak i sprzedamy ten samochód i juz chyba nie kupimy zadnego vw do rodziny bo tylko trzeba ładować w nie pieniądze bo jak nie zawieszenie to pompa abs później sterownik asr a to nagrzewnica itd itp masakra jakaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to musiales trafic na jakams padake

 

ja praktycznie nic nie robie w moim oprocz wymiany olejow, paskow itp.

nic sie nie psuje, pali mi 5,3 L bez oszczedzania (po tankowaniu pod korek mierzone)

 

z tym ze ja mam niezniszczalne AHU :spie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem samochód od pierwszego właściciela w Polsce ma przejechane 311000km z książką serwisową sprawdzone w serwisie w Radomiu gościu go miał 5 lat w Polsce facet po 50. No cóż trzeba szukać i zrobić to i moze już będzie ok miałem nerwa na ten samochód i to strasznego i dlatego napisałem ze nigdy już vw ale i tak pewnie kupie nastepny vw bo lubię tą markę czasami wykańcza to ze jakaś *******a się zepsuje i nerwy puszczają bo nie możesz do tego dojść. Znajomy też ma fl i zrobił nim juz 100000km i tylko olej wymienia i rozrząd i nic więcej i jeszcze klocki a to nic zawieszenie nic nie stuka ani nic. To ten ma spalanie na trasie 6,3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze oczywiście o brata passacie b5 fl 2001r bo moj też wymieniłem nagrzewnice i chyba pompe hamulcowa i tylko tyle i żadnych innych problemów nie mam też od puerwszego właściciela który jeździł nim 8lat i ma teraz przejechane prawie 360000km i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o POMOC NIE MAM ZASILANIA W KOSTCE DO ZAWORKU N75 PASSAT B 5 90KM 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam przepaloną wtyczkę od zaworu N75 i często mi wypada , szukałem w necie ale nie mogę znaleść jak się nazywa ? , może ktoś napisać kod wtyczki która wchodzi do zaworu n75 w 1.8t ? , nie chodzi mi o sam zawór z nim jest wszystko ok tylko o wtyczkę bo muszę ją wymienić ...  

 

szukałem schematów ale nic nie ma ... .

 

http://pl.realoem.me/Volkswagen/RDW/PA/1998/221/R/1/145/145060#36

Edytowane przez Adamus2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności