Skocz do zawartości
Hugster

[Archiwum] VAG Nysa - 26.27.05.2012r

Rekomendowane odpowiedzi

jade w sobote bo w piątek w robocie będę tyrał do 22 a po nocach nie chce mi się jeżdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jade w sobote bo w piątek w robocie będę tyrał do 22 a po nocach nie chce mi się jeżdzić
wiecej woooooody dla mnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja odpadam z wyjazdu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po liście widzę, że w piątek wybiera się Tonik, Apokalipso, Wicia i ja jakoś się umawiamy na bielanach? Ja od 16:30 jestem free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę po robocie najpierw do Niemodlina żonę i córę do teściów zawieźć :) także konkretnie narazie sie nie określę na którą będę wyrobiony. JAk coś to się w piątek możemy zdzwonić i ew. w Nysie na wjeździe jest Shell to może jak każdemu spasuje czasowo to tam sie ustawimy i razem dojedziemy na ośrodek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po liście widzę, że w piątek wybiera się Tonik, Apokalipso, Wicia i ja jakoś się umawiamy na bielanach? Ja od 16:30 jestem free
bielany mi nie po drodze.....ale jak koniuszy i enter ddz znac mi nie dadza to moze sie pojawie na bielanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na reszte zainteresowanych :)

 

Tak w sumie jak napisalem to pomyslalem ze Tobie to tak niezbyt po drodze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko ja, Blop i Loverin jedziemy w sobotę :hmm kto jedzie autem? Bo też można by się coś umówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz zakaz wstepu, juz w piatek Ci to zalatwimy :foch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty masz zakaz wstepu, juz w piatek Ci to zalatwimy :foch

 

Aaaa, to ja Ci nie mówiłem, że nie mogę :wmorde zapomniałem...

 

Daj spokój, kobita drze się na mnie, uczyć się muszę itd. Nie ma opcji :/ aż sam się wkur*$@%, że nie mogę jechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjscie jedno... kobite i ksiazki bierz na Nyse. Kumple przeciez pomoga, jedni kobita sie zajma inni ksiazkami grila rozpala a ktos na pewno poleje... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjscie jedno... kobite i ksiazki bierz na Nyse. Kumple przeciez pomoga, jedni kobita sie zajma inni ksiazkami grila rozpala a ktos na pewno poleje...

 

Hahahah :D moja kobita jest dziwna, ona ma inne zainteresowania :wmorde

choć jak jej powiem, że mam paru przystojnych kolegów którzy się nią zajmą, to kto wie, może się skusi :hmm

 

 

:hahah :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty przestan myslec, dzialaj! Powiedz, ze chcesz spedzic z Nia troche czasu, na lonie natury... i wez ja do Nysy pod namiot :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ja tez bede z dziewczyna ale dopiero w sobote ok 18-19, Hugster czyli teraz juz bede miał sie gdzie zalogowac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa w sobote to juz tam nic nie bedzie :P o tej porze to bede wracal :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna mi też się troche sprawy pokomplikowały;/ swoim na pewno nie przyjade, bo jest rozebrany i daleko, był plan, że dokoptuję się do Barta wro, ale jego praca trzyma, zatem szukamy transportu z dziewczyną.. Także Naxi bierz swoją i powiedz, że nudzić się we dwie nie będą, kupi się im jakieś wino i mamy po problemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurna mi też się troche sprawy pokomplikowały;/ swoim na pewno nie przyjade, bo jest rozebrany i daleko, był plan, że dokoptuję się do Barta wro, ale jego praca trzyma, zatem szukamy transportu z dziewczyną.. Także Naxi bierz swoją i powiedz, że nudzić się we dwie nie będą, kupi się im jakieś wino i mamy po problemie

 

Tak czy siak mogę Was zabrać, ale dziewczyna moja na bank nie pojedzie, bo po pierwsze też musi się uczyć, a poza tym po godzinie powie, że jej się będzie nudzić i będzie chciała wracać :P dlatego już z nią gadałem i powiedziała, że lepiej żebym sam jechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak mogę Was zabrać, ale dziewczyna moja na bank nie pojedzie, bo po pierwsze też musi się uczyć, a poza tym po godzinie powie, że jej się będzie nudzić i będzie chciała wracać dlatego już z nią gadałem i powiedziała, że lepiej żebym sam jechał.

to jeszcze tylko kierowcy potrzebujemy :zdrowko: i na tył:lol nie nie, żartuję.

Jeśli tak mówisz, to dziękuję bardzo za propozycję,:kumple szczegóły dogadamy na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie też lece sam mam trzy miejsca tylko ze w sobote bo pracuje w piątek do nocy i nie dam rady jak co moge kogoś zabrać tylko jeszcze nie wiem kto jedzie w sobote bo byśmy sie razem zabrali grupą bo nie chce mi się solo jechać i bartek trzymaj mi miejsce w cieniu aby mi słońce nie przygrzało za bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności