Skocz do zawartości
nygus81

Gniazdo diagnostyczne passat B3 1.8 PF 1988r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. szukałem na szukajce ale do mojego modelu nie znalazłem. Chodzi mi o to gdzie jest w moim pasaciku gniazdo diagnostyczne. Szukałem jak w opisie pod mieszkiem zmiany biegów i niema! Szukałem przy cewce też niema. Czy ktoś sie orientuje gdzie to może być.

Jeszcze jedno pytanie w okolicy zbiorniczka wyrównawczego jest luźna wtyczka 3pinowa. Do niczego nie podłączona i wychodzi z wiązek z których też idą przewody do cewki. Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego gniazda diagnostycznego to nie jestem pewien ale w tym roczniku to chyba nie było ale mogę się mylic. Co do drugiego pytania to jesli nie masz bocznych kierunkowskazów to ta wtyczka jest od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rocznik może być "niediagnozowalny" ale jak nie ma przy ręcznym, to możesz jeszcze zajrzeć pod zaślepkę po lewej stronie radia.

Ale niech się wypowie ktoś od B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możesz jeszcze zajrzeć pod zaślepkę po lewej stronie radia.

w b3 nie ma zaślepki po lewej stronie radia...

szukałem na szukajce ale do mojego modelu nie znalazłem. Chodzi mi o to gdzie jest w moim pasaciku gniazdo diagnostyczne. Szukałem jak w opisie pod mieszkiem zmiany biegów i niema! Szukałem przy cewce też niema. Czy ktoś sie orientuje gdzie to może być.

sprawdź pod fotelem kierowcy, w miejscu łączeniu wykładzin, czy idą przewody pod nimi.. skoro szukałeś w szukajce to pewnie przeczyałeś że auta z historią mogą mieć te gniazda w innym miejscu umieszczone przez pseudo - mechaników.. i następnym razem dopisz się do jakiegoś tematu a nie zakładasz kolejny temat o gniazdach OBD...

 

Jeszcze jedno pytanie w okolicy zbiorniczka wyrównawczego jest luźna wtyczka 3pinowa. Do niczego nie podłączona i wychodzi z wiązek z których też idą przewody do cewki. Co to jest?

jakie kolory przewodów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to gdzie jest w moim pasaciku gniazdo diagnostyczne

Jeśli masz sterownik na 25 pinów to nawet nie szukaj , ten sterownik nie miał żadnego wyjścia z diagnostyką..był tylko jakiś wolny kanał pod pinem nr.20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie kolory przewodów??

brązowy

czarno zielony

czarno biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności