Skocz do zawartości
Angelus

Wymiana Dolnej Lewej Części Deski Rozdzielczej- Proszę o Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wygląda:

 

2012-08-02 10.44.53.jpg

2012-08-02 13.06.08.jpg

2012-08-02 10.44.44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezła masakra, u mnie jest tylko w jednym miejscu koło stacyjki na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W serwisie stwierdzili, że jest to pierwszy przypadek w Passacie B7

 

A padnięte pompowtryski czy pękniętą głowicę mieli od razu drugi przypadek...?

Wszystko kiedyś dzieje się pierwszy raz...

 

jest to wynik stosowania złych preparatów i to nie podlega reklamacji

 

Kodeks cywilny, sam początek, ciężar udowodnienia spoczywa...

 

Co za debile... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakas masakra, wyglada jakby sie rzeczywiscie roztopiło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No luszcza sie plastiki bo reaguja na rozne kosmetyki i na to co mamy na palcach. Zdziwicie sie? U mnie kolega w pracy zawsze i bardzo czesto jada w samochodzie, nie tylko normalne obiady kupowane po drodze ale kilogramy czipsow, a wiadomo ze one sa slone i oleiste a potem dotyka wszystkiego w samochodzie zaraz po jedzeniu czy w trakcie i jest roznica miedzy jego samochodem a innymi, tzn na wszystkich przysiskach od nawiewow czy w radio, szyby i okolo stacyjki wszystkie napisy i oznaczenia juz pozcierane, doslownie ma biale plamy na tych wszystkich przyciskach, jakby w fabryce nie nadrukowali nic. Druga sprawa kosmetyki, tez reaguja. W salonie VW kupilem srodek do czyszcznia deski oryginalny VW i dalem tylko 22 zl kiedy w niemczech widzialem ten sam za 19 euro, wiec sie oplaca i napewno nam nic nie uszkodzi na plastiku.

 

Bez jaj ;) może najlepiej wkładać rękawiczki przed włożeniem kluczyka do stacyjki, zeby nie dotknąć przypadkiem palcem kokpitu?Logiczne jest,że jest coś nie tak z powłoką deski skoro większość przypadku dotyczy elementu wokół stacyjki.Ja nie używałem w tym miejscu żadnych kosmetyków i nie jem chipsów ani obiadu za kierownicą i też napuchło.

 

---------- Dodano o 23:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:13 ----------

 

Tak to wygląda:

 

[ATTACH=CONFIG]87411[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]87412[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]87413[/ATTACH]

 

 

Masakra, ja bym nie popuścił.Przecież to nowy samochód na gwarancji fabrycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności