Skocz do zawartości
zielonyB5

Śniatowo - zlot na pasie lotniska.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie. 1.05 odbędzie sie zlot na pasie lotniska w Śniatowie k. Golczewa.

 

http://www.facebook.com/events/123805281076603/132466776877120/?notif_t=plan_mall_activity

 

Tutaj mamy organizatorów.

Będzie profesjonalna "kreska" oraz nne zawody i atrakcje w tym pokazy ratownictwa. Ochrona, ToiToje i inne tego typu rzeczy :P

 

Wjazd 10 od glowy. Start 12.00 tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i był ktoś w Sniatowie macie jakieś fotki to wklejcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań Stasiu, odechcialo mi się robienia jakichkolwiek zdjec po tym co juz na wjezdzie zobaczylem.

Z reszta duzej liczbie uczestnikom zabrano dowody rejestracyjne, ja z reszta tez - PODEJRZENIE ZBYT GLOSNEGO WYDECHU!!!

chociaz to i tak pryszcz w porownaniu ze "zbyt mala iloscia plynu do spryskow"... Smiech na sali.

Nie bylo driftu, stuntu motocyklowego a dwoch gosci zajezdzilo auta. W tym jeden skrzynie w oplu insignii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PODEJRZENIE ZBYT GLOSNEGO WYDECHU!!!

Podejrzenie? I co, dałeś sobie zabrać? Bez pomiaru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podejrzenie? I co, dałeś sobie zabrać? Bez pomiaru?

 

Michał mandat 100zl a mandat 400zl ktory i tak musze zaplacic jest rożnicą.

Dzisiaj zlozylem odwolanie i papiery do rzeczoznawcy zeby sprawdzili mi poziom halasu co jak dla mnie jest smieszne...

Przeciez to nie jest Subaru Boxer na przelocie zebym mial przekroczyc tylko zwykle B5 na ori wydechu....

 

A dodam, ze dzisiaj juz dostalem kwitek ze SKP o tym, ze mam wszystko w normie i dowód odzyskam. Troche pojezdze ale wszystkie koszty odbije sobie z nawiązką na komendzie policji w Kamieniu Pomorskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał mandat 100zl a mandat 400zl ktory i tak musze zaplacic jest rożnicą.

Dzisiaj zlozylem odwolanie i papiery do rzeczoznawcy zeby sprawdzili mi poziom halasu co jak dla mnie jest smieszne...

Przeciez to nie jest Subaru Boxer na przelocie zebym mial przekroczyc tylko zwykle B5 na ori wydechu....

 

A dodam, ze dzisiaj juz dostalem kwitek ze SKP o tym, ze mam wszystko w normie i dowód odzyskam. Troche pojezdze ale wszystkie koszty odbije sobie z nawiązką na komendzie policji w Kamieniu Pomorskim.

 

Zaraz zaraz dwie sankcje za jedno niby wykroczenie??? Dlaczego dostałeś mandat i dodatkowo zabrali Ci dowód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumiem. To jeszcze przyjąłeś mandat? Przecież to jest przyznanie się do winy... pogubiłem się już całkiem o co tam chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego nie rozumiem. To jeszcze przyjąłeś mandat? Przecież to jest przyznanie się do winy... pogubiłem się już całkiem o co tam chodzi.

 

Dokładnie Michał dlatego też zapytałem się czy zabrali dowód i jeszcze wypisali mandat?? Jeśli tak to teraz po badaniach dowód zwrócą ale stówki za mandat już nie, bo podpisanie mandatu niestety dla kierującego wiąże się z przyznaniem się do winy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego nie rozumiem. To jeszcze przyjąłeś mandat? Przecież to jest przyznanie się do winy... pogubiłem się już całkiem o co tam chodzi.

 

Krótka piłka była - przyjmuje to co jest albo powiedzial mi, ze znajdzie mi jeszcze kilka innych rzeczy jak sie bede odzywał bo próbowalem mu uswiadomic, ze to jest seryjny wydech. A wg. prawa policjant ma prawo zabrac dowód jezeli zachodzi podejrzenie przekroczenia halasu...

 

bo podpisanie mandatu niestety dla kierującego wiąże się z przyznaniem się do winy!!!

 

Tak jak napisalem wyzej. Wolalem dostac tą setke niz mialby mi latac po aucie i szukac wiecej usterek - a wiadomo w kazdym aucie znajdzie siecoś wiecej...

Tak jak mojemu znajomemu za zbyt mala ilosc plyny do sprysków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wg. prawa policjant ma prawo zabrac dowód jezeli zachodzi podejrzenie przekroczenia halasu...

 

święta prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz przechodzi wszelkie granice , zeby płyn w sprysku był powodem zatrzymania dowodu ,lub mandatu ,co ma piernik do wiatraka ,to chyba głąby tam byli, tam zawsze trzepią i dlatego mało ludzi juz tam jezdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te śniatowo to tylko zaorać . Tam się zrobiła masakra i "psy" mają dobre pole do popisu i wkręcania ludzi . Jednak decyzja o nie wybieraniu się tam była słuszna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te śniatowo to tylko zaorać . Tam się zrobiła masakra i "psy" mają dobre pole do popisu i wkręcania ludzi . Jednak decyzja o nie wybieraniu się tam była słuszna .
Pewnie bym pojechał ale miałem zajęcia z młodzierzą. Co do zabieraniadowodu rej. za zbyt mało w zbiorniku od sprysków to lekka przesada. Chyba że są jakieś przepisy, które to regulują. Nie powiesz chyba że tak miał napisane na tymczasowym świstku, który są zobowiązani ci wystawić pałolocjanci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisane na tymczasowym świstku, który są zobowiązani ci wystawić pałolocjanci
no własnie J@cku , jak dobry diagnosta to ze smiechu chyba padnie, za taki wpis Ja pikole co sie dzieje ,a tak fajnie tam sie kiedyś jezdziło, była spora konkurencja w autkach ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było dawno temu i już niestety przeszło do historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dobry diagnosta to ze smiechu chyba padnie,

 

No moj znajomy diagnosta juz zdarzył. Nawet nie podchodzil z miernikiem tylko wypisal papier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do zabieraniadowodu rej. za zbyt mało w zbiorniku od sprysków to lekka przesada. Chyba że są jakieś przepisy, które to regulują.
Ja nic w Prawie o Ruchu Drogowym nie znalazłem:

http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2005,nr,108,poz,908,ujednolicony,ustawa-prawo-o-ruchu-drogowym1<-sup>.html

 

Chociaż też kiedyś w Karlinie Magdę zatrzymał jakiś upierdliwiec i kazał psikać na szybę.

Kędziorek, jak to z tym spryskiwaczem jest?

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kędziorek, jak to z tym spryskiwaczem jest?

 

No właśnie chodzi o to że nie ma nic w przepisach o ilości płynu do spryskiwaczy w zbiorniczku i o możliwości zabrania dowodu jeśli jest jego nie wystarczająca ilość. Ten nadgorliwy Policjant, który rzekomo zatrzymał dowód koledze zielonego B5 w zaświadczeniu zmuszony był podać kwalifikację prawną czynu czyli art. z kodeksu ruchu drogowego pytanie czy podał?? podobnie zresztą jak na mandacie każdemu wykroczeniu przypisany jest artykuł

 

Rozpytam jeszcze znajomych Policjantów i jutro dokładnie wszystko napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chodzi o to że nie ma nic w przepisach o ilości płynu do spryskiwaczy w zbiorniczku i o możliwości zabrania dowodu jeśli jest jego nie wystarczająca ilość. Ten nadgorliwy Policjant, który rzekomo zatrzymał dowód koledze zielonego B5 w zaświadczeniu zmuszony był podać kwalifikację prawną czynu czyli art. z kodeksu ruchu drogowego pytanie czy podał?? podobnie zresztą jak na mandacie każdemu wykroczeniu przypisany jest artykuł

 

Rozpytam jeszcze znajomych Policjantów i jutro dokładnie wszystko napiszę

Myślę że nie musisz, jak pewnie wszyscy się domyślają chodziło tylko o uprzykszenie albo wręcz zniechęcenie aby uczestniczyć w imprezie w Śniatowie. Z tego wynika że w/w impreza była nielegalna albo ktoś nie dostał w kieszeń (to są moje domysły). Bo równie nielegalna impreza odbyła się w Śtargardzie czego byliśmy świadkami a nikt podobnych problemów nie robił. Podobne imprezy odbywają się w Kołobrzegu, wiemy jak niebezpiecznie ludzie się zbliżają do driftujących pojazdów a na teren wszyscy (lub prawie) są wpuszczani. Wymyślanie podobnych powodów jest co najmniej śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza była całkowicie legalna. Tylko takjak Jacek napisal, moze ktos nie dostał w kieszen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności