Skocz do zawartości
zielonyB5

Śniatowo - zlot na pasie lotniska.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja przeanalizowałem ustawę PRD i tam nigdzie nie ma zapisu o rozliczaniu za brak płynu w spryskach, a już tym bardziej za jego małą ilość... To jest tak samo jak by się zabierało dowód rej... za małą ilość paliwa w baku... :) Płynu możesz mieć 200ml bo akurat wtedy np: auto ci mniej pali (hihiihhi) i Policja nie ma nic do tego... Co do bezpieczeństwa jazdy teoretycznie nie ma to wpływu wiec dowodu zabrać nie można... Aczkolwiek należało by rozważyć, czy lepiej mieć muchy na szybie czy widzieć dobrze drogę :) ja tam cały rok jeżdżę na zimowym wiec może i za to powinno się karać :P bo przecież lato idzie :) Pozdrawiam...

Ps. Ja tam bym napisał do jakiejś gazety (pod warunkiem, że na pokwitowaniu jest napisane brak płynu w spryskiwaczach) i zrobił sobie używkę z takiego Policjanta... Może młody był i chciał zrobić wyników :) niech teraz się tłumaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja przeanalizowałem ustawę PRD i tam nigdzie nie ma zapisu o rozliczaniu za brak płynu w spryskach, a już tym bardziej za jego małą ilość... To jest tak samo jak by się zabierało dowód rej... za małą ilość paliwa w baku... Płynu możesz mieć 200ml bo akurat wtedy np: auto ci mniej pali (hihiihhi) i Policja nie ma nic do tego... Co do bezpieczeństwa jazdy teoretycznie nie ma to wpływu wiec dowodu zabrać nie można... Aczkolwiek należało by rozważyć, czy lepiej mieć muchy na szybie czy widzieć dobrze drogę ja tam cały rok jeżdżę na zimowym wiec może i za to powinno się karać bo przecież lato idzie Pozdrawiam...

Ps. Ja tam bym napisał do jakiejś gazety (pod warunkiem, że na pokwitowaniu jest napisane brak płynu w spryskiwaczach) i zrobił sobie używkę z takiego Policjanta... Może młody był i chciał zrobić wyników niech teraz się tłumaczy...

 

Dokładnie tak jak napisał Mirek nigdzie nie ma zapisu o ilości płynu, a w konsekwencji zabieraniu za jego brak dowodu. Rozmawiałem z Policjantem RD w Świdwinie podpowiedział że można by było napisać prośbę do Komendy pod którą podlegał ów funkcjonariusz o wyjaśnienie na podstawie jakiego artykułu i z jakiej ustawy zatrzymał dowód i wystawił pokwitowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem ogólne zdziwienie funkcjonariuszy dlaczego obywatele tak nie lubią policji ? I tu mamy przykład jak to jakiś palant, któremu mama nie dawała cyca a ojciec lał po głupim łbie bo nie chciał się uczyć odbija sobie bo ma mundur. Ehhh ten świat będzie zawsze pełen niedouczonych palantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potem ogólne zdziwienie funkcjonariuszy dlaczego obywatele tak nie lubią policji ? I tu mamy przykład jak to jakiś palant, któremu mama nie dawała cyca a ojciec lał po głupim łbie bo nie chciał się uczyć odbija sobie bo ma mundur. Ehhh ten świat będzie zawsze pełen niedouczonych palantów.

 

Ej no ale nie wszyscy tacy są! Heloł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej no ale nie wszyscy tacy są! Heloł!
A czy ja napisałem że wszyscy??? Napisałem o przypadku który wypacza opinię o funkcjonariuszach. Niestety u nas panuje przekonanie że wszyscy to bałwany na podstawie jednostki. Ale cóż jeśli policja sama nie oczyści się z takich bałwanów stereotypy nadal będą krążyły wokół wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności