Skocz do zawartości
__ArroW__

12.05 Spot Grupy Kujawsko-Pomorskiej Toruń - Pub Tratwa

Najbardziej odpowiednie miejsce na majowy spot to:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej odpowiednie miejsce na majowy spot to:

    • Grudziądz
      2
    • Inowrocław
      6
    • Toruń
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Tremin: 12 maja - Sobota

Miejscowość: Toruń

Godzina: 17:00

Miejsce: Pub TRATWA

Adres: ul. Flisacza 7, 87-100 Toruń

Tel. kontaktowy do mnie: 696 276 153 Dawid

 

Lista chętnych:

1. Eltom

2. ...

Edytowane przez __ArroW__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre frytki tam mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Harasówka w Gniewkowie pomiędzy Toruniem a Inowrocławiem, duży parking, reszta w linku

Fajny lokal:) Dobre jedzonko i duży parking :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może w końcu się niech Grudziądz wykaże bo w końcu tam jest już dość mocna ekipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może w końcu się niech Grudziądz wykaże bo w końcu tam jest już dość mocna ekipa
\

Na ścisłość z Słonikiem , Michałem, Rydzynem , i Wojtkiem możemy nad czymś pomyśleć:P może grill nad Jeziorem Rudnik:p????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po proszę o wybranie najbardziej dogodnego miejsca z tych 3 wymienionych (parking, w miarę sensowne i nie drogie menu, itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety najbardziej sensownym miejscem jest zajazd pod pipami MichałGT dzisiaj sprawdził to miejsce i otwarte jest do 21 a ceny droższe jak w gołębiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje Inowrocław, wieczorkiem możemy popykać w kręgle na spocie w Bowling Magic Center. Można zarezerwować tory i wprowadzić jakąś nutkę rywalizacji tylko w kwestii rywalizacji musiał bym wiedzieć ile osób będzie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję MK Bowling http://www.mkbowling.pl/kregle-grudziadz , duży parking, no i w końcu w Grudziądzu by coś może wypaliło:)

 

---------- Dodano o 15:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:21 ----------

 

przed chwilą dzwoniłem w sprawie ewentualnej rezerwacji, na chwilę obecną na 12 maja jest wolnych 5 torów. Myślę że dla naszej ekipy 3 tory by musiały być. Ogólnie lokal ZAJEBISTY, może nie najtańszy ale raz nie zawsze. Najpóźniej do poniedziałku musiał bym wiedzieć co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proponuję MK Bowling http://www.mkbowling.pl/kregle-grudziadz , duży parking, no i w końcu w Grudziądzu by coś może wypaliło

 

Zaufajmy może rodowitym mieszkańcom Grudziądza. Ni diabła nie potrafię grać w kręgle ale zawsze można popatrzeć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaufajmy może rodowitym mieszkańcom Grudziądza. Ni diabła nie potrafię grać w kręgle ale zawsze można popatrzeć .

Spoko to nic trudnego raz dwa się nauczysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Toruń, mimo wszystko. Taki neutralny grunt. Tratwa byłaby ok. Jako uzasadnienie powiem wprost, że chciałbym porozmawiać z Asią, Jakim i Dawidem. I neutralny grunt byłby ku temu odpowiedni. Oczywiście nie musicie spełniać moich prywatnych zachcianek, więc w razie czego postaram się dostosować :)

Edytowane przez eltom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję Toruń, mimo wszystko. Taki neutralny grunt. Tratwa byłaby ok. Jako uzasadnienie powiem wprost, że chciałbym porozmawiać z Asią, Jakim i Dawidem. I neutralny grunt byłby ku temu odpowiedni. Oczywiście nie musicie spełniać moich prywatnych zachcianek, więc w razie czego postaram się dostosować

 

Dobrze Toruń, ale jeszcze musiała by być osoba, która zrobi rezerwację itd. Ze mną niestety na spocie nie porozmawiasz, ponieważ 12.05 mam pracę i jak skończę to już będzie bardzo późno niestety.

 

 

Wypuszczam ankietę z 3ma propozycjami: Grudziądz, Inowrocław i Toruń (pod warunkiem, że znajdzie się osoba, która zaklepie miejsce typu tratwa)

Edytowane przez __ArroW__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli będzie ładna pogoda i będzie tratwa to zrobię tą rezerwację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety odpadam, podobnie jak ArroW też mam pracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrow i Michu spokojna głowa, poczekamy na Was. Noc jest długa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności