Skocz do zawartości
cinul

Identyfikatory - zapisy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł Sahen'a odnośnie identyfikatorów naszej grupy ma moje całkowite poparcie. Myślę, że koszty nie będą duże, natomiast identyfikator to fajna sprawa - zwłaszcza, że tego typu gadżetów używają również inne grupy.

Jeżeli pomysł wam się spodoba to możemy sobie klepnąć takie zabawki.

 

Kto jest zainteresowany Identyfikatorem takim jak poniższy wzór, to proszę się wpisywać na listę do dnia 21.04.2012 r. do godz 23.59. Koszt takiego identyfikatora klaruje się w granicach 5 zł.

 

 

3ddde631c05db5cd.jpg

 

 

Lista

 

1. FERMON

2. eldorado

3. Sahen

4. cinul

5. Kamyk73

6. bufon1

7. mlodyyy

8. Rastaman

9. Ravnos

10. metjus87

11. Koolas

12. Karol27

13. B4Grzenio

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest bez sensu ... w jakim celu one by miały służyć ?? spoty to nie imprezy zamkniete itp :P a jak na vaga to beda myslec ze jestes z obsługi imprezy ... ja tak mysle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie głupi:) chociaż nie widze głębszej potrzeby ich:) a co do wykonania proponuje wydrukować na drukarce lepszej jakości i oddać do laminowania:) cena tego wyjdzie naprawdę śmieszna a jakość naprawdę zajebista:) Służę takim identyfikatorem bo mam taki jeden robiony właśnie na drukarce , tylko nie pamiętam gdzie były laminowane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pomysłu, to jak wyżej. Choć ten gadżet jak myślę nie jest zbyt potrzebny na nasze regionalne spoty. Jak się zawiesi na lusterku wraz z forumową smyczą to nadaje klimatu + fajnie dynda :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie dynda

 

Ty już podyndał z koszulką :P

 

Czekam na sugestie innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem je w drukarni nad Rosmanem przy Jurowieckiej/Sienkiewicza.

Zdecydowanie wolałbym użyć do tego papieru fotograficznego i drukareczki domowej,do tego holdery ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
holdery

 

Holdery już przejrzałem - razem ze smyczą po 1,60 takie same jak na ogólnopolskim do tego koszty wysyłki. Można pokusić się o wydruk na domówce na papierze fotograficznym. Kto ma dobry sprzęt ??

 

Myślę że całość wyjdzie po max 5 zł od osobnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty już podyndał z koszulką :P

 

Czekam na sugestie innych ...

 

Koszulką, o qwa zapomniłem.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram sie na nastepny spot druknac jakis obrazek na papierze foto zobaczymy co z tego wyjdzie. a o co kaman z tymi holderami??

 

---------- Dodano o 21:36 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:36 ----------

 

ja takie kiedys normalnie laminowalem dziurkacz i na smyczke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie noszę nic na szyi poza łańcuszkiem z krzyżykiem, a u mnie w aucie na lusterku dynda zapach i piesek..... pomysł dobry, ale nie wiem po co i w jakim celu???? ja jestem na NIE

moze zróbmy wszyscy jeszcze se NICKI na autach na klapie jak jeden z kolegów???? koszt???? też mały!!!! chyba????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mogę druknąć na laserze i zalaminować - tylko projekt mi złóżcie na A4 :)

Ile tego miało by być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko projekt mi złóżcie na A4

 

w jakim programie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze zróbmy wszyscy jeszcze se NICKI na autach na klapie jak jeden z kolegów????

masz cos do mego nicku na klapie heh???? :P moj nick to ksywa wsrod wszystkich moich znajomych:) z ta ten napis na klapie:)

Jak chcecie mogę druknąć na laserze i zalaminować - tylko projekt mi złóżcie na A4

Ile tego miało by być ?

patrzylem te holdery osobiscie twierdze ze zalaminowane są dużo ciekawsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem - nie będę wnikał w użyteczność tych identyfikatorów, ale wykonanie to:

Laminat:

+ ładnie wygląda

- starcza na 2-4 imprezy a potem nie da się tego używać

Holdery:

+ wytrzymałe

+ uniwersalne (na imprezach na których są identyfikatory można środek wsadzić do imprezowego lub imprezowy środek do swojego)

+ możliwość przepięcia ze smyczy na klips

 

Decydujcie sami

Ja się przychylę do wyboru większości i wezmę to co wybierzecie bo cena 5 - 6PLN to niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Eldorado co do wytrzymałości laminatu bym polemizował miałem taki identyfikator w laminacie i naprawde intensywnie z niego korzystałem, poźniej walał sie po domu i hmm naprawdę był wytrzymały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i wytrzymały ale brzydki i brudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o holdery i ich wytrzymałość to w moim przypadku się sprawdziły po ogólnopolskim. Jeśli chodzi o wygląd to do tej pory jest ok. Sam projekt też dosyć ciekawy, bez żadnych udziwnień i zbędnych info, także można zrobić coś na podobieństwo ogólnopolskich. Nie wiem tylko czy dawać sama ksywkę czy też imię i ksywkę. Tu dla przykładu mój ID z ogólniaka:

 

4d30fb73c29f0c1f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz cos do mego nicku na klapie heh???? moj nick to ksywa wsrod wszystkich moich znajomych z ta ten napis na klapie

 

ja nie pisałem że jest brzydki czy cokolwiek innego i nie chciałem Cię urazić, wyraziłem tylko swoją opinię i dla przykładu podałem akurat twój bo go najbardziej zapamiętałem, a po miescie jeździ dużo aut z nickami czy nazwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem :P

 

Grupa Dolnośląska używa identyfikatorów wykonanych na domowej drukarce i zalaminowanych, z tym że wymieniają je co jakiś czas bo się niszczą.

Jeżeli chodzi o wzór to byłbym za podobnym jak przedstawiony przez cinul-a ze zlotu ogólnopolskiego.

W miejscu zlot wpisać Grupa Podlasie i myślę że powinno być i imię i nick no i w holderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie i uwagi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności