Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś opisywał model, który przy -10 w nocy, uruchamiał się po ponad 20 minutach od uruchomienia samochodu.
No dokładnie tak jest w przypadku mojej G1WH.

 

A jednak garaż to coś pięknego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, użytkuję kamerę G1WH od prawie trzech lat. Zamawiałem ją sam z alieexpress od osób "pewnych", tych polecanych. Pieniądze jakie wtedy na nią wydałem to ~140zł, czyli na tamte czasy 45$. Kamera już od niecałego roku jest uszkodzona, podczas nagrywania są ułamki sekund gdzie pikseluje cały ekran, występuje to co kilka sekund, także wartość nagrania z takiej kamerki może być bezcenna. Tak się dzieje od dwóch lat, dodatkowo problem z wyświetlaczem - stał się praktycznie nieczytelny. Żeby cokolwiek ustawić/zmienić trzeba patrzeć pod dużym kątem. Myśląc czy to nie jest wina oprogramowania wgrałem oprogramowanie od kamerki DODa ale nic się nie zmieniło. Połączenie kamerki z uchwytem na szybie też pozostawiało wiele do życzenia, jednak to wada którą wszyscy uświadczyli w tym modelu. Patrząc na kwotę jaką wydałem, czas jaki użytkowałem oraz jakość obrazu, oceniam ją pozytywnie. Na dzień dzisiejszy rozglądam się za czymś do passata ale chciałbym aby było bardziej dyskretne od G1WH.

aaa, nagrywanie bez zasilania w zasadzie nie istnieje, nawet w wersji która ma akumulatorek a nie kondensator do podtrzymania napięcia.

Edytowane przez prezesik18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma doświadczenie z kamerką MIO 366? Przestała nagrywać, a teraz po włączeniu, na ekranie pojawia się napis "USB connecting..." i dalej nic się nie dzieje. Co ciekawe, na karcie pamięci zapisanych plików nie można skasować a jak chcę ją sformatować, to pisze, że "Windows nie może dokończyć formatowania".

Edytowane przez WW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok to podmienić kartę na inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się do pomocy technicznej firmy MIO.

On Pierwsze pytanie serwisanta- czy jest na gwarancji

Ja Nie

On To nie możemy pomóc

Ja To niech pan chociaż powie, jak to zresesetować?

On Nie pomożemy.

JA A czy mógł ....

On

Koniec rozmowy.

 

Zastanówcie się dobrze, zanim kupicie jakiekolwiek urządzenie firmy MIO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy krok to podmienić kartę na inną.

 

Tak zrobiłem od razu, przekładając kartę z nawigacji. W efekcie kamerka nadal nie działa a nawigacja .... też przestała działać.

Ale, że każde urządzenie elektroniczne ma bramki wejściowe, udało mi się znaleźć kombinacje przycisków, których przytrzymanie przy włączeniu kamerki do zasilania, powoduje wejście w menu. Drażę temat dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie zastanawiania się jaki rejestrator kupić, dostałem w prezencie VIOFO G1W-S.

A można gdzieś dostać polską instrukcje obsługi do VIOFO G1W-S bo ja takiej nie posiadam i na razie w sieci nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://viofo.com.pl/ napisz do nich na meila żeby przysłali jeżeli nie mają na swojej stronce do ściągnięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, StreamHD napisał:

http://viofo.com.pl/ napisz do nich na meila żeby przysłali jeżeli nie mają na swojej stronce do ściągnięcia. 

Dzięki, już wysłałem zapytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, tomekk1980 napisał:

Dzięki, już wysłałem zapytanie.

Menu tego urządzenia jest tak intuicyjne, że poradzisz sobie bez instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2017 o 18:01, Tomy napisał:

Menu tego urządzenia jest tak intuicyjne, że poradzisz sobie bez instrukcji.

Odpisali z VIOFO i raczej z instrukcji nic nie będzie bo zapytali czy kamerka pochodzi z ich dystrybucji i  żeby numer seryjny podesłać.

Kamerka ma polskie menu, tylko chodzi mi o to czy trzeba coś poustawiać na początku bo trochę tam funkcji jest. Włożyłem kartę 64gb i z tego co pisze w opisach to ona się sama formatuje chyba. Mysle że powoli dojdę do tego, od jutra jakieś próby będą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem kamerkę w samochodzie, była jazda próbna i co się dzieje to po podłączeniu kamerki do zapalniczki radio zaczyna szumieć mniej lub więcej w zależności od ustawionej stacji.

Co z tym można zrobić? A może kamerka musi mieć prąd bezpośrednio z akumulatora wyprowadzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weź załóż na kabel filtr ferrytowy  https://www.google.pl/search?q=filtr+ferrytowy&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjTgMnrhpTZAhWHWSwKHQUFAJkQ_AUICigB&biw=1920&bih=949#imgrc=ToRpE0KmiLjsiM:

Poszukaj informacji w tym kierunku. Gdzieś niedawno coś czytałem, że takie dodatkowe ekranowania załatwia sprawę.   Częsty przypadek więc na necie jest napewno masa informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szumy mogą być spowodowane przez 2 rzeczy:

- kiepskiej jakości ładowarką (testowo zastąpić inną)

- interferencjami, które generuje ekran LCD kamery (bardzo trudne do wyeliminowania i żadne feryty i owijanie kabla "złotkiem" nie zda egzaminu).

Podłączenie linii zasilania bezpośrednio z akumulatora również nie przyniesie rozwiązania.

W ostateczności pozostanie zakupienie odpowiedniego zasilacza. Kiedyś miałem podobną sytuację w aucie innej marki (włączenie kamerki powodowało zakłócenia w CB-RADIO) i z pomocą przyszedł mi taki zasilacz:

https://www.saxon.waw.pl/sklep_cb_radio-29.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności