Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ,,inaczej,, obudowany K6000 w cenie nie przekraczającej 140zł wraz z przesyłką. :)

P.S. Używam go i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wogóle warto wyposażyć się w taką kamerkę ? przydała się komuś z Was ? Ja zastanawiam się nad zakupem takiej kamerki, ale nie mam pojęcia czy jest sens inwestować w taki sprzęt, może ktoś poradzić coś w tej sprawie?

 

Ja też się zastanawiałem, aż do momentu jak motocyklista na rondzie w Poznaniu przewrócił się na moje auto, uszkadzając lewy błotnik, lusterko i maskę po czym zanim zdążyłem opuścić szybę i powiedzieć żeby zjechał na stację benzynową to już go nie było. Mam zapisane numery ale na policji powiedział, że motor stał na parkingu a on podczas tej kolizji był w pracy, mimo tego że mam świadka to sprawa w sądzie i nie wiem czy wypłacą mi ubezpieczenie z jego OC....Natomiast gdybym miał kamerkę i nagranie to byłoby zupełnie inaczej. Z całą pewnością warto!!

Edytowane przez adis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mio jest przereklamowane gdyby nie znaczek firmowy ta kamera kosztowała by sporo mniej , i w cale nie jest taka rewelacyjna za te pieniądze, polecam lepszą kamerkę od Mio http://allegro.pl/rejestrator-trasy-prestigio-roadrunner-550-kamera-i4449256207.html

Edytowane przez Łoluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam

 

http://www.ferguson-digital.eu/pl/rejestratory-samochodowe/464-ferguson-eye-drive-shd100.html

 

za te pieniadze calkiem calkiem przyzwoity sprzet;) co prawda tez chinczyk ale jakosc wykonania przyzwoita. cena +- 380-400 zl

 

przkladowe filmy

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kąt widzenia 135 stopni , to już przesada budynki po bokach zwijają się w banan , i niema czujnika kolizji a to najważniejsze nie wspomnę o stabilizacji

a Mio to nie chińczyk ? :)

Edytowane przez Łoluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych

Edytowane przez lopezpb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera, wideorejestrator ,uważam że to bardzo dobra rzecz , sam osobiście miałem sytuacje gdzie gościu wymusił mi pierwszeństwo przy okazji mnie zahaczył i uciekł , zostałem z porysowanym zderzakiem , nie miało sensu go gonić ale :) było nagrane wszystko , po dwóch tygodniach jak wróciłem z urlopu, nagranie zapisałem na płycie CD i udałem się na komisariat ,z porządzono protokół i po obejrzeniu nagrania dołączono płytę CD jako dowód w sprawie , miną tydzień dostałem telefon że sprawca przyznał się dopiero po obejrzeniu nagrania tak ponoć zapierał się że to nie jego była wina tylko moja :) ja zapłaciłem tylko parę zł za wydanie oświadczenia przez Policje którą żądał jego ubezpieczyciel po paru dniach miałem rzeczoznawcę i porządne odszkodowanie za parę rysek . Gdyby nie nagranie musiał bym malować na własny koszt , tak że jak najbardziej polecam taki wideorejestrator . Na konie Policja takie nagrania zgrane na płytę CD jak najbardziej przyjmuje jako dowód w sprawie :) gdzie oczywiście widać rejestracje sprawcy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam MIO 388 i chciałem podłączyć w taki sposób aby nagrywała mi ta kamerka podczas postoju tj. na parkingu. Niestety bateria jest tak słaba że aż żal. Zatem pomyślałem żeby podłączyć na stałe do prądu zasilacz a nie do zasilaniu po kluczyku. Pytanie czy jak będzie cały czas podłączona to czy nie rozładuje mi akumulatora?

Myślałem też o podłączeniu PowerBank (dodatkowy duży akumulatorek) ale jak mi się rozładuje to efekt będzie ten sam tj. podczas dojazdów do pracy 20-30 minut nie zdąży się naładować do 100% i efekt będzie również taki sam czy nagrywanie po wyjściu z samochodu 5-10 minut.

A może ktoś z was ma lepszy pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacze solarne do ładowania smarfonów. W połączeniu z większym aku powinien dać radę.

Jaką moc pobiera Twoja kamera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a gdyby podłączyć do zasilania "na stałe" poprzez przekaźnik czasowy (z czasem odłączenia po 2-3 godzinach) to może byłoby to dobre rozwiązanie? Jak wyjmuję kluczyki to przekaźnik dostaje sygnał do odliczania czasu (2-3 godziny), jak wkładam kluczyk to przekaźnik się załącza i mam zasilanie ciągłe na kamerkę aż do wyciągnięcia kluczyka. Takie przekaźniki są dostępne np: http://allegro.pl/czasowy-wylacznik-sterownik-oswietlenia-led-timer-i4515947470.html lub http://arlisklep.pl/files/AVT/AVT1684.pdf

Edytowane przez madison2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi zależałoby aby kamerka była podłączona do prądu cały czas, ma przecież detekcję ruchu i tylko wtedy nagrywa, a gdy nic się nie rusza to pozostaje w trybie czuwania. Chodzi głównie o szkody parkingowe gdy ktoś przytrze Ci lub cofnie w przód auta, a następnie odjedzie. Macie może jakiś pomysł jak ją podłączyć w Passacie B5 FL bez konieczności latania z kablami do zapalniczki ?:) Myślę nad podłączeniem jej do lampki sufitowej lub elektrycznego szyberdachu :) Jedyną przeszkodą jest brak wiedzy na temat kiedy i gdzie pojawia się napięcie a po drugie w jakim czasie ta kamerka może rozładować mi akumulator? Posiadam rejestrator Blaupunkt BP 1.0.

Edytowane przez adis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to samo pytanie

 

Jak podłączyć rejestrator do oświetlenia w podsufitce co by z kablem nie latać az do zapalniczki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest temat o tym :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież jest temat o tym :wmorde

 

marek może zamiast :wmorde wrzucił byś linka, bo jakoś nie mogę znaleźć przez wyszukiwarkę, może nie jestem taka alfa i omega jak ty kolego, osoba wyżej tez pytał o to samo wiec jak widać wyszukiwarka nie jest idealna

 

pozdro

 

Znalazłem i wklejam dla innych.

http://forum.vw-passat.pl/threads/129163-Pod%C5%82%C4%85czenie-rejestratora-trasy-pod-o%C5%9Bwietlenie?highlight=kamera

Edytowane przez TheBrave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych jeszcze trzeba by wspomnieć o fergusonie www.ferguson-digital.eu/pl/rejestratory-samochodowe/464-ferguson-eye-drive-shd100.html. Ma szeroki kąt widzenia i dobry soft poprawiający jakość i prześwietlenia w już i tak kozackiej jakości SHD. To mój faworyt :) Na youtubie można zobaczyć sobie jak się sprawdza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za punkty z Orlenu i działa bez zarzutu :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności