Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ceq, a nie lepiej na rapida wrzucic? Max rozmiar pliku na tamtym serwerze to 100 MB i przy okazji ktoś inny będzie mógł sobie ściągnąć. Przez emila to sie zaj..... :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ceq

wytlumacz mi co t rapid to tak zrobię

 

To są linki do plikow mapy Polski w DX ze wzgledu na wielkosc podzielilem mape na 2 pliki w formacie RAR. Po rozpakowaniu mapa bedzie w postaci obrazu dysku zrobionego w ClonCD. Dodatkowo sa 2 pliki o nazwie "How to.txt" i "SafeDisc 3.x.ccp" W pliku "How to.txt" opisane jaki profil zabezpieczenia uzyc i z jaka predkoscia zgrywac

 

//Link usuniety - Kubelt

Edytowane przez artmin
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tx - teraz ide spać bo już padam po ciężkiej nocy :629: jutro "rano" jak wstane to się tym zajmę... :)

 

a może ktoś jeszcze łąskawie powie mi jak mam to ściągnąć... bo już głupieje :|

Edytowane przez Nol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jest mapka z polskim lektorem?? bo ja dzisiaj sobie nagralem mapke sciagnieta z emule i dziala znakomicie tylko ze lektor jest w jezyku angielskim :/ przydaloby sie zeby po poslku nawijal.... macie pomysl jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pliku "How to.txt" opisane jaki profil zabezpieczenia uzyc i z jaka predkoscia zgrywac
Hm no prędkość jest podana, ale profil - własnie jaki profil wybrać ?? :628:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wczytasz plik, który chcesz nagrać i odnajdzie ci płytę w napędzie to po lewej na dole będziesz miał ikonki wyboru. Wybierz SafeDisc 3.x (wpierw wrzuć ten plik SafeDisc 3.x.ccp do podanego katalogu). Chce punkta za to, pierwszego :629: :629: :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evitare, punkta może dać ten , który założył temat. Jak bym chciał tak interweniować jak Ty to bym miał ponad 60 punktów :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:628: :628: :628: szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evitare, WIELKIE DZIĘKI :D Wreszcie ktoś mi wytłumaczył OCB :)

 

POZDRÓWKA :564::564::564::564::564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIARZ

lukas76, lukas czy załatwiłeś do swojej navi nagrywaną mape polski mnie intresuj do navi mcd jeśli tak to odpisz jaki był koszt i może jakis kontakt w tej sprawie pozdrawiam kasiarz

 

nie KRZYCZYMY na tym forum :[ (marecek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek236
Jak wczytasz plik, który chcesz nagrać i odnajdzie ci płytę w napędzie to po lewej na dole będziesz miał ikonki wyboru. Wybierz SafeDisc 3.x (wpierw wrzuć ten plik SafeDisc 3.x.ccp do podanego katalogu).

 

i niestety nie działa!!! nagrałem dokładnie tak jak napisałeś na 2 różnych nagrywarkach (sony, pioner) na 3 różnych płytach (na verbatimie, tdk, i hit) nagrywałem prędkością 4x (mniejszej nie widzi) i po włożeniu płyty długo wyświetla napis włóż płytę potem zmienia się że dysk niekompatybilny!!! co zrobić? mam 3 różne wersje płyty polska czechy 2005/2006 jedna ściągnięta przez link podany w tym poście! aha zaznaczam że od kogoś kupiłem kopie mapy polska czechy 2005/2006 nagraną na verbatimie i chodzi u mnie ma nawigacji ale niestety płytka jest dość mocno porysowana i ma problemy z działaniem, dlatego chcę nagrać inną! mógł by ktoś pomódz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość modern

Witam jestem świeżym lesczem więc jeszcze nie kumam jak to wszystko działa i nie mam pewności że ta wiadomość dojdzie więc bede wdzięczny za potwierdzenie na [email protected]. Wczytywałem sie w porady odnośnie montażu NAVI w B5, mam paska z 97r z fabryczna navi RNS (tzw małą czyli wyświetla wszystko na wyświtlaczu kompa miedzy zegarami a czytnik jest w bagażniku). Niestety system ten nie działa w DX a co za tym idzie nie ma map polski więc przymierzam się do zmiany na duża MFD wersji D lub G. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy jest możliwość podłączenia dużej navi z wyświetlaczem kompa pokładowego???? do którego byla podłączona stara. Jeżeli nie to czy po odłączeniu starej komp nie bedzie się o nią upominał jak to robi w przypadku wyłączenia czytnika w bagażnika lub braku płyty ??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@modern

nie ma problemu z podłączeniem navi MFD z wyświetlaczem w zegarach w Twoim Passacie, tym bardziej, że masz już wyprowadzenie w kostce w starej navi. Musisz tylko podłączyć trzy kabelki do zielonej kostki ISO w nowej navi. Są to piny: pin8 Clock, pin9 Data, pin10 Enable. Na navi masz nalepke z rozpiską pinów więc łatwo je znajdziesz. Aha i kup navi wersję D.

 

@tomaszbl

szkoda wysiłku, naprawdę są marne szanse, że Ci się uda przegrać tą mapę, jeszcze ze ściągniętego obrazu. Nie wiadomo jak ktoś ten obraz zrobił, czy dobrze i z czego. Poczytaj to: http://forum.cdrinfo.pl/zabezpieczenia-cd-dvd/50735-blaupunkt-dx-mapa-pl-gps.html

A nie lepiej kupić używkę oryginał? np. na Allegro za 200-300zł już się kupi, a jaka satysfakcja:)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek236

mapy działają też miałem ten problem!!! ja wypaliłem z 20 płyt które nie działały! u mnie pomogło wypalenie na innej nagrywarce, z tego co wyczytałem na innym forum nie każda nagrywarka nagra to prawidłowo! u mnie działa nagrane na verbatimie na nagrywarce LITEON LTR-24102B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy...

 

a może ktoś by był tak łaskawy i nagrał by mi tą mapkę do mojego navi? tak żeby działało i mi przysłał?! ja bym oczywiście za usługę zaplacił...

 

bardzoi proszę o kontakt bo navi by sie zdała, a wywalać kilka stowek na plyte z aso mi się nie widzi. Moja nagrywara coś nie chce ze mną wspołpracować :(

 

Proszę o kontakt życzliwych kolegów może być priv, mail lub jakkolwiek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są linki do plikow mapy Polski w DX ze wzgledu na wielkosc podzielilem mape na 2 pliki w formacie RAR. Po rozpakowaniu mapa bedzie w postaci obrazu dysku zrobionego w ClonCD. Dodatkowo sa 2 pliki o nazwie "How to.txt" i "SafeDisc 3.x.ccp" W pliku "How to.txt" opisane jaki profil zabezpieczenia uzyc i z jaka predkoscia zgrywac

Czy ta mapa pasuje do Navi MCD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są linki do plikow mapy Polski w DX ze wzgledu na wielkosc podzielilem mape na 2 pliki w formacie RAR. Po rozpakowaniu mapa bedzie w postaci obrazu dysku zrobionego w ClonCD. Dodatkowo sa 2 pliki o nazwie "How to.txt" i "SafeDisc 3.x.ccp" W pliku "How to.txt" opisane jaki profil zabezpieczenia uzyc i z jaka predkoscia zgrywac

Czy ta mapa pasuje do Navi MCD ?

 

Niestety nie pasuje, to jest mapa DX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest mapa DX

No to chyba dobrze. Moim zdaniem pasuje, przeciez navi mcd(mała) czyta DX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności