Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z navigacja mfd skoda superb 2004.

 

 

 

Navi działa , ale nie wyswietla mi sie na Fis ,a ni radio ,ani navi, oraz nie działa sterowanie w kierownicy,

 

jak to zrobic aby wszystko działało ?

 

---------- Dodano o 02:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 02:18 ----------

 

Odnosnie DSp

 

Mam w swojej skodzie DSP oraz navi plus MFD

 

wlkaczylem poprzez menu 3+6 i trzymanie 2, dsp,

 

pokazaly mi sie opcje dance,jazz,rock itd, ale piszecie ze jesli DSP jest właczone to jak sie wlacz radio pokazuje sie napis DSP w rogu, a u mnie tego napisu niema ,ale mam te opcje dodatkowe ustawienia dance,jazz,rock itd

 

to jak to jest w koncu mam to DSP wlaczone czy nie ??

 

 

Odnosnie tego ze niedziala mi fis i multifunkcyjna kierownica, wyczytalem ,ze prawdopodobnie mam uwalony tuner TMC.

 

Czy jakos mozna ten tuner TMC pominąć aby to wszystko działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w skodzie jest tak jak w pasacie to niestety nie można. Mam ten sam problem w swoim pasku. A jak sprawdziłeś, że TMC jest niesprawne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś może dobry sposób albo fotostory jak wymienić navi MFD z całą ramką i podłączyć zwykłe radio Passat B5 FL 2001

klima manualna na dole ramki.Radio się spaliło j jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuć MFD, załóż radio, dodaj półeczkę i nie musisz zmieniać całej ramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś rozszyfrować co to za ustrojstwo? Nie ma żadnych oznaczeń.IMG_20160715_105519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno zakupiłem swojego passata i sprawa wygląda tak poprzedni właściciel wyciągną antenę triplex i przy samym radiu obciął anteny od nawigacji i telefonu i moje pytanie czy ktoś posiada takową antenę i przewody??

Ewentualnie podpowie jak to ogarnąć??

Radio MFD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie czy ktoś z forum ma na zbyciu antenę do navi wraz z przewodem i podpowie jak ten ma iść:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie sympatyków WV Passat

zostałem posiadaczem passata B5 2004 FL,automat i mam kilka pytań a w zasadzie prośby o wyjaśnienie spraw związanych z nawigacją oraz telefonem, może ktoś dałby radę mi pomóc

 

posiadam radio navigation system MFD po wciśnięciu 3 i 6 wyświetla się 1002 , jak wgrać polskie menu do radia ?, gdzie kupić ? mam płytę nawigacji niemiecką, czy można aktualną kupić na Polskę, wyczytałem że najbardziej aktualna to Czechy/Polska z 2014 roku, czy można kupić jakąś aktualniejszą ?

i ostatnie pytanie jest miejsce/uchwyt na telefon ( brak słuchawki ) , czy jest to zestaw głośnomówiący ? , nigdzie nie mogę znaleźć mikrofonu,

na uchwycie jest napisane że do modeli siemens C35, S35i, M35 i, czy aby działał ten zestaw muszą dokupić taki telefon czy można coś zmienić/wymienić aby działał jakiś nowszy model telefonu ?

 

będę bardzo wdzięczy za każdą podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś z kolegów może przewód antenowy do gps ten do modułu i od modułu do radia bo ktoś mądry poobcinał wtyczki;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Victor607 napisał:

Witam ma ktoś z kolegów może przewód antenowy do gps ten do modułu i od modułu do radia bo ktoś mądry poobcinał wtyczki;/

Przewód GPS łączy bezpośrednio antene z radiem. :ok

Masz na myśli przewód FM łączący po drodze tuner TMC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to mnie w błąd wprowadził gościu ale nie zmienia to faktu że potrzebuje ten przewód i dodatkowo teraz brak mi przewodu do anteny fm oryginalnego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie mam w samochodzie radio RCD200 MP3. Wygląda ładnie, ale gra słabo. Powiedziałbym, że gra słabiej niż Blaupunkt o rozmiarze 1 din, który był oryginalnie w samochodzie. Chciałbym zmienić je na MCD, MFD lub cokolwiek co pasuje. Nie zależy mi na nawigacji. Najważniejsze, aby ładnie wyglądało i dobrze grało :)

Czy jest sens inwestować 500 - 800 zł w MFD?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem, kupiłem za niewielkie pieniążki takie cudo 7M0 035 191 E, po danych z tabliczki przypuszczam, że navi jest z Sharana nie wiem tylko jaka  jest to wersja A, B (nie ma napisu MFD nad tacką CD)? W dodatku po włączeniu wyświetla informacje jak na poniższych fotach. Przypuszczam, że poprzednik próbował wgrania polskiej paczki co jak mi wiadomo w wersji AB jest niemożliwe.

IMG_20171024_184311.jpg.303ff5dbbb3f541dc0b13d59a4692261.jpg

IMG_20171024_184105.jpg.50eb285e14c536b6e9e60c83c5516b69.jpg

IMG_20171024_183955.jpg.92ef1056db7ed595be8f69432ff52a13.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś jakie najnowsze mapy mogę wgrać do navi mfd D ? Czy mapy są co rok aktualizowane czy najnowsze to np z 2014 i juz innych nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Blaupunkt zakończył prodykcję map w formacie DX na roczniku 2013/2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wiecie może co to za dziwny wzorek na tle mfd ?

chodzi mi o te krzyżyki 

20180315_185052.jpg

Edytowane przez vistahp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zużycie wyświetlacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Sorry, że odgrzebuje temat ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania. Po włożeniu płyty z mapą czy to oryginał czy nagrywana z kompa niby wszystko sie wgrywa a po tym wyskakuje komunikat "die navigation wird aktiviert bitte die StVO befolgen" czy ktoś ma może jakieś rozwiązanie na to? Oryginalna płyta to stary dx Niemcy 2003/2003 a kopia mapy polski i Czech.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności