Skocz do zawartości
MrZi

hak odczepiany do Passata CC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapytanie do Was, zbliża sie sezon letni a wiec wakacje, zamierzam zakupić hak holowniczy odczepiany orginalny do Passata CC oraz jakis bagaznik na 3 rowery np THULE.

Moze mi ktos podać numery haka jaki mam zakupic? Rozumiem ze ma byc ze sterownikiem(również prosze o jego numer)

Zastanawiam sie nad bagaznikiem THULE 923 lub 943, co o nich myslicie? Widzialem wydanie na 2012rok z białymi siwatłami. Dobry wybor czy moze cos innego?

Rozumiem ze po zamontowaniu haka trzeba podbic przegląd?

Edytowane przez MrZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykaz elementów

 

hak - 3C8 092 155

odpinany czop haka (kulka) - 3C0 092 770 W

spoiler dolny pod hak - 3C8 807 521 B

styropian na hak - 3C9 807 251 B

zaślepka dziury pod hak w spoilerze - 3C8 807 397

sterownik - 1K0 907 383 F

 

zmień tytuł na hak odczepiany do CC, bo na temat haków było już dużo wałkowane i może ten tytuł wprowadzać w błąd

dodam że hak z CC ma inne numery jak w B6, być może różnią się szczegółami, nr haka w CC występuje tylko i wyłączenie w CC i żadnym innym VW

Nie polecam kupować haka od B6 bo może być problem z montażem.

 

do tego jeszcze instalacja z haka do modułu i z modułu do auta

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin kula tez ma inny numer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marcin kula tez ma inny numer

 

ten numer co podałem 3C0 092 770 W to komplet z 3C8 092 155 to nie wiem co zle podałem, bo jedno i drugie do siebie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że moduły umie tylko ekipa z forum podpiąć!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten : 3C0 803 881 F nie jest od CC? Niby pisze że CC 2010rok

 

I jeszcze jedno, na co zwrocic uwagę przy kupnie? Jakie wiązki są potrzebne oraz jak je podłączyć?

Edytowane przez MrZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli ten : 3C0 803 881 F nie jest od CC? Niby pisze że CC 2010rok

 

ten nr tez występuje w CC od 2009r, wiec powinien pasować

 

I jeszcze jedno, na co zwrocic uwagę przy kupnie? Jakie wiązki są potrzebne oraz jak je podłączyć?

 

Wiązkę od haka do modułu może kupisz, bo łatwo się ją demontuje i niekiedy pojawia się na alle.

Natomiast wiązki od modułu do auta raczej nie kupisz, trzeba ją dorobić a i podłączenie nie jest proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o bagażnik na rowery to polecam takie rozwiązanie i tu proponowałbym THULE 923 (ja mam wcześniejszą wersję tego bagażnika) większy udźwig i możliwość rozsunięcia tylnych kloszy w przypadku dużego roweru.

Co do samego bagażnika to w porównaniu do dachowego nie jest głośny ani nie stawia oporu (można spokojnie podróżować z prędkościami ok 160 km/h i nawet go nie czuć. Żadnych gwizdów ani drgań itp. Jedynie co to przy cofaniu trzeba szczególnie uważać bo czujniki się wyłączają :)

Aha i dodatkowym plusem tego bagażnika jest to, że jest bardzo lekki i poręczny spokojnie mieści się w bagażniku jeśli nie chce Ci się go gdzieś nosić po odpięciu no i oczywiście bajerancko wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jeśli chodzi o bagażnik na rowery to polecam takie rozwiązanie i tu proponowałbym THULE 923 (ja mam wcześniejszą wersję tego bagażnika) większy udźwig i możliwość rozsunięcia tylnych kloszy w przypadku dużego roweru.

Co do samego bagażnika to w porównaniu do dachowego nie jest głośny ani nie stawia oporu (można spokojnie podróżować z prędkościami ok 160 km/h i nawet go nie czuć. Żadnych gwizdów ani drgań itp. Jedynie co to przy cofaniu trzeba szczególnie uważać bo czujniki się wyłączają :)

Aha i dodatkowym plusem tego bagażnika jest to, że jest bardzo lekki i poręczny spokojnie mieści się w bagażniku jeśli nie chce Ci się go gdzieś nosić po odpięciu no i oczywiście bajerancko wygląda :)

Też mi sie podoba najbardziej ten THULE 923 tyle że wersja na 2012 rok czyli ze swiatłami białymi.

Problem mam tylko z wyborem haka oraz pewnie z podłączeniem tego do auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie chciałbym odczepić hak od mojego passata b6 (hak orginalny vw) a nie mam kluczyka czy jest jakaś rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie chciałbym odczepić hak od mojego passata b6 (hak orginalny vw) a nie mam kluczyka czy jest jakaś rada

może po VIN się dobierze, musisz do ASO się udać, kluczyków do haka jest kilkanaście rodzajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też przymiezam sie do zamontowania haka w swoim cc 09r. Czy ktoś ogarnął temat jakoś tak konkretnie żeby to fajnie działało?

Lepszy elektryczny czy automatyczny wysuwany pionowo?

co z dyfuzorem? można wyciąć pod oryginalną klapkę czy cały dyfozor do wymiany?

może jest ktos kto podejmie sie podłączenia gniazdka ? Jeżdzę Wrocław-Poznań więc jak ktoś z tych okolich to chętnie dam mu zarobić

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności