Skocz do zawartości
kowal2799

kodowanie stacji w MFD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chodzi o to, że nie mogę zmienić zakodowanych stacji radiowych na wyświetlaczu między zegarami MFD. Dodam, że są inne niż te zakodowane na radiu.Trochę mnie irytuje to, że przewijając stacje za pomocą strzałek na kierownicy włączają mi się jakieś inne np. R.M. Problem pewnie jest banalny i chyba dlatego nie mogę znaleść na forum żadnego tematu o tym:rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz wybraną stację i przytrzymujesz przycisk, pod którym chcesz ją zapamiętać. Do wyboru 3 przyciski po lewej i trzy po prawej stronie. (dotyczy MFD 2 DVD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodzi o to, że jak ma zakodowane te łącznie 6 stacji i zmienia przyciskami na kierownicy, to włączają się jakieś inne (zakodowane chyba jako FM2, FM3 itp. ). Czyli mamy 6 pozycji do zakodowania, ale w funkcji FM1. W pozostałych mamy kolejne 6 itp.

 

Poza tym kolega nie pisał o nawigacji MFD, tylko o wyświetlaczu MFD (tak się nazywa, a nie MFA, gdy przełączymy na język angielski). Mam ten sam problem. Niby pierdoła, ale przez to nie zmieniam stacji z kierownicy tylko muszę wykonać męczący ruch ręką... :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o ten męczacy ruch ręką chodzi:-) Niby są tam zaprogramowane jakieś stacje, ale inne niż ta na radio pod tymi 6-cioma pozycjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o ten męczacy ruch ręką chodzi:-) Niby są tam zaprogramowane jakieś stacje, ale inne niż ta na radio pod tymi 6-cioma pozycjami
wszystko jest tak jak to sobie wymyślił producent, kolego masz zaprogramowane Swoje ulubione stacje pod pozycjami 1-6, ale zmieniając stacje z kierownicy przełączasz je po kolei z listy wszystkich stacji dostępnych w rejonie w którym jesteś. Nie da się tego zmienić, o ile się nie mylę to chyba jest to poprawione dopiero w B6 2009- na białych zegarach i RNS510, wtedy właśnie przełącza się po zaprogramowanych stacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest. Lista dostępnych stacji znajduje się pod przyciskiem LIST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zakładać nowego tematu to podepne się do tego pytania w poście wyżej... Passat b7 rns510 jak właśnie ustawić stacje z listy aby było możliwe z kierownicy sterować za koleją np. od 1-6? Wie ktoś może bo bawię się tym już od dłuższego czasu i nie mam pojęcia jak to zrobić... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności