Skocz do zawartości
kriss555

Parujace tylne lampy w passacie (B5 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tez było to samo, parowały po każdym myciu i po każdym deszczu, nawierciłem te otworki, troche sie poprawiło, ale nie do końca. Ostatnio zmieniając żarówkę w owej lampie, zauważyłem, że uszczelka jest podwinięta, po poprawieniu jej wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekkomar6

Ja mam problem z prawa przednia lampa ona mi prawie zawsze paruje a nie tylko w zimie. Czy to sprawka nieszczelnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie lamp mam rysę lekka i czy mogę tez zrobić tak samo jak przednie ze papierem od 500 do 2500 i potem spolerować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele. Co się stało z facetami? Cały temat opanowany radami jakby z wiejskiego koła kobiet. Dopiero po przebrnięciu do końca sensowna wypowiedź o noeszczelności lamp. Lampy nieszczelne, wkładanie gdzieś sorbentu, bo tak nazywają się te pochłaniacze wilgoci to czysta bzdura. Jeśli jest przeciek to do ceny paliwa doliczcie mozolne zmienianie ich. Bo wiecie co? One nasiąkają szybko i stają się bezużyteczne! Także rozbierać lampy, suszyć, czyścić i uszczelniać. I nie byle jakim silikonem pod prysznic. Czy macie prysznic w zimie na dworzu? No nie. I te silikony nie wytrzymują zmiany temperatur. Więc orientować się, dopytać o odpowiednie. Ja pierdziele, z dziesięć lat temu było jeszcze jako takie pojęcie o czymkolwiek. Pozdrawiam. Ogarnoać się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności