Skocz do zawartości
jamal_2005

Przejscie z H7 na H4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie kieruje do elektrykow ( niestety w tej dziedzinie jestem amatorem) , czy jest mozliwosc przejscia z H7 na H4 ?? Wiem ze powinno sie robic na odwrot ale wiadomo z powodow czysto finansowych chcialbym to zrobic na odwrot. Wertowalem wujka google i wszedzie jest info na temat konwerji H4 na H7. Jak to zrobic w druga strone ?? Nie chodzi tu o passata tylko stare clio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co przechodzic z h7 na h4 jest jakas roznica ? pytam z glupiej ciekawosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał

z powodow czysto finansowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest to możliwe. Trochę rzeźbienia, dodatkowy kabelek na drugie włukno i działa.

Problem polega na tym ze jeśli teraz masz H7 (domyślam sie ze światła mijania) i chcesz dołożyć długie to będzie kiszka. Lustro które jest tam zamontowane jest przewidziane do kierunkowania światła z H7. Jeśli wlożysz H4 to światło będzie miało inny kształt. Na mijania może jeszcze będzie to działać, ale na długich będzie bałagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich lampach (światło drogowe) jest zaznaczone H7/H4. Mam założone H7, ale włącznik świateł ma obcję świateł przeciwmgielnych (dwie pozycje). Muszę sprawdzić jak będą się zachowywać własnie H4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Widze ze duzo rzezby by z tym bylo. Na szczescie udalo mi sie wyrwac tanio H7 jak w oryginale i podaruje sobie ta przerobke. Dzieki za zainteresowanie Panowie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli masz lampy H7/H4. To światła mijania masz na jednym lustrze i żarówek H7. A drugie lustro jest dla świateł drogowych i p.mgłowych. Z tym ze świeca one naprzemiennie. Nie da sie jednocześnie zapalić długich i p.mgłowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności