Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co w tym dziwnego?  Ile płaciłeś za chleb 2 lata temu ile bulisz dziś? Masło ile kosztowało?  Ile dziś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak u wioskowego tunera 1200 to u dobrego będzie 1700?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń zapytaj.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Whiro laguna z ktorego roku byla? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dreyfus napisał:

A co w tym dziwnego?  Ile płaciłeś za chleb 2 lata temu ile bulisz dziś? Masło ile kosztowało?  Ile dziś? 

Niezupełnie. Tuner ma zapewne ten sam sprzęt i jeżeli wgrywa ludziom non stop nowy soft (mapy) to tylko nabiera doświadczenia i szybciej i łatwiej mu.Nie sądzę,żeby był uzależniony od poddostawcow surowców i półproduktów. Czyli w teorii powinno być coraz taniej.No i konkurencja. Zatem zakładam, że moimo latwiejszej i lzejszej pracy, chce on mieć stale realną siłę nabywcą pieniądza i podnosi ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zakładaj taką firmę trochę czasu i będziesz zarabiał hajs wkładając tylko trochę pracy, będziesz ją wykonywał taniej niż wiejskie firemki klienci będą mega zadowoleni... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rosol napisał:

@Whiro laguna z ktorego roku byla? 

Laguna 3 , 2010 rok. 130 ps na 150 ps. Tuning nie okazały ale różnica była. Na tym 150 ps laguna lepiej jeździ niż 140 ps passat. Choć lekka też nie jest. 2.0 dCi lepiej znosi niskie obroty. Póki co wydaje mi się że TDI jak przydławie zaraz zaczyna klekotać i szarpać. Tam 5 ke mogłem wyhamować do 20 na godzinę i nic się nie działo.

1 godzinę temu, Dreyfus napisał:

Więc zakładaj taką firmę trochę czasu i będziesz zarabiał hajs wkładając tylko trochę pracy, będziesz ją wykonywał taniej niż wiejskie firemki klienci będą mega zadowoleni... 

To nie tak. Polska to specyficzny rynek. Na zachodzie każdy stara się jakoś robić robotę, dać zarobić pracownikom i być konkurencyjny. W Polsce każdy złodziej {przedsiębiorca} wybuduje dwa domy kupi na lizing dwie BMW M6 a pracownikom będzie płacił smiecowke i gadał że nie ma za co. Witaj w Polsce. , Kraju złodziei i kombinatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dreyfus napisał:

Więc zakładaj taką firmę trochę czasu i będziesz zarabiał hajs wkładając tylko trochę pracy, będziesz ją wykonywał taniej niż wiejskie firemki klienci będą mega zadowoleni... 

To nie tak. Polska to specyficzny rynek. Na zachodzie każdy stara się jakoś robić robotę, dać zarobić pracownikom i być konkurencyjny. W Polsce każdy złodziej {przedsiębiorca} wybuduje dwa domy kupi na lizing dwie BMW M6 a pracownikom będzie płacił smiecowke i gadał że nie ma za co. Witaj w Polsce. , Kraju złodziei i kombinatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dreyfus napisał:

Więc zakładaj taką firmę trochę czasu i będziesz zarabiał hajs wkładając tylko trochę pracy, będziesz ją wykonywał taniej niż wiejskie firemki klienci będą mega zadowoleni... 

Niczym nie uzasadniłeś.Zarabiam na czymś innym.

Czy taki tuner kończył 5 lat studiów tuningu?Za pieniądze? Najczęściej pracował w serwisie u kogoś.Tam za kasę szefa mógł się nauczyć grzebać w elektronice. Zwolnił się,bo już coś umiał i odłożył pieniądze.Potem jedyny koszt to sprzęt elektroniczny (wiejska firemka) i/lub hamownia ( miejska firemka).Tak to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego oni to prowadzą a Ty szukasz usług i marudzisz że drogo... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam i nie marudzę.Użyj argumentów jak masz. Wtedy udowodnisz że się mylę.Lub nie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci mam udowadniać że dobry tuner czy gazownik się ceni? Ja wiem dlaczego Ty tego nie ogarniasz lub chciałbyś by było inaczej i tyle w temacie jak dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dreyfus napisał:

Ale co Ci mam udowadniać że dobry tuner czy gazownik się ceni? Ja wiem dlaczego Ty tego nie ogarniasz lub chciałbyś by było inaczej i tyle w temacie jak dla mnie. 

Nie udowadniać.Dowodem na to że się cenią są ceny właśnie. UZASADNIAĆ.Widzisz różnicę w znaczeniu słów? Powtarzasz tylko znane dogmaty.Nic o mnie nie wiesz, kolego.Kolejny błędny wniosek.Szukaj drogich tunerów i bądź  zadowolony.

I tak pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wektor napisał:

Szukaj drogich tunerów i bądź  zadowolony.

Wybieram dobrych tunerów, gazowników, mechaników... Czy mnie skasuje więcej czy mniej ma drugorzędne znaczenie bo dla mnie liczy się skuteczność i to że jest sprawa załatwiona dobrze... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem właśnie po wirusie w krakowskim vtechu jak to wygląda według was

20190528_203336.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że poczules ucisk w plecach na niskich biegach?:-D

U mnie było podobnie.Czy proponowali Ci zrobić 200KM czy to był max?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria 35Nm więcej..... no ale najważniejsza jest różnica przed i po heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wektor napisał:

Czy proponowali Ci zrobić 200KM czy to był max?

A to koncert życzeń? :) czy raczej od auta zależy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 nie proponowali, ale na Max wyszło więcej więc trochę zmniejszyli też mnie dziwi że taki moment duży wyszedł, ale robili na drugim stanowisku gościa z takim samym silnikiem i u niego wyszło 177km i 380nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dreyfus napisał:

A to koncert życzeń? :) czy raczej od auta zależy... 

Prawie.Mi powiedzieli, że można, ale już spalanie może wzrosnąć i pojawia się zagrożenie z tyt.wytrzymałości i trwałości podzespołów.

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności