Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam jest ktos ktro robił chipa w tune up w Gdansku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, viking napisał:

witam jest ktos ktro robił chipa w tune up w Gdansku 

dlaczego akurat tam chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, rosol napisał:

dlaczego akurat tam chcesz?

przejeżdżam tam dość często koło tune  troche aut tam się kręci . https://pl-pl.facebook.com/chiptuning.gdansk/

podejrzyj czy robili takie auto jak ty bedziesz robił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam  octavie  która mam jako drugie auto robione przez poprzedniego własciciela 5 lat temu ,i jak narazie ok , ale teraz mam b7 140 km i chciałbym podkrecic troszke a nie znam nikogo kto chipuje auta w okolicach 100km od Chojnic a czesto jestem w trójmiescie , i stad szukam kogos ktro robił tam chpia lub kogos kto poleca kakretny warsztat

Dnia 11.09.2018 o 09:04, matek--1 napisał:

przejeżdżam tam dość często koło tune  troche aut tam się kręci . https://pl-pl.facebook.com/chiptuning.gdansk/

podejrzyj czy robili takie auto jak ty bedziesz robił. 

Cytuj

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tune up robiłem passka B5 kilka kilka lat temu. Za mojej kadencji przejeździł 4 lata bez najmniejszego problemu. Z B6 też się tam wybieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zrobiłem swojego B7 CFFB 140@ 175KM 380Nm założyłem turbinkę od 170/177KM tylko zrobiłem porting kanałów na lustro delikatnie poszerzyłem. Nowe wszystkie ori uszczelki aktualnie jest 199KM i 430 Nm ale Tuner powiedział że jeszcze chce poprawić aby było 215-220KM i 440Nm płaskiego bo da się zrobić. Teraz i tak jest dosć płaski Nm. DPF został EGR programowo wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2018 o 20:13, viking napisał:

mam  octavie  która mam jako drugie auto robione przez poprzedniego własciciela 5 lat temu ,i jak narazie ok , ale teraz mam b7 140 km i chciałbym podkrecic troszke a nie znam nikogo kto chipuje auta w okolicach 100km od Chojnic a czesto jestem w trójmiescie , i stad szukam kogos ktro robił tam chpia lub kogos kto poleca kakretny warsztat

 

 

To masz Turboelite, SoftCar, Strefe Tuningu. TuneUp w prownaniu z jedna z tych firm na moim przykladzie to 500zl roznicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, rosol napisał:

To masz Turboelite, SoftCar, Strefe Tuningu. TuneUp w prownaniu z jedna z tych firm na moim przykladzie to 500zl roznicy. 

500zł róznicy na + czy -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2018 o 23:51, viking napisał:

500zł róznicy na + czy -

TuneUp o 500zł droższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo chcesz dobrze albo włoży Ci ktoś gotowca i do widzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie wymienione przeze mnie firmy robią dobrze... znane i cenione na Trójmiejskim rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej za gotowce dziekuje  wole programik pisany pod kaktretne auto , mam nadzieje ze autko bedzie smigało o niebo lepiej i bezproblemowopo takim zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak.Mi wygrali indywidualny.Potem padł mi sterownik(woda w puszce).Kupiłem klona i wgrano mi gotowca.Ktoś zupełnie inny. Uwierz,że pod stopą absolutnie nie wyczuwam różnicy.Tak jak w spalaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2018 o 23:34, viking napisał:

raczej za gotowce dziekuje  wole programik pisany pod kaktretne auto , mam nadzieje ze autko bedzie smigało o niebo lepiej i bezproblemowopo takim zabiegu

wgrywają gotowca, którego kiedyś napisali pod podobny silnik .... hamują i robią korekty (Stage1)

Jeżeli jedziesz do kogoś ze zmodyfikowanym turbo, wydechem to wtedy piszą indywidualny program od początku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rosol napisał:

hamują i robią korekty

Czyli pod konkretne auto czyż nie? Nie wygrywają czegoś co tak zostaje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawki już na Twoim aucie robią.... pewnie czasami gotowiec potrafi być idealny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tyle proponują.. tylko czy warto na silnik z przebiegiem 200 tyś?

 

Screenshot_2019-02-11-23-07-36-574_com.microsoft.emmx.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz i ruszysz spod warsztatu,to stwierdzisz, że niepotrzebnie się wahałeś.

No chyba, że chcesz za niedługo sprzedać auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa dni temu auto. Mieć 170 koni brzmi ciekawie ale nie ma limitacji na przebieg czy sami mi zasugerują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jakbli napisał:

limitacji

Za PRL było dużo limitacji...  ale to już dawno było... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności