Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na Google maps to są dokładnie po środku miedzy Zabrzem a Gliwicami ? no nic decyzja podjęta mam nadzieję, że nie będę żałował ? 

Zastanaiwm się czy przed wyjazdem do nich nie zalać do zbiornika LM 2666 tak profilaktycznie żeby przeczyscic wtryski. Czy lepiej nie lać tego przed? Może lepiej po? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mkpol napisał:

CTR jest w Gliwicach...

 

20 godzin temu, Dreyfus napisał:

Nie w Zabrzu...

image.thumb.png.f264fa8cf4c15a717a4f98edb2267fc1.png

Zadzwoń do nich i powiedz im, że nie wiedzą gdzie są....

A tak poważnie, to tuning robią w Gliwicach przy Cmentarnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i Gliwice ale jak do nich jechałem kazali w navi wpisać Zabrze.. Jak miałem wpisane Gliwice wylądowałem nikaj... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam z dziś ????

IMG_20180512_155359_867.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem z Opola - możecie polecić jakiś porządny warsztat tuningowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz cheć podjechac do Wrocka to polecam Ci www.podkrecimy.pl

Dziś byłem i wynik jest mega :)

 

 

Edytowane przez BloodY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz napisać coś więcej? jak to robili? układali nowy program pod twoje auto? jak długo to trwało?jak to mniej więcej wygląda cenowo itd? jestem trochę zielony szukam naprawdę fachowców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak umawiasz sie na konkretny termin. Wita Cie miła obsługa auto trafia na rolki i jest hamowane wiec wiesz na czym stoisz. U mnie było jak widac w serii 154KM natepnie zgrywany jest soft i zaczyna sie zabawa. Wszystko jest pisane na twoim sofcie i pod Twoje auto z zachowaniem umiaru oczywiście :) potem znów autko zostaje zhamowane i ewentualne dopieszczenie softu na koniec jazda próbna z logami. Czas operacyjny  do 5 godzin za całość a koszta myśle przystępne 1100 PLN. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż takie bonusy daje vw? Ja jestem umówiony na koniec tygodnia... ciekawe co moja motorynka wydmucha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe serce przebieg 100 tys i wynik jak widac :) no i nie było autko na akcji serwisowej odnośnie spalin :) wtedy wyło by równe 143 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój niestety jest po akcji na spaliny ale rozmawiałem z tunerem i ma najpierw ściągnąć program z przed zmian wgrać mi w auto i potem dopiero hamownia i strojenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2018 o 20:27, BloodY napisał:

Takie tam z dziś ????

IMG_20180512_155359_867.jpg

Turbo seria? Jeżeli tak to pojedź na inną hamowanie bo wynik jest nie realny 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nierealny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby taki wynik osiągnąć musiał byś mieć turbo od cbbb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem właśnie na strojeniu i u mnie seria wyszła na 145 a po wyrzuceniu tego nowego softu z akcji ze spalinami pokazało 150 koni. Co będzie dalej zobaczymy. Prace trwają  

 

20180518_144424.jpg

Edytowane przez Hans22
Foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedział ci jakie masz problemy z silnikiem? Przebieg momentu kiepściutki. No i te schodki .... Moim zdaniem do poprawy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Auto ciągnie dobrze i nic nie pokojacego się nie dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, truna napisał:

Turbo seria? Jeżeli tak to pojedź na inną hamowanie bo wynik jest nie realny 

Dokładnie tak.On ma takie 194 jak i miał mega bonus w postaci 154.Wiele zależy od hamowni i od sposobu sprawdzania.W domu mamy dwa paski i obydwa są po Chipie tylko zrobione są w dwóch innych firmach.Efekt jest taki,że ten co ma 189KM i 406Nm urywa łeb przy przyśpieszaniu,przy 40 kmh na drugim biegu wciskasz gaz i włącza się trakcja.Drugi ma 185KM i 426Nm i po prostu dobrze jeździ,ale jest dużo mniej dynamiczny niż ten pierwszy,jest też sporo wolniejszy bo o ok 10 km/h.Ale pali na trasie ponizej 6 litrów co dla tego pierwszego jest nieosiągalne,w mieście różnica dochodzi nawet do 2 litrów na korzyść tego w większym momentem obrotowym.Jest też bardzo duża różnica w elastyczności silnika.Zmierzam do tego,że teoretycznie różnica w KM jest niewielka,a spora w Nm i w teorii ten drugi powinien "urywać" łeb,a jest dokładnie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu liczba koni i nm ma małe znaczenie ale jak dali koksu i poprowadzili moment... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dreyfus napisał:

Ale tu liczba koni i nm ma małe znaczenie ale jak dali koksu i poprowadzili moment... 

Na wykresach jest bardzo podobnie.W modelu z większym Nm szybciej wstaje moment o jakieś 100-200 obrotów czyli powinien mieć lepszego kopa,a nie ma.Ale za to jest lepszy do jazdy po mieście i jest oszczędniejszy w braniu paliwa.Wszystko zależy co kto chce od samochodu,najlepsi są ci co robią chipa i jeżdżą 80-90% po mieście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności