Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, truna napisał:

Tak, wszystko p&p jeżeli chodzi od turbo z cbbb do cbab

Jest takie samo 

przerabiałem więc wiem, co kupowałem i co jest w ETKA, jeśli jest tak samo jak CFFB to:

turbo jest pnp, odpływ jest inny, rurka zasilania również w inna - kształt - gdzie indziej jest otwór do smarowania, wyjście z turbo - plastikowy króciec jest inny

3 elementy są potrzebne oprócz turbiny

PS słowa tunera i z resztą moje - nie warte było, seryjne turbo wyciąga ok 190 koni, turbo ze 140 wcześniej wstaje.

Edytowane przez lopico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Cffb to nie jest cbab ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chce zachipowac swoje CFFB, posiadam niestety ten poprawiony Soft.

W swoim obrębie +/- 100 km mam takie miasta jak :

Wroclaw, Łódź, Katowice, Czestochowa. 

Kogo najbardziej i w jakim mieście polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrze ctr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V Tech,chyba nawet w Łodzi masz filię.  Lub masz siedzibę w Krakowie,bardzo profesjonalne podejście do sprawy,miła obsługa i na 100% będziesz zadowolony z tego jak jeździ auto. Dostajesz certyfikat,dwa lata gwarancji,kilka propozycji do twojego auta,masz 14 dni na testowanie i ewentualną rezygnację z bez problemowym zwrotem pieniędzy. Koszt to w zależności od programu i ilości prób 1000-1200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A vtech, to nie jest czasami ten co wgrywa gotowce? Zadzwonię, zobaczę co mi ctr zaproponuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynosoft Katowice albo Cinsoft Rudziniec. Nie znam lepszych speców od vw (co nie znaczy że nie ma :) )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie. Trochę zmienila się koncepcja i chyba muszę szukać kolo Wrocławia. Co powiecie o vagtune w Obornikach śląskich??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w Ctr powiedzieli mi to samo co w vagtune. Z tą różnicą, że vagtune powiedział, że z tego silnika wyciąga bezpiecznie 170/180 koni a Ctr 165/170. 

Przed tunigniem, na zyczenie klienta wgrywaja stary program tzn z przed akcji serwisowej w vw i dopiero chipuja. 

 

Kurde chłopaki doradzcie ostatecznie co wybrać Ctr czy vagtune. Dodam tylko, e różnic a w cenie między jednym a drugim to 400 zł. Ale nie chce wybierać, który tańszy tylko wolę tego, który to lepiej zrobi. Help, Pomocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam ino CTR i auto u nich zrobione śmiga... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie mają gotowce,lepsza firma tylko je delikatnie dopasuje do auta. Nikt nic mądrego ci nie podpowie. Sam musisz przetestować i zobaczyć co wyszło. Ja kiedyś miałem super mocne auto i co z tego jak palił 1,5 litra więcej a dpf wypalało co drugi dzień. Wiele zależy od twojego stylu jazdy i oczekiwań. Robiłem kilka i mimo,że nie jest najmocniejszy to najlepszy i najbardziej uniwersalny jest z vtech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno vagtune jak i ctr zarzekaja się, że żadne gotowce. Pomiar auta na hamowoni, zczytanie mapy, obróbka mapy, wgranie, hamownia I dalsza korekta. 

Wybrałem CTR. Kwestia tylko ugadac termin. Dam znać później co wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Lucifer napisał:

Wszędzie mają gotowce.Ja kiedyś miałem super mocne auto i co z tego jak palił 1,5 litra więcej a dpf wypalało co drugi dzień. 

Rozumiem byłeś wszędzie i możesz się w tej kwestii wypowiadać w ten sposób? Co do drugiej części jak by to było po polsku napisane było by lepiej zrozumieć ale... rozumiem, że byłeś w jakiejś firmie tuningowej i po jej zabiegach były takie efekty? Zapytam inaczej dokładając autu koksu liczyłeś, że będzie dwa razy szybszy i dokładnie tyle mniej palił? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki mądry. Nikt nie pisze programu pod twoje auto. Albo wgrywają gotowca i na tym koniec,albo modyfikują program pod twoje auto. Tuning trwa 1-4 godziny. Wiesz ile robi się nowy program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak baba. :bezzebow

Jedź tak gdzie masz bliżej i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem już decyzję. Okazało się, że mam komunię w Rybniku, więc po drodze zajezdzam do Zabrza do CTR. Jak chłopaki ogarną to wkleję wykres. Ale będzie to nie prędzej niż 20 maja raczej. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CTR jest w Gliwicach ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w Zabrzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności