Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

CTR w Kędzierzynie lub EcuProjekt we Wrocławiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomoże ktoś?

 

Ja ci mogę polecić http://www.cinsoft.pl/ ale to kawałek od ciebie.

Ja każde auto tam robiłem.

Jesli będziesz dbał o auto to nic nie będzie się działo (wymiana filtrów i oleju co 10-15 tyś km). Bo zakatować możesz tez bez chip tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci chip-tunerzy których podałeś w linkach się do niczego nie nadają...Robią masówkę i ja bym tam auta nie oddał niestety. Masz trochę wątków na forum. Chociażby we Wrocławiu masz fajną i polecaną firmę-ECU Project;) Tamte firmy z Twoich linków omijaj szerokim łukiem dla Twojego dobra;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie ECU- Project, jakieś 15tys km temu grzebali w moim automacie - 4 biegowym do którego inni pseudo tunerzy albo nie chcieli podchodzić albo nie mięli sprzętu - wiedzy. w ECU w parę godzin odmienili auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć , to mój pierwszy wpis więc proszę o wyrozumiałość , na początku witam wszystkich , moje pytanie jest następujące : czy zna ktoś gościa z Woli Kiedrzyńskiej - Częstochowa , ma firmę JURA TUNING - podobno chipuje różne samochody , chyba ma hamownię . Jeżeli post tutaj nie pasuje proszę o przeniesienie , pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Częstochowy masz blisko do Evorider w Piotrkowie Tryb. Jak mi robili auto to trochę się napatrzyłem jak wygląda u nich dzień pracy i generalnie byłem zdumiony bo tam co chwila przynosi ktoś głowice, wały, silniki do remontu więc muszą być dobrzy w tym co robią. A chyba dobrze jak tuner zna się na mechanice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak zrobiłem w Cze-wie , popytałem i paru znajomych też u tego gościa robili , mam wykres co sądzicie - podobno miałem mocną serięZdjęcie0147.jpg

i trochę lepsza jakość IMG_0072.jpg

Edytowane przez paka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu sądzić po kreskach? jeśli auto jeździ poprawnie i nic się nie dzieje, a ty jesteś zadowolony to odpowiedź jest chyba jedna. jakość wykonanej pracy to głównie po logach i mapach się wnosi. szerokości i rozsądku w korzystaniu z 200 koni mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiają ci magicy co CBA robią pod 200Hp...a inni zakładają turbiny od CBB, żeby dość do takich wartości...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kmink robiłeś kiedyś Cbbb??? w serii na hamowni byłem 2 razy wynik niepełne 170(163 i 168) i 380nm(373 i 378) i usłyszałem że to normalne( dawki korekcje wtrysków i ciśnienie turbo wszystko wyszło bardzo dobrze) zaproponowano mi 2 rozwiązania ok195km i ok 430nm lub z wycięciem dpf-a i wtedy do 210km i do 450 nm

czy ktoś z forum modyfikował 170w CR??????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No robiłem, wkładamy turbiny od CBB do CBA czy BKD i wiem ile wychodzi dlatego się tak mocno dziwę jak widzę wykres CBA na 196Hp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No robiłem, wkładamy turbiny od CBB do CBA czy BKD i wiem ile wychodzi dlatego się tak mocno dziwę jak widzę wykres CBA na 196Hp...

Ale mi cjodzi o fabryczne CBBB 170 w serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w serii wychodzą w okolicy 170hp po modzie ok 195-200Hp

Tak na marginesie to CBA to to samo co CBB tylko z mniejsza turbiną ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak w serii wychodzą w okolicy 170hp po modzie ok 195-200Hp

Tak na marginesie to CBA to to samo co CBB tylko z mniejsza turbiną ;-)

 

czyli caly osprzet silnika sprzeglo wtryski pozostaja bez zmian?

czy wymiana samej turbiny na cbb podniesie juz moc czy konieczne jest do tego strojenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba stroic ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile was skasowali za CHIPA? mi zaśpiewali 1600zł i nie wiem czy to dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w serii na hamowni byłem 2 razy wynik niepełne 170(163 i 168) i 380nm(373 i 378)

 

Co do mocy to CR nie trzyma zwłaszcza 170 ale skąd u ciebie tyle NM ?? Przecież seria ma 350. Chyba że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomiar robiłem w kreatorze u Rafała tak jak pisałem 2 razy w odstępie ok 2-3tyg

pierwszy pomiar był przed bierną reg DPf-a a drugi po reg biernej ok 50km

skąd tyle niutów-niewiem bardziej martwi mnie nie trzymanie serii w mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności