Skocz do zawartości
eldorado

PaintBall 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są chętni na grę ?? wpisywać się do tematu,

co do terminu myślę że połowa kwietnia lub maja będzie dobrym pomysłem :)

Pewny termin będzie można ustalić dopiero po zebraniu ekipy i znalezieniu firmy, która nam udostępni sprzęt i pole :)

choć w tym temacie wydaje mi się ze osoby które ostatnio grały zgodzą się ze mną iż najlepszym jak do tej pory było ostatni pole :) i ta firma będzie brana pod uwagę jako pierwsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ok jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

me 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie koszta za osobe :>??? cos kiedys było pisane ze chyba 50 zł za cos tam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku było tak że podstawka czyli wejście na pole plus kombinezon, marker, 200 kulek kosztowało od 50 do 60 PLN w zależności od firmy, później każde 100 kulek różnie i tu nie pamiętam ile, tak czy inaczej zazwyczaj dobra zabawa zamykała się w kwocie do 100 PLN chyba że ktoś umie grać to i w tych 50 się zmieści - mniej kulek marnuje :)

 

Ja na ten przykład na pierwszej grze w życiu puściłem coś koło 800 kulek :) 95% w naturę :)

 

Niektóre firmy mają w ofercie coś takiego że każde 100 kulek powiedzmy 10PLN, ale jak kupisz cały worek 500 sztuk to taniej o 10 PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie chyba, że termin mi nie przypasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności